Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 114 10
Γενική βαθμολογία
 
4.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Μεσημέρι Δευτέρας και παίρνω τη λάθος απόφαση να δοκιμάσω την νεαρή Καίτη πού είχα δει πριν λίγες μέρες και μου είχε κινήσει την περιέργεια έτσι δίνω το 20€ο στην τσατσά πάω δωμάτιο περιμένω λίγο καθώς ήταν απασχολημένη αφού περίμενα λίγα λεπτά ακούω την Καίτη να βγαίνει από το ένα δωμάτιο και χωρίς να καθυστερήσει ήρθε σε μένα πράγμα που δεν μου φάνηκε και τόσο εντάξει αφού δεν φρεσκαριστηκε ούτε υποτυπωδως έρχεται με αργές νωχελικες κινήσεις κάθεται δίπλα μου και αρχίζει κάποια ελάχιστα προκαταρκτικά μικρής διάρκειας κατόπιν παίρνει την Καποτά και μου την δείχνει θέλοντας να ρωτήσει πώς ήθελα τσιμπούκι με ή χωρίς της δείχνω να μου βάλει Καποτά την βάζει με δυσκολία αρχίζει τσιμπούκι με χρήση χεριού ήταν σαν να μου μαλακιζε τον πουτσο βάζοντας λίγο το καυλι στο στόμα έλα ρε κορίτσι μου της λέω της παίρνω το χέρι και συνεχίζει ένα μέτρο τσιμπούκι χωρίς καμία αίσθηση καθόλου καλό.Την γυρίζω σε ιεραποστολικη στάση και αρχίζουμε σεξ η κοπέλα δεν άνοιγε σωστά τα πόδια της της τα κράταγα ανοιχτά και την τράβηξα προς τα κάτω εκεί δυσανασχετησε κάπως το χειρότερο όμως ήταν η απαίσια μυρωδιά της αναπνοής της μύριζε τσιγαριλα καφέ σαπιλα κρατιομουν σε απόσταση ασφαλείας από αυτή την σκατιλα.Με πολύ δυσκολία κατάφερα τελειώσω και σηκώθηκα αμέσως.Γενικα ήταν μια εντελώς αποτυχημένη δοκιμή με μια κοπέλα που είναι άσχετη δεν έχει διάθεση και από καθαριότητα δεν είναι ότι καλύτερο έχω συναντήσει σίγουρα δεν θα ξαναδοκιμάσω ποτέ με την κοπέλα αυτή και φυσικά δεν την προτείνω σε καμία περίπτωση

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 20, 2018
Όνομα κοπέλας
Καίτη
Ανώτερος
Εγγραφή:
21 Δεκ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
103
Likes:
13.509
Πόντοι:
7.666
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Peter Van Norden, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, kostas8000 και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού