Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 214 10
Γενική βαθμολογία
 
5.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
4.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Αφού ο φίλος μου ο Νάσος Αθανάσιαδης μου χάρισε 10 ευρώ για να συμπληρώσω 20αρικο Καπέλο ήθελα να αρμεξω μία βυζαρου αντί να τραβήξω μαλακια με την Subil Stallone Money Mouth
Είχα ακούσει για την εν λόγω "κυρία" και ανεβηκα να δω τι παίζει. Με το που ανοίγω την πόρτα βλέπω τον πουστη τσατσο που είναι σε ένα σπίτι στην Φιλλιπιδου και με είχε ειρωνευτει που δεν πήγα τότε με το κορίτσι του Θυμός
Τσατσος - Bonjour!!!
Q - Γειά σου
-Ca va?
-Tre bien Money Mouth
-Μπράβο αγοράκι μου, ξέρεις την κούκλα που έχω;
-Μπαααα
-Δες την και απλά μπες στο δωμάτιο.
Τότε βγήκε η Κορινα με ένα νυχτικο που από μέσα είχε ένα σουτιέν που προταζε τα 5αρια βυζιά της Ναι!. Είναι μια σιτεμένη μιλφ με μεγάλες βυζάρες, αλλά χάλια σώμα, πράγμα που διαπίστωσα στο δωμάτιοΚεφάλι σε τοίχο!
Δεν μιλαγε καθόλου, απλά ήρθε δίπλα μου με προστυχο ύφος και με χαιδευε παντού. Όταν έπιασε το πουτσο μου, κατάλαβε ότι σηκώθηκε και γέλασε με νόημα. Ο τσατσος κάτι έλεγε απλά δεν έδινα σημασία Γαμήσου. Του είπα ότι θα πάω μια βόλτα, αλλά αυτή φορά με άφησε χωρίς ειρωνειες Καπέλο.
Έκανα μια μικρή βόλτα δίχως να βρω κάτι καλό και έτσι γύρισα. Ο τσατσος μου είπε ότι με περίμενε και ότι θα περάσω πολύ καλά μαζί της.
Μπαίνω μέσα και περιμένω.
Μετα απο λίγο μπαίνει η μιλφ κακόκεφη και κουρασμένη και βγάζει με βαρεμάρα το νυχτικο και το σουτιέν λες και γύρισε κουρασμένη από τη δουλειά Money Mouth
Εκεί είδα ότι είναι χοντρή με ταλαιπωρημενο σώμα και τα βυζιά να ακουμπανε στο πάτωμα Κεφάλι σε τοίχο!. Έτσι ρε τι κάνουν τα σουτιέν ΚαπέλοΚεφάλι σε τοίχο!ΘυμόςMoney MouthMoney MouthMoney Mouth.
Της μιλάω για να σπάσει ο πάγος, αλλά αυτή μες την βαρεμάρα, λες και είμαστε ανδρόγυνο 30 χρόνια παντρεμένοι που απλά ο ένας υπομενει τον άλλον είτε για χάρη των παιδιών μας, είτε για οικονομικούς σκοπούς Money Mouth
Παρα αυτή την αρχή η μιλφ έκανε προκατ αφού μου πέταξε τα βυζιά στα μούτρα, όπου τα έκανα ότι ήθελα πράγμα που με καυλωσε γρήγορα και μου τραβαγε φραπεδια. Όταν καυλωσα τελείως μου έκανε ένα κομπλιμεντο για το κάτω κεφάλι Καπέλο και αφού ξαπλωσα ήρθε μπροστά μου και άρχισε ακα πιπα Ναι!. Η πίπα της ήταν βαθιά, υγρή, με την ίδια να βγάζει κάτι αγελαδινα (σαν τα βυζιά της) μουγκριτα Money Mouth
Σε κάποιους μπορεί να μην αρέσει αυτό, εμένα δεν με χάλασε αφού παρεμενα καυλωμένος Καπέλο. Δεν περίμενα να κάνει τόσο καλή πιπα χωρίς βιασύνη για να περάσουμε στο γαμηση.
Όταν βαρέθηκα της είπα να ανέβει επάνω. "Όχι είναι μεγάλο" Κεφάλι σε τοίχο!, είπε και μου αντιπροτεινε ιεραποστολικό. Σε αυτή την στάση είχε συμμετοχή με φιλιά στο λαιμό και σώμα, με βογγητα και με το να μου πιάνει το κεφάλι για να καρφωνω το βλέμμα μου στα ωραία της μάτια Έρωτας
Δεν ήθελα να τελειώσω με μια στάση και της είπα στα 4.
"Όχι είναι μεγάλο" ΘυμόςΘυμόςΘυμόςΚεφάλι σε τοίχο!ΘυμόςΘυμόςΘυμός
Της λέω πια στάση να κάνουμε και μου είπε να συνεχίσουμε την ίδια. Αντιπροτεινα ισπανικό, που προς μεγάλη μου έκπληξη ήταν βαρετό, μαλλον λόγω καποτας Χμμμ;.
Ξαναγύρισαμε σε ιεραποστολικο, αλλά δεν εχυνα για να φύγω Κεφάλι σε τοίχο!.
-Έλα από πάνω να χυσω Καπέλο
-Όχι και μου βγάζει την καποτα για να πάρει πιπα Θυμός
Ωραιο γαμηση έκανα πάλι ο μαλάκας, έλεγα στον εαυτό μου ΚαπέλοMoney Mouth
Περα από την μη διάθεσή της για γαμηση η πίπα της είναι πάνω από το μέσο όρο (για μένα πάντα) και με εκανε να χυσω καθιστως μεγάλη ποσότητα στα βυζιά της Ναι!Καπέλο
Όταν τελειώσαμε και σκουπιστηκαμε ήταν πιο ευδιαθετη και μίλησαμε λίγο στο χαλαρό γιατί δεν έκανε αλλη στάση, αν ποναγε και δεν ήθελε να πιεστει ή ήταν κουρασμένη από την δουλειά. Μου είπε και πάλι ότι ήταν μεγάλη για αυτήν Μαλακία.
Αφού έφυγε, βγήκα μετά από λίγο με τον τσατσο να με αποχαιρετά ευγενικά και να μου λέει ότι με ξαναπεριμενει Καπέλο. Μάλλον σε αυτό το σπίτι του έχουν απαγορεύσει τις μαλακίες Χμμμ;
Με λίγα λόγια, μιλάμε για μια μιλφ με χάλια σώμα και στήθος μέχρι το πάτωμα. Αυτά τα κρύβει στο σαλόνι με αυτά που φοράει και έτσι όλοι την πατάμε, αφού μπαίνουμε για τα βυζιά της. Η πίπα της όμως κατάφερε να μην έχουμε βατερλο ΚαπέλοΠροσκύνημα.

