Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 145 10
Sex Studio 287451
Γενική βαθμολογία
 
6.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Χαιρετώ Καπέλο
Ημέρα Σάββατο και πρωινή ώρα είχα σηκωθεί νωρίς και πίνοντας τον καφέ μου έβλεπα τις αφίξεις των γραφείων. Δυστυχώς οι εργαζόμενες χτυπούσαν κάρτα μετά τις 2 το απόγευμα, στις ορμές μου όμως ποτέ δεν κατόρθωσα να βάλω ωράριο εργασίας.
Η μόνη λύση ήταν το fast food ελληνικά ταχυφαγείο, όπως σωστά έχει αναφέρει ένας εκλεκτός συναγωνιστής.
Χρόνος για επιτόπια εξερεύνηση κοινώς μπουρδελότσαρκα δεν υπήρχε και κατέφυγα στην ιντερνετική περιήγηση. Εντοπίζω την εν λόγω εργαζόμενη που κάλυπτε τις προδιαγραφές (Ρωσίδα γαρ) και το studio ήταν σχετικά κοντά.
Σε λίγη ώρα βρισκόμουν στον καναπέ του ιδρύματος περιμένοντας την Βίκα για το σαλονάρισμα.
Εντός ολίγου εμφανίζεται η εργαζόμενη Κυρία, δυστυχώς όμως οι φωτογραφίες που είχα δει ήταν παρελθόντων ετών και ξέφευγαν από την πραγματικότητα.
Λέω από μέσα μου ας δοκιμάσω για τα χονδρά τουλάχιστον, επιλέγω το απλό πρόγραμμα + ελεύθερο στοματικό 50+20 ευρώ και εισέρχομαι στο δωμάτιο, είχε ένα σιδερένιο διπλό κρεβάτι με ανάλογα κομοδίνα και πάνω πετσέτα με πλαστική σακούλα.
Κάνω το ντουζάκι μου και αναμένω εντός ολίγων λεπτών έρχεται η εργαζόμενη, από κοντά αντιλήφθηκα ότι είχα κάνει μαλακία Money Mouth γιατί είχα ξεφύγει ηλικιακά κατά πολύ από τα πιπίνια γάλακτος που συνηθίζω να γλύφω.
Εδώ οφείλω να ομολογήσω ότι ο επαγγελματισμός της Βίκας ήταν άψογος, στην αρχή με ρώτησε το όνομα μου για να σπάσει ο πάγος επειδή δεν είχα όρεξη για social απάντησα ότι δεν έχει σημασία το όνομα, ενώ θα μπορούσα από ευγένεια να πω τουλάχιστον ένα ψεύτικο.
Σαν έμπειρη εργαζόμενη μου έκανε ένα κομπλιμέντο με κάποιο αρχαίο όνομα (sic)
Στον αγώνα ομολογώ ότι δεν είχα το ψυχικό σθένος για αιδοιολειξία και απλώς αφέθηκα στις θωπείες της εργαζόμενης. Ξεκίνησε με χούφτωμα στα μπαλάκια και γλύψιμο στις ρώγες μου και ω του θαύματος το ηθικό μου αναστυλώθηκε, με ξαπλώνει στο κρεβάτι και ξεκινάει ένα πεοθηλασμό από τους καλύτερους αν όχι ο καλύτερος που μου έχει τύχει.
Το τέλος όσο και αν προσπαθούσα να το παρατείνω δεν άργησε να έρθει και ενώ προειδοποίησα η Βίκα συνέχισε να θηλάζει τα υγρά μου μέχρι που με στράγγιξε τελείως.
Μετά διακριτικά πήγε να πλυθεί, είπαμε και δυο κουβέντες και αποχώρησα.
Συμπερασματικά η εμπειρία και ο επαγγελματισμός της Βίκας είναι υψηλού επιπέδου και υπερκαλύπτει την νεότητα και τη φρεσκάδα των νεαρών που εργάζονται στο χώρο.
Αυτά από μένα καλά να περνάτε.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Βίκα
rodriguez96
Ανώτατος
Εγγραφή:
5 Δεκ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
32
Likes:
9.480
Πόντοι:
11.746
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Johnny Red2, Διαγραμμένο μέλος 201295, Διαγραμμένο μέλος 172222 και 16 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
08 Δεκεμβρίου, 2018
Bεντουζα Βεντουζα παππου
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1