Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.3 24 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Πρόλογος...

Μέρες τώρα σκέφτομαι τι να γράψω Χμμμ; μιας κι έχουν καταναλωθεί λίτρα ηλεκτρονικής μελάνης για την κοπέλα αυτή.
Πριν ξεκινήσω να ξεκαθαρίσω 3 πράγματα: 1ον) Η ημερομηνία είναι ενδεικτική. 2ον) Οι φωτογραφίες της δεν είναι ούτε παραπλανητικές ούτε ελαφρώς επεξεργασμένες. Είναι απλά επεξεργασμένες. Η πιο κοντινή στην πραγματικότητα είναι αυτή του site με το λευκό πουκάμισο. 3ον) Κατ' εμέ, στις μέρες μας όταν δίνεις πάνω από 150€ για σεξ, παύουμε να μιλάμε για σεξ και το χαρακτηρίζω επένδυση. Κι όταν επενδύεις, έχεις και απαιτήσεις. Γερο-μύστης Γι' αυτό και θα είμαι λίγο αυστηρός.

Εισαγωγικά...

Την Εύα την είχα βάλει στο μάτι καιρό τώρα, κυρίως λόγω κριτικών, αλλά όλο το ανέβαλα, όπως και ο προλαλήσας. Ώσπου, φορτωμένος και έχοντας μέρες να ξεδώσω Ματάκι έκλεισα τελευταία στιγμή ένα σφήνα ραντεβού. Η κοπέλα με δέχτηκε και παρόλο που ξεφύγαμε για λίγο από τον διαθέσιμο χρόνο της 1 ώρας, δεν με πίεσε καθόλου! Στο άνοιγμα της πόρτας και στην πρώτη θέαση της κοπέλας η εντύπωση που μου έκανε ήταν θετική, αλλά όχι και ενθουσιώδης. Ίσως λόγω των μεγάλων προσδοκιών μου ότι δεν θα υπήρχε απόκλιση από τις φωτογραφίες. Ως κύριο αρνητικό στην εμφάνιση θα σημειώσω κάποιες έντονες ραγάδες στο στήθος και την εμφάνιση κάποιας χαλάρωσης σε σημεία του σώματος.

Στα του αγώνα...

Προκαταρκτικά πολύ καλά με αρκετά καλή πίπα και αξιόλογες προσπάθειες για deepthroat, φτάνοντας με πολλές φορές στα όριά μου. Ο 1ος γύρος δεν κράτησε αρκετά, μιας και φορτωμένος, όπως προανέφερα, με τελική κατάθεση στο στόμα της. Τα πήρε όλα!!! Ναι! Το αρνητικό εδώ ήταν ότι πετάχτηκε σαν ελατήριο για να τα φτύσει. Στην ανάπαυλα πολύ καλό το social σε σημείο που άνετα θα την έκανα φίλη μου, να βγαίνουμε για καφέ και να τα λέμε για ώρες! Μεγάλο χαμόγελο Δεν μπορώ να πω ότι αναγνώρισα προσπάθεια ροκανίσματος του χρόνου, αλλά ο σκοπός της επισκέψεως ήταν άλλος και όχι να πιούμε καφέ βεβαίως-βεβαίως! Γι' αυτό και θα τολμούσα να πω πως με κούρασε λίγο Λύπη
Το εναρκτήριο λάκτισμα του 2ου γύρου ξεκίνησε με δική μου προτροπή και έχοντας στο νου μου λίγο την πίεση του χρόνου, χωρίς όμως να μου πει η ίδια κάτι. Έπειτα από τα σχετικά χαϊδολογήματα, προχώρησα στην αντεπίθεση, με γλύψιμο. Αν και αφιέρωσα εκεί χαμηλά αρκετή ώρα, μου έδινε την εντύπωση ότι δεν φτιάχνεται! Εμμμμ Χωρίς καμία πρόθεση περιαυτολογίας, έχει χυθεί στο στόμα μου λίτρα γυναικείου νέκταρ και σπάνια μου έχει συμβεί κάτι τέτοιο... Money Mouth Γύρισμα στη συνέχεια σε 69 και έπειτα από την ανύψωση του εργαλείου, πέρασμα καπότας και βουρ στο κυρίως πιάτο. Εναλλαγή πολλών στάσεων με κορυφαία αυτή στα όρθια μπροστά στον καθρέφτη και με ρυθμούς να πιάνουν κόφτη Κατσικογάμης Η τελική κατάθεση έγινε διά της παλινδρομικής κίνησης ισχύως επί καθέτου αξόνως, βαίνουσα συνεχώς αυξανόμενης εντάσεως και εκπέμπουσα υδάτινα βλήματα επί στόματος, ούσα καθήμενη στο πάτωμα ακουμπώντας στο κρεβάτι και μ' εμένα όρθιο να τον αρμέγω μέχρι τελευταίας ρανίδος! Αλλά και πάλι το ελατήριο της κατάπτυσης ενεργοποιήθηκε αυτομάτως Κεφάλι σε τοίχο!

Καταληκτικά...

Ίσως να συμφωνήσω με πολλούς ότι η Εύα αποτελεί -αν όχι ασφαλή- αρκετά καλή επιλογή και ιδίως με γνώμονα ό,τι κυκλοφορεί στην πόλη μας τελευταία. Σίγουρα όμως θα παρομοίαζα την επιλογή αυτής με τον Πύργο του Άιφελ... Δεν γίνεται να πας Παρίσι και να μην τον επισκεφτείς!

Η επίγευση που άφησε Εύα είναι σαν παγωτό... όταν το τρως, το απολαμβάνεις! Μετά σκέφτεσαι τις θερμίδες...

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
180
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Παραπλανητικές (πολύ επεξεργασμένες/παλιές)
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Ίσως
Professoras
Σεβαστός
Εγγραφή:
11 Ιουλ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
11
Likes:
1.031
Πόντοι:
1.011
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, vavylon, THV και 13 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
30 Αυγούστου, 2018
Με προβλημάτισες! Πρέπει να δοκιμάσω…
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1