Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 128 10
Γενική βαθμολογία
 
5.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Αν κάποιος έχει διαβάσει την κριτική του Geokoro για την κοπέλα θα διαβάσει την ίδια ακριβώς εμπειρία 2 φορές.
Έχοντας χρόνο και διάθεση παω να κάνω και εγώ τη γύρα μου είδα κάποιες κοπελίτσες δεν μου άρεσε κάποια ιδιαίτερα, οπότε και κατέληξα στο εν λόγω μαγαζί. Βγαίνει η Αθηνά χωρίς τσατσά, υψος 1.65, παραπάνω κιλά και βυζιά που φαινόντουσαν τεράστια, μου είπε και την μαγική έκφραση Ελληνίδα και λέω πατρίδα για σένα θα κάνω τα πάντα. Της λέω να περάσουμε με το απλό που μου είπε ότι είχε και ισπανικό. Μπαίνω στο δωμάτιο (καθαρό μπορώ να πω) γδυνομαι και πάω να κάτσω στο κρεβάτι Χμμμ; (μεγάλη παρένθεση) Χμμμ; Νταξ όλα τα στουντιοστρώματα σχεδον έχουν βαθούλωμα αλλά οι τύποι το παρά άφησαν, νόμισα ότι έπεσα κάτω από το κρεβάτι. Σκέφτηκα μήπως ήταν και υπόγειο δωμάτιο. Λέω είναι αποθηκευτικός χώρος Κεφάλι σε τοίχο! ε τελικά κατάλαβα ότι ήταν το στρώμα, έψαξα καλού κακού μήπως έχει πέσει κανένας κοντούλης συναγωνιστής και κείτεται παγιδευμένος και αφού δεν είδα κάποιον είπα να περιμένω.
Δεύτερο φάουλ δεν είχαν ανοιχτό αρκουδίσιον και μου είπε κάτι μαλακίες για το ότι μόλις λούστηκε και ότι δεν κάνει να είναι όλη μέρα από κάτω Μαλακία
Έκανε και σε εμένα κανένα 15 να έρθει αλλά περίμενα γιατί λέω μπορεί να έχει βάλει να δει καμία ταινία και μαλακία να την κόψει στη μέση. Γλώσσα
Λοιπά όπως και στον Geokoro με διαφορά ότι με άφηνε να την χουφτωνω και ότι δεν την άφησα σε χλωρό κλαρί, την φανέλα την ίδρωσε μέχρι και από πάνω την έβαλα για να σταξει, παρόλα αυτά καλοί μου φίλοι μην πάτε δεν αξίζει τα λεφτά Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 18, 2012
Όνομα κοπέλας
Αθηνά
Υπηρεσίες
Μέλος
Εγγραφή:
17 Δεκ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
4
Likes:
75
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 houdin, παλαιμαχος, Blastbeat208

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
13 Αυγούστου, 2018
Ημερομηνία είναι 12-08-18 δεν έχω ιδέα γιατί έβαλε αυτήν που έβαλε....
13 Αυγούστου, 2018
μην πετάτε ετσι τα λεφτά σας παιδιά... κριμα ειναι
14 Αυγούστου, 2018
Απορώ πώς δίνετε λεφτά να πάτε με αυτό το μπαζοτσούβαλο
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3