Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 38 10
Sex Studio 53508
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Απο τοτε που εμφανιστηκε στο Ανδρ. 21 για πρωτη φορα, δεν την ειχα φαει ποτε αυτο το εξαιρετικο μωρο!Εμμμμ
Λοιπον η γνωστη Μονικα που ελεγε στην αρχη απο Μεξικο κ Περου γι αυτην μιλαω!Μεγάλο χαμόγελο
Μετα την πορνοΒικτωρια ηθελα κ κατι ακομη! Πηγα παραδιπλα...δεν αντισταθηκα στο σαλοναρισμα της Μονικαρας κ μπηκα με το απλο των 30€!Κουλ
Μετα απο λιγο σκαει κ το μωρο στο δωματιο με το μαυρο-διαφανες κομπινεζον που φορουσε κ φαινοντουσαν οι βυζαρες τις!Ναι!
Τα βγαζει ολα...παει για ντουζακι μπροστα μου! Εκει αρχισα να γκαβλωνω απιστευτα οταν επαιρνε το σαμπουαν κ το πασαλειβε στην μουναρα της!Γλώσσα
Ερχεται κοντα μου κ απολαυσα τις βυζαρες της με σκληρη μαυρη ρωγιτσα που εχει το μωρο! Περναει το προφυλακτικο...σηκωνομαι ορθιος στο κρεββατι, φτυνει τις βυζαρες της κ μου εκανε ενα σπεσιαλ ισπανικο για αρχη!Γλώσσα Εκει ομως που αρχιζα να γουσταρω απιστευτα ηταν το τσιμπουκι της! Χωρις χερια μονο με το στομα της ...ποτε να προσπαθει να το παρει ολο κ ποτε να ρουφαει μονο πουτσοκεφαλο! Εβαζε κ το ενα της χερι να χαιδευει τα κωλομερια μου κ να καταληγει στα αρχιδια.(ΠροσκύνημαΠροσκύνημα) Μετα απο αυτα την εστησα ιεραποστολικα...η μιλφαρα μου τα ανοιξε τερμα για να ακολουθησει το παρακρατικο μου γαμησι!Ναι! Γουσταρε αρκετα με μικρα βογγητα, ωσπου εφερε τα ποδια της στους ωμους μου...εκει ανεβασα το τεμπο επικινδυνα κ αυτη ολο να με ζουλαει προς τα μεσα της!Γλώσσα
Αλλαξαμε στα τεσσερα που πραγματικα κ εδω ηταν τελεια να την βλεπω κ στον καθρεπτη πως γκαβλωνε! Την επιανα απο τις βυζαρες και δεν χορταινα να την γαμαω! Τριτη σταση cowgirl...κουνηθηκε κ εκατσε καλα ωσπου κουραστηκε! Την λεω "ελα μωρο μου να στα ριξω ολα στις βυζαρες σου"...κατευθειαν βγαλσιμο καποτας(Ναι!) κ εδωσε πονο το μωρο ωσπου να μας τα παρει ολα!Γλώσσα
Αν ειχα παει πρωτα σε αυτην θα την πλημμυριζα!Μεγάλο χαμόγελο

Τα ειπαμε λιγακι κ σιγουρα θα ανανεωσω το ραντεβου μας!Ναι!

Φανταστικη η Μονικαρα αν κ την ανακαλυψα τωρα! Θα ηταν ιεροσυλια να την εβαζα στο ιδιο επιπεδο με την Ζακυνθινια μου...αλλα πολυ κοντα ειναι!ΠροσκύνημαΠροσκύνημα

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 19, 2018
Όνομα κοπέλας
Μόνικα
mpouxos
Ανώτατος
Εγγραφή:
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
169
Likes:
8.325
Πόντοι:
10.326
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ST@Lone, ΦΑΚΙΡΗΣ, ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
20 Αυγούστου, 2018
Καλυτερο απο το μουνακι της ειναι το στοματακι της.Εξαιρετικη προτεινεται για χυσιμο στο στομα.
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1