Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.6 109 10
Γενική βαθμολογία
 
6.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
3.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Η Μπέλλα είναι μια εμφανίσιμη μαυρούλα, μεσαίου ύψους, αδύνατη, με κανονικό στηθος όμορφο πρόσωπο και σούπερ κώλο. Την έχω προτιμήσει τέσσερις φορές γι’ αυτό και έχω αρκετά ολοκληρωμένη εικόνα για τις επιδόσεις της. Ελληνικά δεν ομιλεί αλλά ψιλοκαταλαβαίνει, τα αγγλικά της είναι μέτρια και επειδή παρλάρει πολύ μπορεί να γίνει κουραστική. Λέει και χαζομάρες, είτε από επιπολαιότητα, είτε λόγω έλλειψης ευχέρειας χειρισμού της γλώσσας, για αυτό ίσως και ενοχλήθηκε ο συναγωνιστής Ημεδαπός στην κριτική παρακάτω. Στη δράση είναι καλή για το δεκάρικο, δέχεται πρόθυμα προκαταρκτικές θωπείες, κωλοτριψίματα, φιλιά στο λαιμό κτλ. Η πίπα της είναι αρκετά καλή αλλά έχει την ανήκουστη συνήθεια να τυλίγει τη βάση του κορμού του πέους με χαρτί τουαλέτας γιατί λέει την ενοχλούν οι πουτσότριχεςΧμμμ; Αν είστε ξυρισμένοι και πάνω απ’ τον πούτσο ίσως το γλιτώσετε αυτό. Δεν ξέρει να εφαρμόζει καλά το προφυλακτικό. Στα τέσσερα στήνεται καλά, αλλά δεν αντέχει δυνατές ωθήσεις για πολύ. Σε αυτή την στάση την πηδάω σχεδόν αποκλειστικά. Χαστούκια στο απίθανο της κώλο ρίχνω αρκετά, κάποια δυνατά, μπορεί να παραπονεθεί λιγάκι αλλά τελικά τα δέχεται μιας και βλέπει πως με φτιάχνουνΚουλ Γενικά προσπαθεί να με ικανοποιήσει, εντός των ορίων της μπουρδελο-συνουσίας βέβαια. Δεν έχω καταφέρει να χύσω ποτέ γαμώντας την, όλες τις φορές έχυσα με μαλακία, είτε με τα χέρια της είτε με τα δικά μου. Την μια φορά που κόντεψα να τα καταφέρω, έσπασε η καπόταMoney Mouth Ευτυχώς το ψιλιάστηκα και τραβήχτηκα εγκαίρως, αλλιώς θα είχα στο ενεργητικό μου κρεμπιέ με μαυρούλα. Μου είπε ευχαρίστώ που τραβήχτηκα και δεν έχυσα στο μουνί της με ότι σημαίνει αυτόMoney MouthMoney MouthMoney Mouth Έφυγε απ’ το δωμάτιο και επέστρεψε μετά από λίγα λεπτά. Μου τον έπαιξε στημένη στα τέσσερα, ενώ εγώ ξαπλωμένος στο βρωμοσέντονο της χαστούκιζα τον κώλο. Εκσπερμάτωσα έτσι. Βγαίνοντας πυρφόρισα λίγο μαζί της στο, ο θεός να το κάνει, σαλόνι του οίκου και μετά έφυγα.
Εν κατακλείδι πρόκειται για μια Αφρικανή εργαζόμενη με αδιαμφισβήτητα καλή εμφάνιση αλλά δικαιολογημένα αμφιλεγόμενες υπηρεσίες

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Μπέλλα
Σεβαστός
Εγγραφή:
10 Οκτ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
40
Likes:
2.184
Πόντοι:
1.796
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Elganador, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, Ημεδαπος και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
04 Αυγούστου, 2018
Καλη κριτικη!
Οταν την ειχα παρει εγω δεν ηθελε ουτε να βγαλει το σουτιεν κ αφου της το εβγαλα εκανε οτι ποναγε οταν της επιανα το στηθος.. Να ανεβει απο πανω δεν ηθελε με την καμμια.. Αυτα τα εχει διορθωσει; Κωλαρακι που εβαλε στο μενου το δινει οπως λεει ή κλεβει;
05 Αυγούστου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Δίνει και κωλοΧμμμ;Δεν το γνώριζα, η κριτική μου αναφέρεται σε συναντήσεις που έγιναν προ δύο μηνών! Και το γράφω πως η τύπισσα κλέβει αρκετά στα στησιματα!Κατά τα αλλά ήταν πρόθυμη, τουλαχιστον μαζί μου, δεν σημαίνει αυτο κάτι, μπορεί και εγω την επόμενη φορά που θα πάω μαζί της να μην περάσω καλά!
05 Αυγούστου, 2018
Πολύ καλη κριτική, αναμφισβήτητα ειναι ομορφη ,
εγώ όμως την έφαγα την φόλα μου..δεν πειράζει όμως καλη καρδιά..
Πάντως για πρωκτικο αμφιβάλω αν δίνει με εντιμότητα..
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3