Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 5 10
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Φτάσαμε σιγά σιγά στον Αύγουστο όπου είναι η "καρδιά" του καλοκαιριού...Όπως σε όλες τις δουλειές υπάρχει μία χαλαρότητα,έτσι και στις αφίξεις των κοριτσιών από το εξωτερικό...
Χθες όμως το γραφείο κοινοποίησε αφίξεις από τρία κορίτσια....
Το ενδιαφέρον μου κέντραρε η πρώτη μεσημεριανή άφιξη που ακούει στον όνομα Άννα...Οι φωτογραφίες της όμορφες και το στυλ της κάπως ξεχωριστό ώστε να κάνει το απαραίτητο "κλικ" στον Βασίλη να την γνωρίσει καλύτερα....!Κουλ

Μηνυματάκι και ραντεβουδάκι αργά τα μεσάνυχτα....Έφτασα στο ξενοδοχείο και έλαβα τον αριθμό του δωματίου της...Ανέβηκα,χτύπησα την πόρτα και μου άνοιξε χαμογελώντας...Αμέσως με πήρε αγκαλιά,γέλασε μου έκλεισε το μάτι και τοποθέτησε το χέρι της στην ευαίσθητη μου περιοχή....Ξεκίνησε δηλαδή αμέσως με γκολ απ΄τα αποδυτήρια που λέμε....Γλώσσα
Λοιπόν για να κάνουμε και μία περιγραφή στο τι θα συναντήσει κάποιος...Είναι ψηλή κοπέλα,με ωραία πόδια,καλλίγραμμο κορμί,με μικρό στήθος,καλοσχηματισμένο οπίσθιο τμήμα και συμπαθητικό πρόσωπο.Τα μαλλιά της είναι σχετικά μακριά στην αρχή τα είχε πίσω και μετά τα μάζεψε για να την διευκολύνουν στην διάρκεια του σεξ...!Επίσης φορούσε ένα ωραίο μαύρο σέξι κορμάκι που την κολάκευε αρκετά....Γλώσσα

Όπως σας ανέφερα και πιο πάνω πριν τη περιγραφή,η Άννα ξεκίνησε την "επίθεση" με το που μπήκα στο δωμάτιο...Αφού "παίξαμε" για λίγο στα όρθια με τριψίματα και πεταχτά φιλιά,με πήρε από το χέρι και με τράβηξε προς το κρεβάτι...Έβαλε μουσική στο κινητό της και όρμηξε πάνω μου ξεκινώντας γλωσσόφιλα και φιλιά σε λαιμό και αυτιά...Μου έβγαλε τα ρούχα και συνέχισε τα ερεθιστικά τριψίματα....Μικρή διακοπή αφού της το ζήτησα για να κατευθυνθώ στο μπάνιο για φρεσκάρισμα....
Επανήλθα σύντομα και η Άννα είχε αφαιρέσει το κορμάκι,είχε μαζέψει τα μαλλιά της πίσω και με περίμενε ολόγυμνη....Φιλιά και πάλι με γλώσσα και πιπίλισμα στο στήθος της για λίγο,κατέβηκα πιο κάτω στο γατάκι της όπου το περιποιήθηκα...Έδειχνε να της αρέσει με αληθοφανείς εκφράσεις αλλά και συμμετοχή με τα δάχτυλα της...!Αλλαγή στο στοματικό και ώρα για τη δική της περιποίηση....
Ξεκίνησε από τα @@@κια όπου τα καρεμέλωσε για ώρα....Συνέχεια με περιποίηση του κορμού και ένα αρκετά βαθύ στοματικό έλαβε θέση,χωρίς πολύ χρήση χεριού...
Της έκανα νόημα να σταματήσει καθώς θα είχαμε πρόωρο τέλος στο μισάωρο....
Πέρασμα του προφυλακτικού και σεξ....!
Μία και μοναδική στάση πρόλαβα μαζί της....Με κλασική λοιπόν στάση,το ιεραποστολικό,άριστη συμμετοχή από μέρους της με συνεχόμενα γλωσσόφιλα μας βρήκε το τέλος της συνεύρεσης....Μεγάλο χαμόγελο

Με αρκετό χιούμορ όπως και στην αρχή συνεχίσαμε την κουβέντα μας καθώς γνωρίζει καλά αγγλικά...Κατευθύνθηκα προς το μπάνιο,και ξεκίνησα να ετοιμάζομαι.Ακόμη και εκεί συνέχισε τα πειράγματα βάζοντας ένα σετ εσωρούχων σε λευκή απόχρωση και με ένα mini strip show ξεκίνησε να το βγάζει προκαλώντας με ακόμη μία φορά....Δυστυχώς η ώρα ήταν περασμένη και η κούραση της ημέρας δεν επέτρεπε την αλλαγή του ραντεβού σε περισσότερη ώρα,οπότε ανανεώσαμε για το επόμενο της τουρ στην Αθήνα....
Με μία σφιχτή αγκαλιά και ένα ρουφηχτό φιλί με αποχαιρέτησε και ανταλλάξαμε ευχές για το καλοκαίρι που απομένει....!

Συμπερασματικά η Άννα προτείνεται για συνάντηση και γνωριμία από κάποιον φυσικά που του αρέσουν τέτοιου είδους κοπέλες,κοιτώντας τις φωτογραφίες της.Έχει όρεξη,διάθεση και πιστεύω πως δύσκολα κάποιος δε θα περάσει καλά μαζί της.

Αυτά για την Άννα,καλή σας συνέχεια!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Αυγούστου 01, 2018
Διάρκεια
30 λεπτά
Κόστος
90€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ
Τιμημένος
Εγγραφή:
31 Δεκ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
734
Likes:
51.711
Πόντοι:
36.618
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, alpula, Limperatore XXI και 41 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
02 Αυγούστου, 2018
Ωραία κριτική,μπράβο.
02 Αυγούστου, 2018
ευχαριστουμε για την ενημερωση.
μια ερωτηση εχω, το σωμα της ειναι οσο λεπτο φαινεται στις φωτο, γιατι τα 57 κιλα που τη δινουν, και με το μικρο της στηθος, θα την περιμενα πιο μπουτου ..
03 Αυγούστου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Λίγα κιλάκια σωστά κατανομημένα παραπάνω να υπολογίζεις...Από κορμί είναι πολύ καλή!Καπέλο
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3