Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 190 10
Γενική βαθμολογία
 
4.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
2.0
Βραδάκι Πέμπτης και αφού στην ευρυτερη πιάτσα Φυλής και πέριξ δεν παίζει τίποτα ιδιαίτερο πάω μια από Φυλης109 ισόγειο όπου δούλευε η Νελυ μικρή μελαχρινή αδύνατη κοντή αδιάφορη κοπέλα μαζί της ήταν η Μελαχρινή εμφανίσιμη σχετικά Καρίνα λέω ας της δώσω μια ακόμα ευκαιρία αφού έχω δοκιμάσει μαζί της κατά τό παρελθόν με ανάμεικτες μέτριες εντυπώσεις έτσι δίνω το 20€ο πάω δωμάτιο έρχεται η Καρίνα ορεξατη χαμογελαστή αλλά όπως και τις προηγούμενες φορές κάνει κάποιες σύντομες σπασμοδικες κινήσεις ψεύτοπροκταρκτικα οπότε την βάζω κάτω και αρχίζω να την γλύφω στα μικρά αλλά στητα βυζιά της στη συνέχεια αφού την φέρνω στα όρθια με ρωτά πως ήθελα τσιμπούκι με ή χωρίς της λέω με και αρχίζει ένα βμετρι τσιμπούκι που δεν με έφτιαχνε σχεδόν καθόλου έτσι προκειμένου να μην πέσω και αφού είχα μια μέτρια στύση την τοποθετώ σε ιεραποστολικη στάση αρχίζω να της τον χώνω και αυτή έβγαζε κάποιες φωνές έβαζε κάπως το χέρι της μπροστά ώστε να μην έχω την σωστή βύθιση μέσα στο μουνι της της παίρνω το χέρι και τότε μου τραβαγε λίγο αγαρμπα τα αρχιδια της λέω να σταματήσει γελάει της παίρνω το χέρι και με λαβή της το βάζω πίσω στη μέση της ανεβάζω Ρυθμό φέρνω στο νου μου μουνάκια του παρελθόντος και με δυσκολία τελείωσα.
Γενικά ήταν μια μετριοτατη εμπειρία με μια νόστιμη νεαρή κοπέλα που δεν έχει καλή απόδοση στο σεξ προσπαθεί με σπασμοδικες ανόητες κινήσεις να ξεπεταξει τον πελάτη ήταν η τελευταία φορά που δοκίμασα μαζί της για μένα δεν θα υπάρξει άλλη και σίγουρα δεν την προτείνω για δοκιμή το πιθανότερο να ξενερωσετε

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 23, 2018
Όνομα κοπέλας
Καρίνα
Ανώτερος
Εγγραφή:
21 Δεκ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
103
Likes:
13.509
Πόντοι:
7.666
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Peter Van Norden, professorx, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού