Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 409 10
Sex Studio 565219
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Κασκαντεριλικι του τύπου να περάσω σε δωμάτιο χωρίς να έχω διάβαση κριτική πριν στο Bou είχα να κάνω χρονια Γερο-μύστης ... εύκολο παρκάρισμα λόγο της ώρας ( 02:00) και στο γνωστό σαλόνι του πιο κυριλάτου Studio. Σαλοναρισμα από την Αντέλα και το πορνοένστικτο μου, μου λέει να αποχωρήσω αλλα καθως επιστρέφει στο κουζινάκι μια έκφυλη καυτή ματια που μου έριξε καθώς και το εκπληκτικό της στήθος με έκαναν να ανεβώ πάνω.
Ντουζάκη και η κοπέλα ανεβαίνει γρήγορα στο δωμάτιο. Με το που μπαίνει στο δωμάτιο σηκώνομαι και ξεκινάω να την χαϊδεύω και να γλύφω τις Βυζάρες και να πιάνω την κολάρα (που είναι σκληρή ενώ δεν φαίνονταν έτσι στο σαλοναρισμα). Η κοπέλα καμια βιασύνη και πάμε στο κρεβάτι όταν το θέλησα εγώ.
Εδώ να σημειωθεί ότι έχει 2 μήνες στην Ελλάδα δεν μιλάει ελληνικά και τα αγγλικά της είναι μέτρια.
Στα του αγώνα πήγε να μου πάρει πίπα με χέρι όπου και ευγενικά της το πήρα μακριά και συνέχισε μια αρκετά καλή πίπα χωρίς χέρι. Γενικά αντέχει σφυροκόπημα χωρίς να δυσανασχέτηση, μετά από εναλλαγή δυο στάσεων το τέλος ήρθε στα τεσσάρα Κατσικογάμης.
Φαίνεται ότι είναι καινούργια στο χώρο και ελπίζω να μην αλλάξει ο χαρακτήρας της- τρόπος της στο βάθος του χρόνου...
Εν κατακλείδι έχει τα ωραιότερα Βυζιά που έχω δει, δεν δυσανασχετεί, αλλα η επικοινωνία είναι σχετικά δύσκολη λόγο ότι δεν ομιλεί την ελληνική και τα αγγλικά της δεν είναι και εξαιρετικά.
Με αγωνιστικούς χαιρετισμούς DrBou Καπέλο.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 28, 2018
Όνομα κοπέλας
Adela
Διαγραμμένο μέλος 174689
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
3 Σεπ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
9
Likes:
322
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Studio Deluxe, mauros gatos(1), Gamikoulas 852 και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού