Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 8 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η Λικα είναι ένα κορίτσι μάλαμα από όποια πλευρά και αν τη δεις.
Έρωτας
Πρόσχαρη για παρέα σαν σύνοδος με καλή γνώση της Αγγλικής και στέκεται δίπλα σου κυρία. Κορμί κόλαση που σε ανάβει με ότι ντύσιμο και αν καλυφθεί.
Όμορφες σέξι αναλογίες στα γούστα μου. Θετική ενέργεια αναδίδει το κορίτσι αυτό και φαίνεται και στις φωτογραφίες της. Οι φωτογραφίες αυτές είναι λίγο επεξεργασμένες με σκοπό να εντυπωσιάσουν αλλά κατά τη γνώμη μου η Λικα είναι ομορφότερη και γλυκύτερη. Ναι!
Το βλέμμα της με δύο υπέροχα πράσινα μάτια έχει μια ζωντάνια, μια σεξι πονηριά και κάπου κάπου μια όμορφη φλιψη που σε καλεί να γίνεις ο προστάτης, ο dady της.
Το εκπληκτικό γραφείο που ειλικρινά μόνο καλά λόγια έχω να πω στην μακρόχρονη συνεργασία μας, μου την πρότεινε ως το κορίτσι αυτό που θα έκανε τη διαφορά στο απαιτητικό κρεβάτι μου και τους ευχαριστώ για αυτό που μου πρόσφεραν με την ευγενική και διακριτική επιμονή τους.
Μόλις λοιπόν την υποδέχθηκα στο χώρο μου και αλλάξαμε λίγες κουβέντες την ξεναγησα στη βίλα μου και τέλος στην κρεβατοκάμαρα όπου σχεδίαζα να της κάνω έρωτα και όχι ξερό πήδημα. Αυτό μου βγάζει αυτό το κορίτσι.
Την έγδυσα αργά φιλώντας κάθε σημείο που αποκάλυπτα με πάθος. Βελούδινο δέρμα και υπέροχο άρωμα, σίγουρα ακριβό. Το μισάνοιχτο στόμα της άφηνε μικρές ηδονικες ανάσες και η γλώσσα της κρατούσε υγρά τα χείλη της. Δοκίμασα τις στητες ρογες της και ένιωσα την καρδούλα της να πάλλεται δυνατότερα. Γλύφοντας ανέβηκα στα χείλη της και ρουφηξα τα νιάτα της παίζοντας με την ναζιαρα γλώσσα της. Γλωσσόφιλλα όλο πάθος και το γυμνό κορμί της έτρεμε στα χέρια μου που πλέον είχαν αγγίξει κάθε σπιθαμή.
Έσκυψα και ανέβασα το ένα πόδι της στη καρέκλα για να την γλύψω όρθια. Να χώνω την γλώσσα μέσα στο εκπληκτικό μουνάκι της και να καμαρώνω το έργο μου βλέποντας την να με κοιτά με πάθος.
Σε λίγα λεπτά η Λικα είχε το πρώτο οργασμό 100% αληθινό σας βεβαιώνω. Άξιζε το κόπο γιατί τώρα πήρε φωτιά και πρόθυμα αφέθηκα να με κάψει η φλόγα της.
Με έβαλε να κάτσω στην πολυθρόνα και πεσμένη στα γόνατα πήρε τον πούτσο στο στόμα. Υγρά φιλιά και μπόλικα σαλακια καραμελωσαν το πρησμένο μου όργανο που χάνονταν με αυξανόμενο ρυθμό στο βάθος του λαιμού της. Από τις λίγες απολαυστικές πίπες που είχα την τύχη να απολαύσω. Η κολάρα της με τέλειο σχήμα κουνιέται ηδονικά και ολοκληρώνει την σκηνή που με κάνει να χύσω με απόλαυση στο στόμα της. Με κοιτά με καύλα ζωγραφισμένη στο πρόσωπο της και συνεχίζει να με ρουφάει μέχρι να χύσει και αυτή.
Μου άρεσε να την βλέπω να κινείται γυμνή στο χώρο μου πηγαίνοντας τουαλέτα για να πλύνει το στόμα της από τα υγρά μου. Λιμπιστηκα τον κόλο της έτσι όπως τον είδα! Ήθελα να τον γλυψω. Σε πολύ λίγο χωρίς περιττές καθυστερήσεις προς τιμή της , μπαίνει στο δωμάτιο και της ζητώ να καθήσει στο πρόσωπο μου. Σε δευτερόλεπτα η γλώσσα μου είναι χωμένη στην κολοτρυπίτσα της και παίζει τρελό παιχνίδι ενώ την ακούω να βογκαει με καύλα. Της σπρώχνω το κεφάλι στην πουτσα μου και αρχίζει ο 2ος γύρος με λαίμαργα ρουφηγματα. Τέλειο 69 ! Η γλώσσα μου από το σφιχτό μουνάκι στον κώλο και ξανά. Το μωρό χύνει και 3η φορά. Γουστάρω... Βάλε μου την καποτα προστάζω και ανέβα πάνω μου σε στάση ιππασίας. Yes darling , μου απαντά και σε ένα λεπτό την καμαρώνω καρφωμένη πάνω στον πούτσο μου να παλεύει να τον φορέσει στο σφιχτό μουνι της. Τα βυζάκια της κουνιούνται και τα δάχτυλα μου τρίβουν με μανία της καυλωμενες ρογες της. Σκύβει και με γλωσοφιλά με πάθος. Μικρές δαγκωματιες στα χείλη και στο λαιμό μου με απογειώνουν. Σαλιώνω ένα δάχτυλο και της τρίβω την κολοτρυπιδα πιέζοντας και λιγο. Μακάρι να δέχονταν anal, θα πλήρωνα ευχαρίστως.
Παλεύουμε αγκαλιά με το πάθος και την θέληση για λίγο παραπάνω αλλά η λύτρωση έρχεται πάντα στην ώρα της . Χύνω μέσα της με έντονες συσπάσεις φοβούμενος ότι θα διαλύσω το προφυλακτικό. Μαζί μου και η Λικα τελειώνει ενώ με κοιτά στα μάτια με πάθος.
Μείναμε για λιγα λεπτά αγκαλίτσα μέχρι να βρούμε τις ανάσες μας. Με οδήγησε στο μπάνιο και εκει με περιποιήθηκε σαπουνιζοντας με και προσφέροντας μου ένα χαλαρωτικό μασάζ. Αφού με ξεπλεινε έπεσε πάλι στα γόνατα και μου τον εγλυφε για λίγο έτσι σαν επιδόρπιο.
Είχαν μείνει κάπου 20 λεπτά αλλά δεν την κράτησα. Ας ξεκουραστεί σκεφθηκα και την έστειλα στο καλό.
Σίγουρα θα την ξαναπάρω. Πέρασα υπέροχα μαζί της, αξίζει !
Καπέλο

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
B
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 chris1955, bill9999, THV και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
05 Σεπτεμβρίου, 2018
Λίγα εκανες κ έμειναν κ 20 λεπτά επιπλέον ...
Μήπως έβγαλες κ το σκύλο για κατούρημα κ δε μας το λες ? Είχες πολύ χρόνο ακόμα ...
Με ένα arlekin ξεχνιέσαι ...Προσκύνημα
05 Σεπτεμβρίου, 2018
Έχυσε 4 φορές σε 40 λεπτά η κοπέλα και την μία απλά παίρνοντας σου πίπα....respect ΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημα
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2