Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 41 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Κατα την χτεσινη μου τσαρκα στο Μεταξι ειδα να κατηφοριζει την Ιασωνος ενα μικρο Αλβανογυφτακι, φορουσε ενα κοντο
τζιν σορτσακι και ενα μπουστακι απο πανω αφηνοντας την κοιλιτσα της σε κοινη θεα.
Το προσωπακι της πονηρο και σεξι, το κορμι της μινιον και το χρωμα του δερματος της το γνωστο γυφτο-μπρονζε.
Ημουνα σιγουρος οτι καπου γυρω θα δουλευε οποτε δε διστασα να την ρωτησω..
- Κουκλα μου σε ποιο δουλευεις να ερθω να σε δω ?
- Στο 31 πρωι, ειπε το σεξι γυφτακι,και συνεχισε το δρομο της προς την Αχιλλεως.

Κατευθυνθηκα στο συμπλεγμα μπουρδελων με 31 αριθμο μιας και δεν ηξερα σε ποιο ακριβως εννοουσε,
πηγα στο υπογειο αλλα ηταν ενα μπαζο η Ελενη.
Πηγα στο 31 ισογειο και ηταν αλλα δυο μπαζα και εκει... τελικα πολυ μπαζο στο μεταξι το πρωι,
ειναι να μην εχεις καυλες πρωινιατικα, αν εχεις παιξε καλυτερα το πουλι σου.
Τελευταιο και φαρμακερο αφησα το 31β υπογειο οπου κραταγα μικρο καλαθι...
να δεις λεω που θα βγει και αλλο μπαζο εδω...
Απο την κουρτινα πεταχτηκε αθορυβα το σεξι γυφτακι η Χριστινα...
Χαρηκα πολυ που την ειδα ενω αυτη με αναγνωρισε αμεσως και μου ειπε χτες με ρωταγες που δουλευω σημερα ηρθες ε ?
-Ναι κουκλα σε ειδα στο δρομο και καυλωσα πολυ μαζι σου, θελω πολυ να κανω σεξ μαζι σου...
Της εδωκα το κολαριστο 10ρικο και μπηκα στο δωματιο...
Το προγραμμα της ειναι αποστειρωμενο απλο, μαλιστα εδιωξε και ενα πακιστανο που της ζητουσε φιλακια για να περασει
δωματιο.
Η Χριστινα δεν αργησε να ερθει στο δωματιο και με βρηκε με το καυλι μου ετοιμο να σπασει απο την καυλα !!!
Ειναι πολυ επικοινωνιακη κοπελα εχει ορεξη για γνωριμια με τον πελατη και ειναι ευδιαθετη,οποτε πιασαμε για λιγο την κουβεντα
ανταλλασοντας προσωπικες πληροφοριες, τηλεφωνα-facebook κλπ...
Εβγαλε το σουτιεν και ειδα τα 2αρια βυζια της τα οποια ειναι λιγο πεσμενα και ξεφουσκωτα, ειναι μαμα για αυτο.
Εγλειψα τις μεγαλες ρωγες της οι οποιες ανταποκριθηκαν αμεσα και πρηστηκαν ενω της εγλειψα και το λαιμο.
Η ιδια εδειχνε σημαδια ευχαριστησης στο προσωπο της.
Μου περασε την καποτα και χωρις να κανει καποια προκαταρκτικα αρχισε ενα τσιμπουκι απλο οχι βαθυ,δεν εχω κατι να θυμαμαι απο αυτο.
Της ειπα να βγαλει το εσωρουχο της για να την γαμησω και η Χριστινα εβγαλε το βρακι της οπου εμεινα αφωνος με αυτο που ειδα..

Προσκύνημα ΤΟΣΟ ΜΕΓΑΛΑ ΜΟΥΝΟΧΕΙΛΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΞΑΝΑΔΕΙ ΛΕΜΕ !!!! Προσκύνημα