Το δωμάτιο απλά καλό.

Πήγα με μετρό.

Όταν έξω άκουσα ένα "Ho ho ho, δεν σε χάλασε η φόλα νιμου Γαμήσου"
-Ποιος είσαι εσύ και που κρυβεσαι Θυμός
-Ετσι, από δω και πέρα μόνο φόλες γυφτο Γαμήσου, που κλέβεις τους φίλους σου Γερο-μύστης
-Που είσαι ρε μαλακα; Χμμμ;ΘυμόςΘυμόςΘυμός
-Είμαι ο Αη Βασίλης και φέτος επειδή έχεις προδωσει τους φίλους θα τρως πάντα φολες στο μπουρδελο Γερο-μύστης
-Μα δεν ήταν φόλα αυτή, απλά δεν γουστάρει το γαμηση. Με τελείωσε όμως Καπέλο
-Σκασε Θυμός, φολα ήταν και σε περιμένουν χειρότερες Γερο-μύστης. Χαχαχαχα Χχαχχαχχαχαχ Μουαχαχαχχαχα
-Καλά Αη Βασίλη, ότι πεις Καπέλο
Αη ΓΑΜΗΣΟΥ ΤΏΡΑ ΓαμήσουΘυμόςΘυμόςΘυμός
- Φεύγω, αλλά να θυμάσαι μόνο αν σταματήσεις να γαμάς στην φυλής και να μην προδιδεις και κλέβεις τους φίλους σου στο Μετάξι θα σταματήσεις την κατάρα Γερο-μύστης
-Έγινε ψηλε Καπέλο
Και ξαφνικά σταμάτησε να ακούγεται η φωνή του. Εμμμμ
Πρώτη φορά μίλησα με τον Αη Βασίλη, εσείς το έχετε κάνει ποτέ; Χμμμ;

Τεσπα, καλα γαμήσια Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Κορίνα
quaresma17.6
Ανώτατος
Εγγραφή:
26 Μαϊ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
50
Likes:
9.425
Πόντοι:
12.436
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Kerveras, n.smirni76, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού