Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 12 10
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Είχε πάρα πολύ καιρό να έρθει. Έκανε περιπλανήσεις σε Ιταλία, Γαλλία και Τουρκία αλλά εδω μας είχε ξεχάσει. Είναι απο τα σιτιτούρια που όταν. βλέπεις στο news ότι βρίσκονται εδω πετάγεσαι απο τη θέση σου και η τεστστερόνη αρχίζει να επιδρά στην λίμπιντο.
Έχει ενα σορό κριτκές στο παλμαρέ της που επιβεβαιώνουν την αξία της. Εχω θα επιβεβαιώσω ότι δεν έχει αλλάξει τπτ απο την τελευταία φορά που ήρθε. Έχει 1-2 κιλάκια παραπάνω που της πάνε πολύ και φαίνονται στο στήθος και στην κωλάρα της.
Ματάρες, μακρυά μαύρη μαλλούρα πιασμένη αλογοουρά για να μην χάνεις ούτε στιγμή αυτό το πρόστυχο πρόσωπο να σε τρομπονιάζει με ενα μοναδικής εκτέλεσης σόλο ρεσιτάλ τσιμπουκόματος. Κορμάρα για πήδημα χωρίς αύριο με τα πιασήματα εκει που πρέπει. Μυρωδάτη με περιποιημένα άκρα και πεντακάθαρη, την έγλειψα και με έγλειψε παντού. Κορυφαία στιγμή να την βλέπω να σπαρταράει με τέσσερα δάχτυλα μέσα της και ένα στην κωλοτρυπίδα της, να βουλώνει με το ενα χέρι της το στόμα της για να μην ουρλιάξει και με το άλλο να παίζει σαν τρελλή την κλειτορίδα της μέχρι που ξεπετάχτηκε πίδακας υγρών. Έτρεμε για κανένα λεπτό μέχρι που στήθηκε ιεραποστολικό με τα πόδια ορθάνοιχτα να ακουμπάνε τα μπούτια το κρεβάτι. Τρομερή ελαστικότητα στο σώμα και απίστευτα ανοίγματα που έχω ξαναδεί μόνο σε μια κοπέλα.
Βυθίστηκα μέσα της πότε με αργούς πότε με γρήγορους ρυθμούς και η Κίρα ακολουθούσε αλλάζοντας θέσεις στα πόδια της πότε στο πλάι, πάνω στους ώμους μου, στο στήθος μου και ξανά ορθάνοιχτα σηκώνοντας το κεφάλι της για να βλέπει. Ακολούθησαν κι άλλες στάσεις με την Κίρα να στήνει υποδειγματικά το κορμί της. Της ζήτησα να φορέσει τα ψηλά τακούνια της και να στηθεί όρθια στα τέσσερα μπροστά στον καθρέπτη του μπάνιου. Άντεξα 5 λεπτά. Την γύρισα στα γόνατα και την άδειασα στο πρόσωπο και το στόμα.
Έντονη ερωτική εμπειρία με μια Ουκρανή τορπίλη του σεξ. Θα πηγαίνω κάθε μέρα γιατί δεν ξέρω αν και πότε θα ξαναέρθει. Και την επόμενη σίγουρα στο μενού θα βάλω και το κωλί της.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
200
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο πρόσωπο
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Σίγουρα!
busterd
Τιμημένος
Εγγραφή:
17 Οκτ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
51
Likes:
6.540
Πόντοι:
10.617
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Elganador, Jim25jim, wired77 και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού