Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 320 10
Sex Studio 488404
Γενική βαθμολογία
 
4.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Τέτοιο φόλιασμα ποτέ μου δεν περίμενα να πάρω από πουτάνα. Και όμως η Σαμπρίνα τα κατάφερε μία χαρά. Σε 100αρι πρόγραμμα μάλιστα. Η δε τσατσά με τα γυαλιά δεν μου άρεσε καθόλου. Βασικά πριν μπώ είχα καταλάβει ότι πάει για φόλα το πράγμα και κακώς δεν έσωσα τουλάχιστον το 50αρι. Αλλά εν πάσει περιπτώσει έκανα την μαλακία και δε φταίει κανείς άλλος από μένα. Αλλά για να σώσω άλλους συναγωνιστές θα της γράψω την κριτική που της αρμόζει της τεμπέλας τσούπρας εκ ρουμανίας με τα φυσικά βυζά. Από την ώρα που μπήκε στο δωμάτιο και έχοντας στο μυαλό της ότι είχα πάρει πρόγραμμα των 100 θα έπρεπε να ξεκινήσει όμορφα , ωραία, αισθησιακά...αντιθέτως αυτή ήθελε να με ξεπετάξει και κυρίως να με ξενερώσει τόσο ώστε να μην χύσω κάν..λές και της έκλεψα εγώ 100 ευρώ...μιλάμε για απαράδεκτη τύπισσα που δεν κατάφερε καν να με κάνει να τελειώσω. Μακρυά από δαύτην και γενικά από αυτή την υπηρεσία όταν είναι βάρδια..η ΦΟΛΑ είναι σχεδόν βέβαιη. Αντίθετα οι τσατσάδες στο Αριστοτέλους είναι σαφώς πιο καλές και πιο επικοινωνιακές με τους πελάτες ακούγοντας τα παράπονα και τις όποιες αναφορές τους. Μαύρο και πάλι μαύρο σε αυτό το Στούντιο αν και έχω στο παρελθόν περάσει μυθικές στιγμές(προ δεκαετίας-δωδεκαετίας)

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Σαμπρίνα
Σπουδαίος
Εγγραφή:
27 Ιουν 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
37
Likes:
7.017
Πόντοι:
3.446
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 n.smirni76, ramada, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
28 Σεπτεμβρίου, 2018
Κρίμα τα φράγκα που εσκασες μάλλον έχουμε άλλη μια κακη περίπτωση Ρουμάνας απατεωνισας ξεπετας έτσι είναι οι Ρουμάνες ή του ύψους κάποιες λίγες πολύ καλές ή του βάθους οι περισσότερες τα ευρωπουλα να αρπάξουν χωρίς κόπο αέρα Πατέρα
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1