Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 131 10
Γενική βαθμολογία
 
5.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Πήρα 100 ευρώ μαζί μου και είχα σκοπό να τα ξοδέψω όλα στον αγοραίο έρωτα, ξεκινώντας από νωρίς το πρωί. Έφτασα στο Μεταξουργείο στις 07:10 και πήγα να δω τις καινούριες αφίξεις για τις οποίες κάνουν ουρά οι ισλαμοφασίστες λαθρομετανάστες και οι βρωμόγυφτοι του Ζεφυρίου. Όντως τα κορίτσια είναι πολύ καύλα σε εμφάνιση σε σχέση με το χαμηλό στάνταρ της περιοχής. Ιάσωνος με Μεγάλου Αλεξάνδρου καμια δεκαριά αράπηδες είχαν ακροβολιστεί για να σπρώξουν την πρέζα στους υποψήφιους πελάτες. Η ανύπαρκτη αστυνομία της Νέας τάξης πραγμάτων όπως πάντα συνεργός στην αποσύνθεση της χώρας.Τέλος πάντων πάμε στο θέμα μας...Ήμουν μόνος στο σαλόνι και η καριόλα τσατσά φωνάζει τις κοπέλες λέγοντας στα Ρώσικα "ελάτε να δείτε την αρκούδα". Δεν περίμενε όμως ότι εγώ είμαι Ρώσικη αρκούδα και όχι όποια όποια. Της λέω στα Ρώσικα "αρκούδα ε?" Εκεί το βούλωσε και κρύφτηκε μέσα. Άπλωσε μόνο το χέρι για τα λεφτά, γιατί αυτό έχει Θεό κάθε τσατσά και κάθε πουτάνα. Η Άννα είναι ένα κοντούλικο προμίλφ με κατσαρό μακρύ μαλλί, πεταχτό κωλαράκι, έχει τα πιασήματα της χωρίς να την πεις χοντρή και ζουμερά δυομισάρια βυζιά. Η Ζάνα θεωρώ πως είναι πιο καύλα σε εμφάνιση, είναι και αυτή κοντούλα, έχει μαυρισμένο σώμα, σέξι πρόσωπο, ωραίο μικρό βυζάκι και μια κωλάρα σπέσιαλ πεταχτή.
Με το που μπήκαν στο δωμάτιο άρχισαν να χαζογελάνε και να λένε χίλιες δύο μαλακίες που αντί να καυλώσω ξενέρωνα περισσότερο. Μου πέρασαν καπότα και ξεκίνησαν πίπα με ψεύτικα αχ και βαχ και το ηλίθιο γέλιο έδινε και έπαιρνε. Φιλιά δίνουν και οι δύο στο στόμα αλλά πεταχτά, μην περιμένετε γλωσσόφιλα. Πρώτη στάση ήρθε η Άννα πάνω μου και οι συζητήσεις και τα γελάκια μαζί με ψεύτικες κραυγές ευχαρίστησης διαπερνούσαν τον εγκέφαλο μου σαν σπαθιά. Μετά αλλάξαμε καπότα και πήρα την Ζάνα σε κανονική στάση και έγλυφα τα βυζιά της Άννας που ήταν δίπλα μου. Η Ζάνα με πίεζε να τελειώσω στο τρίλεπτο και για να με πικάρει έλεγε να φωνάξει την τσατσά να με αναλάβει γιατί δεν μπορώ να τελειώσω με αυτές. Μα καλά ρε καριόλες, πως είναι δυνατόν να τελειώσω όταν φέρεστε γελοία λες και είμαστε σε τσίρκο γαμώ το στανιό μουΚεφάλι σε τοίχο!. Μετά πήρα πισωκολλητά την Ζάνα και την Άννα πάλι με αλλαγές καπότας όπου τελείωσα μετά κόπων και βασάνων αυτή την παρτούζα της συμφοράς. Ούτε στα τέσσερα δεν καθόντουσαν σωστά για να γαμήσω. Είχαν και οι δύο τέρμα πίσω την κωλάρα τους και δεν είχα περιθώριο να σπρώξω.
Συμπέρασμα ότι πληρώνεις παίρνεις και έχεις και την τσατσά να χτυπάει πόρτες στο πεντάλεπτο Γαμήσου

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 22, 2018
Όνομα κοπέλας
Ζάνα
Όνομα 2ης κοπέλας σε περίπτωση DUO
Άννα
H
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Peter Van Norden, professorx, guccimane και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού