Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 72 10
Μασατζίδικα 106133
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Ποιότητα μασάζ
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Μετά τις συνεχόμενες υψηλές βαθμολογίες που έχει πάρει το ίδρυμα της κυρίας Λίζας πήρα την απόφαση να το επισκεφθώ.
Ασφαλώς τίποτα δεν είναι τυχαίο από τον χώρο μέχρι τον τρόπο που σε αντιμετωπίζει η κυρία Λίζα. Με επαγγελματισμό και ζεστασιά νιώθεις σαν να την γνωρίζεις καιρό.
Λόγω ημέρας υπήρχαν μόνο η Λάνα και η Δέσποινα η οποία ήταν ήδη σε δωμάτιο. Οπότε πήγα με την Λάνα.
Όπως γράφει κι ο Zero πραγματικά μια όμορφη αριστοκρατική γυναίκα με μια ανεπαίσθητη ευγένεια. Έχει καλλίγραμα πόδια και όμορφο στήθος.
Μασάζ το καλύτερο που μου έχουν κάνει μέχρι τώρα σε μαγαζί. Το κατέχει πολύ καλά. Με ρώταγε τακτικά για την πίεση και απολάμβανε (μαζί με εμένα) τις κραυγές απόλαυσης που έβγαζα.
Δεύτερο μέρος πολύ δοτική με πολύ πάθος και ένταση. Μου έκανε σαν να πήδαγα την καθηγήτρια των αγγλικών μου ή την θεία μου. Πραγματική καύλα. Μετά το τέλος αφού με καθάρισε με οινόπνευμα μου πρότεινε να μου κάνει λίγο μασάζ μιας και είχε μείνει λίγος χρόνος, πράγμα που δέχθηκα.
Μετά το ντουζάκι με ξεπροβόδησε μέχρι την πόρτα όπου ήρθε και η κυρία Λίζα όπου και ανανέωσαμε το ραντεβού μας το συντομότερο.
Από τα μαγαζιά πιστεύω που μπορούν αφενός να αποκτήσουν νέους πελάτες και αφετέρου να διατηρήσουν τις ήδη υπάρχοντες.
Καλά να περνάτε!
Κόστος συνάντησης
80
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Πίπα με προφυλακτικό
  • Γλειφομούνι
Όνομα κοπέλας
Λάνα
Μέλος
Εγγραφή:
4 Ιουν 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
5
Likes:
145
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 muffer35, FOTINOS 54, aggel2004 και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
18 Σεπτεμβρίου, 2018
Σε κάποιους κάνει πίπα με προφυλακτικό σε άλλους όχι,τι να συμβαίνει άραγε;
18 Σεπτεμβρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Εμένα πάντως μου έκανε με σκούφο. Με χάλασε λίγο, αλλά το σέβομαι.
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2