Εμεινα για λιγο αποσβολωμενος απο το θεαμα και της ειπα
-Μωρο μου τη μεγαλα μουνοχειλα που εχεις ειναι τοσο ομορφα !!!
Η Χριστινα χαμογελασε και πλησιασε στο κρεβατι, πως θελεις ? μου λεει..
Ελα να σε βαλω απο κατω να κανουμε ερωτα μωρο μου της ειπα.
Ανοιξε τα ποδια της ειδα το μουνακι της που ηταν και λιγο αξυριστο....
Τα ματια μου ειχαν καρφωθει στα μουνοχειλα της.... ηθελα να βαλω τα παχια μεγαλα κρεμαστα μουνοχειλα της
μεσα στο στομα μου να τα γλειψω και να τα μασουλησω. Της το ζητησα οπως ζηταει το μικρο παιδι καραμελες απο το περιπτερο
απο τη μαμα, η Χριστινα με απεριπτε ευγενικα ομως... Αχ μια γυναικα να βρω να εχει μουνοχειλα σα τα δικα σου και την
παντρευομαι !! Ολη μερα με τα μουνοχειλα της στο στομα θα ειμαι....
Το Χριστινακι γελουσε και επιασε την πουτσα μου και την εχωσε μεσα στο μουνι της.
Ακολουθησε δυνατο ξεμουνιασμα με βαθια σπρωξιματα με το μωρο απο κατω μου να τρωει ολο το κρεας μεσα της και να μην παραπονιεται.
Το μουνι της απο την αρχη ηταν χαλαρο και μετα με τα υγρα που κατεβασε εγινε ακομα πιο χαλαρο με αποτελεσμα να μην εχω καλη αισθηση εκει κατω.
Την εβαλα και στα τεσσερα οπου την ξεμουνιασα και σε αυτη τη σταση χωρις να κλεβει απεναντιας μπορω να πω της αρεσε κιολας.
Την εχυσα πολυ μεσα στη καποτα οπου μετα απο μερικα χαδια και αγκαλιες αποχωρησε με το βρακι στο χερι..
Στο δωματιο εκατσε 15 λεπτα, τσατσος δεν υπηρχε ηταν μονη της εκει...

Συμπερασματικα η Χριστινα ειναι ενα συμπαθητικο σεξι αλβανογυφτακι με αρνητικο το αρκετα χαλαρο μουνι της και τις ραγαδες στα κωλομερια της.
Συνισταται σε οσους θελουν να ξεκαυλωσουν γαμωντας δυνατα και σε οσους θελουν να δουν τα μεγαλα μουνοχειλα της ,που δυστυχως δεν αφηνει
να της τα πιπιλισουν.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 11, 2018
Όνομα κοπέλας
Χριστίνα
DmtrsxXx
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
5 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
493
Likes:
60.738
Πόντοι:
39.662
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 sweeper, perseas, Ettore και 30 άλλα μέλη

Σχόλια

7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
11 Σεπτεμβρίου, 2018
Δωσε και ενα 5ευρω τη μικρη..
Θα σε αφηνε σιγουρα να τη γλυφομουνιασεις..
12 Σεπτεμβρίου, 2018
.............. καλημέρα άγαπητέ..... Χμμμ;Χμμμ; μόνο & μόνο γιά τά μουνόχειλα θά έρθω άθήνα,,,,, μέ έφτιαξες.... ΑΞΙΟΣ !!ΈρωταςΚαπέλοΚαπέλο
12 Σεπτεμβρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

πραγματικα μεγαλα !!! δεν αφηνει γλειψιμο ομως !!! Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!
12 Σεπτεμβρίου, 2018
Αγαπητέ φακιρη... Θα αγοράσω και δωράκι συν ένα είκοσι ευρώ για να τα ρουφηξω.
12 Σεπτεμβρίου, 2018
Μια χαρά τα λες,τι ωραίος τυπας είσαι εςυ ρε φυλαρακι..
κ εγώ μια απο τα ίδια κ εμένα μου αρέσουν τα μεγάλα μουνοχειλα..
Θα περάσω να τσεκάρω..
13 Σεπτεμβρίου, 2018
Σκετικά μεγάλα μουνοχειλα εχει και ενα πιτσιρικι Αλβανο-στυλιαρι που την λένε Αννα και εδω και πολλα δουλευει στα ψηλά της Κολωνου (11,14). Πριν 2-3 χρονια που την έπαιρνα εκανε και 69 αλλα πριν κανα δυο μηνες που την ξαναείδα το εχει κοψει.
15 Σεπτεμβρίου, 2018
Μας έφτιαξες φίλε....Πρέπει να ανοίξει ένα thread για τα σπίτια που έχουν κορίτσια με μεγάλα μουνόχειλα
7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7