Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 12 10
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Εχω αρχίσει να ψάχνω για 30λέπτες συνευρέσεις αφού εχω διαπιστώσει ότι 2 «εκτονωσεις» δύσκολα στα 36 μου τις καταφέρνω σε μια «σκαρτη» ώρα...Όποτε στα 30’ παίζεις μαλλον ή με incall ραντεβού ή studio.
Επέλεξα την Rima ύστερα απο πρόταση του γραφείου για τις διαθέσιμες κοπέλες την επόμενη μια ώρα...
Διαβάζοντας τις κριτικές για την κυρία είχα μεγάλη περιέργεια να την συνάντηση. Ραντεβού μεσημέρι Σαββάτου κατα τις 16.30 σε ξενοδοχείο προς τα νότια. Χτυπάω πόρτα, μου λέει στα αγγλικά «hello i’m the housekeeper wait please”
Γελάω και περιμένω...Ανοίγει μετά απο 3’ ντυμένη καθαρίστρια και μου αρχίζει την πολυλογία, «είσαι το πρώτο ραντεβού, μη μου χαλασεις το make up, μολις καθάρισα, εχω ραντεβού διαρκείας μετά, τι όμορφος που είσαι, αν έχει ζέστη έξω κτλπ» Εχω μείνει μαλακας, ολα αυτα τα λέει με σεξυ φωνή, χαμόγελο, και πειράζοντας με φιλώντας και χαϊδεύοντας το λαιμό μου...
Αμέσως θυμάμαι τα σχόλια στις κριτικές πως αν την αφήσεις θα μιλάει ακατάπαυστα και κατευθείαν γδύνομαι ξαπλώνοντας στο κρεβάτι αφού δεν εχω το περιθώριο για γενικες κουβέντες στη μισή ώρα...
Η ρωσίδα είναι ακριβώς την περιγράφουν οι συναγωνιστές: Σίγουρα κοντα στα 40, κοντό μαλλί, ψηλή, αυτο που λέμε νταρντανα, ζουμερή χωρις ομως να τη λες παχουλη, αφού έχει μακρια ποδια και πολυ λεπτή μέση με φλατ κοιλιά με σκουλαρίκι. Αρκετες αισθητικές επεμβάσεις με υαλουρονικα και botox σε πρόσωπο, και σιλικόνη στο βυζι το οποίο πρέπει να ήταν ήδη μεγάλο πριν την προσθετική. Φαίνεται η ηλικία της στο σώμα αλλά είναι αναμφίβολα σεξυ και γυναίκαρα.
Αρχίζει λοιπον τα φιλάκια, στηθος, κοιλιά, στο στόμα με λίγη χρήση γλώσσας το οποίο δυστυχώς μαλλον κανει και κατα τη διάρκεια της πίπας, η οποία οριακά δεν την χαρακτηρίζω αεροπιπα.Μετρια πράγματα...
Με αποζημιώνει όμως με τη φροντίδα στα μπαλάκια και την περιποίηση ακόμα πιο κάτω στη «χαράδρα».
Την γυρίζω να της ανταποδώσω την περιποίηση και εκεί ξεκινάει η τυπισσα να βγάζει μεγάλη ποσότητα υγρών, να λέει διαφορα ρωσικά, αγγλικά και να γουστάρει ατελείωτα. Αν το έκανε προσποιητά τότε ε άλλης μεγάλο μπράβο, αλλά τα σεντόνια είχαν γίνει μούσκεμα...
Πέρασμα προφυλακτικού, την κρατάω σε ιεραποστολικό και ξεκινάμε το πήδημα σε υψηλούς ρυθμούς.
Σε αυτή τη θέση μπορούσα εύκολα να παρατήρησω το πρόσωπο της, είναι όμορφη, κλασσικη μιλφο-Ρωσίδα ενώ το μουνακι της είναι σε πολυ ικανοποιητική κατάσταση και εξωτερικά αλλά και αρκετά στενή.
Εδω θέλω να πω ότι η Rima δέχτηκε με πολυ άνεση να ειμαι βαθιά μέσα της, δεν προσπάθησε να κλέψει και ταυτόχρονα σάλιωνα τα δάχτυλα της για να παίζει την κλειτορίδα της και να λέει πάλι ρωσικές λέξεις...Φιλάκια στο στόμα πάλι με καλή διάθεση ενώ μου έβαζε της πατούσες της πάνω στο στήθος για να μπορέσω να σπρώξω λιγο πιο βαθιά...
Βγάλσιμο προφυλακτικού και αρχίζω να μαλακιζομαι απο πάνω της ενώ αυτή τρίβει το μουνι της λέγοντας μου να την χύσω παντού.
Αυτο δεν άργησε να γίνει, τα έφαγε ολα στο σώμα, ενώ μερικες σταγόνες έφτασαν στο προσωπάκι της. Τα δέχτηκε με ευχαρίστηση, και μου λέει δεν θέλω να σκουπιστω, πήρε με τα δάχτυλα της μερικά υγρά και αλοιψε το πρόσωπο της λέγοντας μου μου ότι είναι η καλύτερη κρέμα προσώπου μαζί με διαφορα κολακευτικά σχόλια για την απόδοση μου και τη χημεία μεταξύ μας.
Για κανενα 5λεπτο κάθησε στο κρεβάτι με τα υγρά μου στο πρόσωπο και στο σώμα της ενώ εγω ντυνόμουν...Άρχισε να μου μιλάει για τη Ρωσια, το σπιτι της, κτλπ ενω η ώρα μας είχε φτάσει στο τέλος της.
Πολυλογου σίγουρα!Αυθεντική όμως.
Την γούσταρα περισσότερο απο κάποιες αποστειρωμένες επαγγελματίες που σου πιάνουν κουβέντα για καλή εντύπωση ενώ το επικοινωνιακό της στοιχείο αν το τιθασεύσεις είναι στα υπέρ του ραντεβού.
Τα 80e για την απόδοση της σε μισή ώρα τα θεωρώ VFM.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
30 λεπτά
Κόστος
80€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
25 Αυγ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
13
Likes:
639
Πόντοι:
990
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 THV, STAVROS6969, kwstasxat και 18 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού