Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 14 10
Call-Girls 25446
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μεταμεσονύχτια συνάντηση με την μαυρούκα στο σπίτι μου. Έσκασε μύτη με ένα ολόσωμο μίνι και κάτι γοβάρες λεοπάρ 15 πόντους.Ψήλη ούτως η άλλως.Χαρούμενη,κοινωνική σπάει εύκολα ο πάγος.
Αφού ήπιαμε ένα ποτάκι στα γρήγορα,πήγε για ντουζάκι και κρεβάτι καπάκι.Τα συν είναι ότι έχει κορμάρα,κάνει καλή πίπα για την ηλικία της και ο κώλος της είναι πραγματικά εργο τέχνης.Επίσης έχει αυτό που λέμε γλυκό μουνάκι.Στα πλην η υπερβολή της σε κραυγές και δήθεν κάβλα σε σημείο να ξενερώνεις...........

Ένας γύρος παίχτηκε αφού δεν είχα και πολύ δυνατή στύση λόγω κούρασης.Θα ξαναπάρω πιο ξεκούραστος για να ξαναπολαύσω την θέα στα 4.

Στο τέλος που πήγα να πληρώσω διαπίστωσα ότι είχα μόνο 50 ρικα κι αυτή καθόλου ρέστα Λύπη Αφού μου φάγε το 20 ρικο,περίμενε κανα 10 λεπτο κάτω με κλειδωμένη τη πόρτα της πολυκατοικίαςΧμμμ;Χμμμ;Χμμμ; Με πήρε το γραφείο,αντί για να ρθει να μου πει ρε μεγάλε κλειδώθηκα μέσαΜαλακίαΜαλακίαΜαλακίαΜαλακία

Κατέβηκα,της ξεκλείδωσα και καληνύχτες ΚουλΚουλ

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Αυγούστου 26, 2018
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
130€
Συμπεριφορά γραφείου
Μέτρια
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
30 Σεπ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
5
Likes:
222
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 anoixtiri, THV, chris1955 και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
29 Αυγούστου, 2018
Στα συν ότι έχει και βυζάρες από ότι φαίνεται, άμα έδινε και κώλο θα την έπαιρνα εχθές τώρα το Χμμμ;
29 Αυγούστου, 2018
κλαιω με αυτο που λες οτι κλειδωθηκε Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2