Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 56 10
Μασατζίδικα 51991
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Ποιότητα μασάζ
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Μετά από όλο το στρες τις εβδομάδας αποφάσισα να κάνω δώρο στον εαυτό μου ένα μασαζακι. Να χαλαρώσω και να μου πάρει και όλες τις τοξίνες στο τέλος.. Αφού χτύπησα κουδούνι μου άνοιξε η υποδοχή με ρώτησε τα κλασικά για κέρασμα και αμέσως χωρίς καθυστέρηση ήρθαν τα μωρά που πέρασαν τόσο γρήγορα που δεν θυμόμουν στο τέλος ποια ήταν πια. Καθότι δεν ήθελα να πάω κουβά διάβασα κριτικές και είχα συγκρατήσει το όνομα τις ασιατισας Ναντια που πήγαν η Συναγωνιστές και διάλεξα αυτή για μια ώρα.η Ναντια είναι μια αδύνατη ασιατισας με καλό σώμα και ωραία βυζάκια. Περίπου στα 30 κλασικό ασιατικό μωρό αδυνατο.. Στα του δωματίου.... Ωραίο μασαζακι περίπου 40λεπτα παντού μετά με γύρισε μπροστά και αφού πέταξε τα βυζια έξω άρχισε να με χαϊδεύει στο όργανο που δεν άργησε να γίνει πύραυλος... Πίπα καλή με προφυλακτικό πάντα. Λίγο και μετά ανέβηκε πάνω μου.. Ωραία αίσθηση προς το GFE φάση μετά από λίγο αυτό που μου έκανε εντύπωση ήταν ότι τελείωσε πάνω μου και με πασαλιψε υγρά... Αφού τελείωσε τις ζήτησα να βγάλει την κάποτα και να τον χυσω στα βυζια πράγμα που δεν αρνήθηκε... Και κατέθεσα όλες τις τοξίνες πάνω τις... Γενικά είναι ευχάριστη με γέλιο ποιο πολύ σε GFE φάση και καλή στο μασάζ και στο κρεβάτι.. Πράγμα που την κάνει τίμια επιλογή για να μην κλαίτε τα λεφτά σας... Εγώ θα την ξαναπάρω πάντως! Γερο-μύστηςΝαι!
Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 09, 2018
Κόστος συνάντησης
80
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Handjob (μαλακία)
  • Πίπα με προφυλακτικό
Όνομα κοπέλας
Νάντια
Μέλος
Εγγραφή:
21 Απρ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
4
Likes:
29
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 makhswrx, mixalis mixoy

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού