Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 188 10
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Καλησπερα , ας προσθεσω και εγω ενα λιθαρακι στον τοιχο Κεφάλι σε τοίχο! της ενημερωσης του φορουμ.Τη Μαρια την εχω στο νου μου εδω και 1,5 χρονο ,απλα δεν ειχε τυχει να επικοινωνησω μαζι της.Πριν λιγες εβδομαδες την καλεσα σε μια στιγμη αναλαμπης - καβλας το μεσημερακι και το ιδιο απογευμα κλεισαμε ραντεβου στο Πριαμος.Ηρθε στην ωρα της , ντυμενη ομορφα με ενα κοντο φορεμα & με ψηλοτακουνα.Πρωτη εντυπωση αναμεικτη , γιατι ενω ειναι γλυκια και ομορφη , εγω ειχα στο μυαλο μου κατι καλυτερο.Στο σωμα παντως ειδα ακριβως οτι περιμενα.Πολυ ωραιος κωλος , ποδια , απαλη επιδερμιδα και ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΕΣ ρωγες , για ατελειωτο πιπιλισμα (εξου και ο τιτλος).Ντουσακι και οι δυο (χωρια) και αρχη του αγωνα.Καλο στοματικο (οχι κορυφαιο βεβαια) με αρκετο γλυψιμο και σαλιωμα , ενα 5λεπτο περασμα στο καθαροτατο και περιποιημενο μ...ακι της, αλλο τοσο & παραπανω πιπιλισμα στις υπεροχες ρωγες της , και ξεκινημα με ιεραποστολικο.Αλλαγη δυο στασεων , και τελος στο σκουφι.Φρεσκαρισμα , λιγο μπλα μπλα και εκκινηση δευτερου γυρου ,πανω κατω τα ιδια με τελειωμα στο στομα αυτη τη φορα.Πιο ωραια σταση αυτη με τη Μαρια στα τεσσερα και θεα τον ωραιοτατο κωλαρακο της , το οποιο απ' οτι ξερω δεν δινει (και δεν το ζητησα αλλωστε).Γενικα , μια ωραια γυναικα με μονο ψεγαδι κατ' εμε το οχι ιδιαιτερα καλοφτιαγμενο στηθος , δουλεια μαλλον καποιου οχι τοπ γιατρου.Συμπεριφορα αψογη , δεν χαλαει χατηρι (κυριως ακολουθει και ικανοποιει),εγω χαϊδεψα παντου χωρις μη και μη , οπως εχεις παλιοτερα αναφερθει.Και λεω χαϊδεψα , οχι ζουληξα.Νομιζω οτι ειναι πιο πολυ του gfe, γι αυτο και κινηθηκα αναλογα.Σοσιαλ , πολυ καλο , καλο παιδι , προσχαρη και με εξαιρετικα ελληνικα!!!!.Δεν τρωει χρονο και δεν κοιταει τηλεφωνο , το οποιο χτυπαει αρκετα συχνα. Σιγουρα μπαινει στη λιστα με τα στανταρακια και το "ισως" στο αν θα την ξανασυναντουσα μπαινει απλα λογω της πληθωρας επιλογων , τις οποιες δεν εχω εξαντλησει ουτε στο 5%.
Οποιος επιλεξει Μαρια παντως , χαμενος δε θα βγει , μια και το κοστος ειναι χαμηλοτερο απο τις υπηρεσιες της.Αυτα και καλα να περναμε.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
sersegas
Σπουδαίος
Εγγραφή:
25 Μαϊ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
10
Likes:
248
Πόντοι:
2.277
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 chris1955, merts, THV και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
29 Σεπτεμβρίου, 2018
φιλε τηλ τησ μαριας σε πμ! ευχαρισω
Σπασίκλας
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1