Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 444 10
Μασατζίδικα 653164
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Ποιότητα μασάζ
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Το εν λόγω ίδρυμα είναι αρκετά γνωστό σε πολλούς με ωραία κορίτσια και μια πολύ συμπαθητική κυρία στην γραμματεία
Σπανίως βρίσκομαι στην Αθήνα αλλά όταν έρχομαι πηγαίνω σίγουρα στην αγαπημένη μου Μόνικα Έρωταςη οποία βεβαίως έχει και πολλούς θαυμαστές οπότε δεν θα αναφερθώ στο τρόπο που μιλάει , χαλαρώνει τους πελάτες τους οποίους σέβεται πάρα πολύ και είναι και ωραίος ως άνθρωπος
Για την τωρινή μου επίσκεψη σκέφτηκα να μας συνοδέψει κ μια άλλη κοπέλα η Ευα μια κοπέλα λίγο πιο κοντή από τη Μόνικα με πλούσιο στήθος και σφιχτά οπίσθια για σέξυ χαστούκια Προσκύνημα με την οποία κάνει δίδυμο
Ήταν μια ωραία εμπειρία με δυο ολόγυμνα κορίτσια δίπλα – δίπλα να κάνεις διάφορα παιχνίδια Γλώσσα και αναλόγως αν φερθείς σωστά και με σεβασμό θα πάρεις κ το κάτι παραπάνω πάντα σε λογικά πλαίσια
Οι κοπέλες είναι πρόθυμες να σε ικανοποιήσουν και κάνουν ότι μπορούν για αυτό
Να σημειώσω ότι του ερωτικού κονσέρτου προηγήθηκε ένα χαλαρωτικό μασάζ στο κουρασμένο μου κορμί από τις δυο κοπέλες το οποίο ήταν αρκετά θεραπευτικό και χαλαρωτικό
Επίσης ωραίος χώρος και με πολύ διάθεση να σε εξυπηρετήσουν και στην αναμονή σου με νερό , αναψυκτικά , ποτό
Όσοι ασχολούνται με το σπορ αξίζει σίγουρα να περάσουν μια βόλτα
Ο Τόλης σου Μόνικα
Κόστος συνάντησης
120
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Handjob (μαλακία)
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
Όνομα κοπέλας
Μόνικα
Όνομα 2ης κοπέλας σε περίπτωση DUO
Εύα
gatakias
Μέλος
Εγγραφή:
25 Ιουν 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
11
Likes:
38
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού