Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 4 10
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
4.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Σύντομο πέρασμα απ την σαλόνικα και είπα να πάρω την πολυσυζητημένη μόλυ γ την οποία είχα διαβάσει πολύ καλά λόγια. Πολύ εύκολη συνεννόηση με την ευγενική τηλεφωνήτρια για ραντεβού μιάμισης ώρας αργά το βράδυ.
Έφτασα στην ώρα μου κ όταν άνοιξε την πόρτα αντίκρισα μια εμφανίσιμη κοπέλα 28-30 χρονών με νόστιμο πρόσωπο φορούσε γυαλιά μυοπίας τα οποία της πήγαιναν και με πολύ ωραίο μαυρισμένο σώμα με πεταχτό κωλαράκι και μικρό βυζάκι .Τα αγγλικά της άριστα έτσι μπορούσα να συνεννοηθώ χωρίς κανένα πρόβλημα
Τα καλά δυστυχώς τελειώνουν εδώ, απ την πρώτη στιγμή που μπήκα μέσα χασκογελούσε χωρίς κάποιο λόγο και μου έλεγε ασυναρτησίες στο στυλ τι κάνεις εδώ τέτοια ώρα, μου φαίνεσαι αστείος κτλ.Φλυαρούσε όλη την ώρα και δν έπαιρνε καθόλου πρωτοβουλίες. Το μόνο πράγμα που κάναμε ήταν να ανταλλάξουμε κάποια γλωσσόφιλα. Όταν της ζήτησα να συνεχίσει τα προκαταρκτικά για να μπορέσω να συνεχίσω μου είπε το θεικό δεν ήρθες εδώ για το συναισθηματικό αλλά για το σεξ. Επίσης παρατήρησα ότι έχει ιδιοτροπίες στο σεξ στο στυλ δεν της αρέσει να της ρίχνουν ούτε καν σιγανά μπατσάκια στα κωλομέρια της .Όπως ήταν φυσικό σηκώθηκα κ έφυγα στο μισάωρο εκνευρισμένος
Συνοψίζοντας η μόλυ ήταν σκέτη απογοήτευση με μηδέν όρεξη για σεξ και σίγουρα δεν θα την ξαναπάρω.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
30 λεπτά
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
mihla
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
21 Μαϊ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
194
Likes:
7.169
Πόντοι:
30.298
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dmtrsxxx, satyrus, ThE και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού