Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 94 10
Μασατζίδικα 216831
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Ποιότητα μασάζ
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
2.0
Πρώτη φορά στο εν' λόγω ίδρυμα, αν και παλιός στα μασατζίδικα.
Δύο κορίτσια διαθέσιμα, μια ψηλή ξανθιά ευγενέστατη άνοιξε την πόρτα αλλά δεν είπε όνομα και η Εύα.
Επέλεξα την Εύα με έκφυλο πρόσωπο και ωραίο κώλο, δεν μου αρέσει να λέω τα αρνητικά που μας χάρισε η φύση, γιατί κι εγώ δεν είμαι κανάς κούκλαρος!!

Τέλος πάντων επέλεξα το πρόγραμμα 60 Ευρώ για 45 λεπτά μια και το θεώρησα value for money. Ξεκινάει το μασάζ το οποίο ήταν εξαιρετικό και δυνατό, αλλά μετά από 8 λεπτά μετρημένα με γυρίζει ανάσκελα για να μπούμε στα του σεξ. Άλλα 8 λεπτά ακάποτης πίπας και σφυροκοπήματος και τέλος. Σύνολο 16 λεπτά. Δε συνηθίζω να παραπονιέμαι και φυσικά δεν τον έκανα ούτε τώρα, πήρα το καπελάκι μου (κυριολεκτικά) και έφυγα. Φυσικά δε θα ξαναπάω ποτέ.

Κρίμα γιατί 60 Ευρώ δεν περισσεύουν.

Πιστεύω να βοήθησα.
Κόστος συνάντησης
60
Διάρκεια συνάντησης
45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Handjob (μαλακία)
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
Όνομα κοπέλας
Εύα
Μέλος
Εγγραφή:
4 Οκτ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
96
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Masazonomaxos, tribal, Gingos και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
26 Αυγούστου, 2018
To γυφτακιον έχει φολέψει από τότε που έφυγε από το Ιουλιανού 51-53 . Εκεί υπήρχε επιτήρηση, και η Τζενη που τις.. κανονιζε όλες .. Στο Μ28 φαινεται οτι ειναι πλέον ανεξέλεγκτη και οσο πάει γινεται χειρότερη..
26 Αυγούστου, 2018
αφου χυνεις γρηγορα γιατι δεν την εβαζες να σου κανει κι αλλο μασαζ πριν την γαμησεις;
αν καταλαβα καλα η κριτικη ειναι εν μερη αρνητικη/ μετρια επειδη εχυσες γρηγορα;
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2