Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 106 10
ΠροβεβλημένηHot
Sex Studio 426633
Γενική βαθμολογία
 
6.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Καλησπέρα σας,
Πρώτη φορά γράφω κριτική,οπότε συμπαθάτε με!
Επίσκεψη στο τέρμα της Θησέως, όπου μπαίνοντας στο μαγαζί παρουσιάζονται δυο κορασίδες.
Η πρώτη ήταν η Λίζα εξ Ρωσίας ορμόμενη, όπου παρά το χαμηλό φωτισμό φαινόταν ότι ήταν πολύ όμορφη, αν και αρκετά ψυχρή.
Η δεύτερη κορασίς, η Μόνικα, Σλοβάκα, παρουσιάσε δυο φοβερές τορπίλες, και επειδή δεν μπορούσα να αντισταθώ, την επέλεξα ο παπάρας!
Μετά από κανένα πεντάλεπτο σκάει σινάμενη κουνάμενη η Σλοβάκα, όπου χωρίς κανένα προκαρτακτικό!, προσπάθησε να φορέσει προφυλακτικό στον φίλο μου...Κάτσε βρε παιδί μου τις λέω, περίμενε, κάτσε λίγο.
Τι να κάτσω μου λέει, περίμενε της λέω, όπου μετά από λίγα κάτσε και περίμενε, πήρε την άγουσα για τα ...αποδυτήρια. Φέρε την άλλη κοπέλα της λέω.
'Αλλα 5 λεπτά περάσαν, και περνάει η Λίζα, η οποία από κοντά είναι ακόμα πιο εντυπωσιακή!!
Κόκκινα μαλλιά, χειλάρες, βυζί μέτριο αλλά με μεγάλες ρώγες, ύχος 1,80 χαλαρά, πολύ όμορφη αλλά και παγερή...
Είχα χαλαστεί που είχα χαλαστεί από την άλλη την μαλάκω, προσπάθησε η Λίζα με μία ωραία πιπούλα, ανέβηκε μετά και από πάνω όπου ήρθε και το τέλος μετά από λίγο.
Συνοπτικά , μέτρια πράγματα, δεν το ξαναβλέπω να πηγαίνω .
Αυτά

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Λίζα
Μέλος
Εγγραφή:
12 Μαϊ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
235
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 tremor

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού