Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 134 10
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Συνάντηση με την κοπέλα πριν από μερικές εβδομάδες σε γνωστό ξενοδοχείο ημιδιαμονής στο κέντρο.
Η κοπέλα ήρθε στην ώρα της Ματάκι. Από εμφάνιση δεν την λες όμορφη πιο πολύ θυμίζει σκυλί σε μπουζούκια Ναι!. Από σώμα είναι ωραίο για τα δικά μου γούστα αδύνατο με μεγάλο στήθος, αλλά πολύ πεσμένο πράμα που εμένα με χαλάει λίγο Λύπη.
Στα του Sex μιλάει πολύ, πάρα πολύ.Πρέπει να της κόψεις από την αρχή τη φόρα γιατί πιο πολύ όρεξη έχει για κουβέντα παρά για sex.Ακόμα και μπουκωμένη όταν είναι πάλι μιλάει (απορώ πως το κάνει...Χμμμ;).
Μουνόχειλα έχει ωραία μεγάλα τα οποία περιποιήθηκα και τα ευχαριστήθηκα αρκετά.Και πάλι δε σταματούσε να μιλάει.
Στήνεται τίμια και τον τρώει αδιαμαρτύριτα.
Συνολικά παίχτηκαν τρεις γύροι και φυσικά τιμήθηκε και το κωλαράκι της (+20) Κατσικογάμης το οποίο έχει ωραία αίσθηση διείσδυσης.
Γενικά δεν είναι μια κοπέλα που θα ξανασυναντούσα κυρίως γιατί σπάστηκα από το πολύ μπλα μπλα της όλη την ώρα Θυμός. Θα τη διάλεγα μόνο αν δεν έβρισκα κάτι άλλο σε αυτή την τιμή που να δίνει και κωλαράκι Χμμμ;.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1μιση ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Σεβαστός
Εγγραφή:
28 Οκτ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
21
Likes:
347
Πόντοι:
1.505
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 kostas8000, parpar, chris1955 και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
13 Αυγούστου, 2018
Απο καθαριοτητα, τι λεει???
15 Αυγούστου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ναι έχεις δίκαιο δεν το ανέφερα καθόλου και είναι ένα από τα βασικότερα κριτήρια για εμένα.Το κορίτσι είναι αρκετά καθαρό έκανε μπάνιο πριν και μετά από κάθε γύρο έπλυνε τα δόντια της και γενικά μύριζε όμορφα.
19 Μαρτίου, 2019
Από τις πιο σωστές κ αντιπροσωπεύτικες στην πραγματικότητα κριτικές αυτή εδώ. Καθαριότητα υπογράφω και γω είναι πολύ καλή αλλά διέκρινα μια υπερμετρη διάθεση για μπάνιο (ροκανισμα χρόνου το είδα)
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3