Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 1 10
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Η Μαρία μετρά μία εβδομάδα περίπου στην Αθήνα,πρώτη φορά τουρ απ'ότι κατάλαβα,έχει έρθει στην χώρα μας αλλά για διακοπές όχι για εργασία....Κουλ

Έβλεπα τις φώτος της και ήθελα να "χουφτώσω" αυτές τις βυζάρες.... ΓλώσσαΓλώσσαΓλώσσα
Είναι καμιά φορά που το πορνοένστικτο χτυπά και θέλεις κάτι συγκεκριμένο....Γερο-μύστης

Έτσι λοιπόν κλείστηκε το ραντεβουδάκι μου για τα μεσάνυχτα όπου ήταν διαθέσιμη....
Έφτασα στο ξενοδοχείο και ανέβηκα στο δωμάτιο της....
Με υποδέχτηκε με χαμόγελο και ένα ροζ φόρεμα όπου διαγραφόταν οι ρώγες της....!Ντροπή
Καθημερινή κοπέλα θα την χαρακτήριζα,στρογγυλοπρόσωπη με καστανό μαλλί ίσιο,ωραία απαλή επιδερμίδα και ποπό καλό...Για τα βυζιά της αναφέρθηκα-σήμα κατατεθέν επάνω της...!

Υποδοχή καλή με ευγένεια και πεταχτό φιλί.Στην πορεία έγινε γλωσσόφιλο,μου έδωσε δεν τα αποφεύγει...Πήγα για ντουζάκι όπως με κατεύθυνε και εκείνη...Μου έδωσε πετσέτα και με συνόδεψε στο μπάνιο...
Το δωμάτιο της καθαρό και περιποιημένο,σημαζεμένα τα πράγματά της και γενικά καθαρή κοπέλα.Ναι!

Βγήκα και μου ζήτησε να της αφαιρέσω το φόρεμα και τις πλατφόρμες που φορούσε....Έρωτας
Είναι παιχνιδιάρα δε μπορώ να πω....Φιλιά πολλά στη συνέχεια ως που καταλήξαμε στο κρεβάτι για στοματικό....

Καλό στοματικό,βαθύ με ένα σύντομο πέρασμα στα @@@κια,δεν ασχολήθηκε πάρα πολύ έδωσε έμφαση στο κεφαλάκι όπου η τεχνική της ήταν καλή με σωστή τοποθέτηση της γλώσσας και λάγνες ματιές!
Πήγα να ανταποδώσω την περιποίηση αλλά δεν την είδα να το ευχαριστιέται ιδιαίτερα....Ήταν το "μελανό" σημείο της γνωριμίας μας με τη Μαρία...Απέφυγε την περιποίηση και τη στάση 69 η οποία σε διάρκεια δεν ξεπέρασε το ένα λεπτό...Γι'αυτό και η βαθμολογία εδώ είναι κάπως χαμηλή...Αλλά στο σεξ το διόρθωσε....
Συνέχεια με πέρασμα του προφυλακτικού και σεξ σε δύο στάσεις....

Η συμμετοχή της πολύ καλή στο σεξ με αληθοφανείς αναστεναγμούς και βογγητά,ιδιαίτερα στο πισωκολλητό όπου και κατέθεσα...

Ξαπλώσαμε δίπλα δίπλα και μιλήσαμε για λίγο σε φιλικό κλίμα με την Μαρία να είναι αρκετά τρυφερή....Έχει αρκετά καλό επικοινωνιακό κομμάτι και δεν δυσκολεύεσαι να αναπτύξεις συζήτηση μαζί της,μιλά πολύ καλά αγγλικά!
Σε αρκετές ερωτήσεις μου για την παραμονή της στην πόλη μας αλλά και το τουρ της απαντούσε ευχάριστα και με χιούμορ.Μεγάλο χαμόγελο

Αφού ετοιμάστηκα και ντύθηκα με συνόδεψε μέχρι την εξώπορτα αποχαιρετώντας με ένα γλωσσόφιλο διαρκείας...!

Συμπερασματικά μία καλή συνάντηση με την Μαρία,βέβαια δεν μπορώ να την συγκρίνω με τις δύο Vivtoria που είχαν έρθει τον προηγούμενο μήνα αλλά ούτε με την Λέρα,την Ντάρια και την Μιλένα...!
Βέβαια αυτά τα βυζιά δεν τα είχε καμία από τις παραπάνω κοπέλες...Είναι αυτό που λέμε καμιά φορά δε μπορούμε να τα έχουμε όλα...

Αυτά για την Μαρία!
Καλά να περνάτε και καλή μας συνέχεια!!!ΚαπέλοΚαπέλοΚαπέλο

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
30 λεπτά
Κόστος
80€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ
Τιμημένος
Εγγραφή:
31 Δεκ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
734
Likes:
51.711
Πόντοι:
36.618
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dourosladers, Kerveras, LITHOS 77 και 33 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
21 Σεπτεμβρίου, 2018
Τελικα ρε τυπε της χουφτωσες τις βυζαρες....?Χμμμ;
21 Σεπτεμβρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Σαφως!!!!ΓλώσσαΓλώσσαΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημα
Συνεχεια εκει ηταν τα χερια μου!!!!
22 Σεπτεμβρίου, 2018
Βασιλη πες μας για τα βυζακια της ... κ γενικα απο σωμα τι λεει ;
22 Σεπτεμβρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Βυζάκια βυζαρες θες να πεις....Ολο το ραντεβου τα βυζια της ηταν!!!!Σωμα μετριο δε τρελαθηκα εχω δει πολυ καλυτερες οπως η αναστασια οπου εγραψα.
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4