Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 53 10
Προβεβλημένη
Call-Girls 57630
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Συνάντηση με την Ξένια την περασμένη εβδομάδα μετά από έντονη προσπάθεια διαρκείας 1 μηνός. Κάτι δεν μπορούσα εγώ κάτι είχε κάποιο ατύχημα αυτή, αλλά τελικά τα καταφέραμε…

Η πόρτα του ξενοδοχείου χτύπησε με 20λεπτη καθυστέρηση. Μπήκε μέσα ντυμένη συμπαθητικά και απλά. Ηλικιακά θα την έκανα γύρω στα 24, αλλά μπορεί και να κάνω λάθος, δεν είμαι ιδιαίτερα καλός σε αυτό. Πρόσωπο όμορφο, καθημερινό. Σωματάκι όμορφο και όντως πολύ πολύ αδύνατο! Προσωπικά μου αρέσει πολύ αυτός ο σωματότυπος γι’αυτό και η υψηλή βαθμολογία. Αν είστε λάρτης των πιασιμάτων και των μπαμπάτσικων μωρών τοτε η Ξένια ΔΕΝ είναι για εσάς. Μπήκε μέσα άνετη και ξεκινήσαμε με κουβεντούλα, κρασάκι και τσιγαράκι, μιλώντας αρκετά για διάφορα πράγματα μέχρι που αποχώρησε για το καθιερωμένο ντουζάκι.

Βγήκε έξω φορώντας την πετσετούλα της και το άρωμά της και ξάπλωσε απάνω μου με ανανεωμένη όρεξη για κουβέντα! Ακολουθώντας τη συμβουλή προηγούμενου συναγωνιστή, την σταμάτησα, την ξετύλιξα και αρχίσαμε τον αγώνα με γλωσόφιλα και εκατέρωθεν χουφτώματα μέχρι που κατέβηκε χαμηλά και τοποθέτησε με τέχνη το καυλί μου στο στοματάκι της. Ωραία πίπα με κοιτάγματα, γλυψίματα και λήψη του οργάνου βαθιά μέχρι τη φαρυγγική οδό. Συνέχεια με δικές μου περιποιήσεις στο μουνάκι της που είναι πολύ όμορφο και ανταποκρίνεται στα χάδια και στα φιλιά… Συνέχεια με 69 και έντονη δακτυλοσκόπιση μέχρι που έφτασε η ώρα για πέρασμα πλαστικού και εισαγωγή σε ιεραποστολική στάση. Συνέχεια έτσι αρχικά αργά και στη συνέχεια πιο έντονα με διάφορες παραλλαγές της στάσης και έντονη συμμετοχή από μέρους της με όμορφα βογγητά και το μουνάκι της να υγραίνεται όμορφα και να δίνει μια ωραία αίσθηση. Φτάνοντας στο ζενιθ, αφαίρεσα το προφυλακτικό και εναπόθεσα αρκετή ποσότητα σπέρματος για να γεμίσει και να ξεχειλίσει ελαφρώς το στοματάκι της… Έφυγε μπουκωμένο και με νάζι για νέο ντουζάκι, ενώ εγώ απολάμβανα την επιτυχία μου για άλλη μια επιτυχημένη συνεύρεση χωρίς έμφραγμα ή εγγεφαλικό επεισόδιο.

Χαλαρή η συνέχεια με αρκετή πάρλα, τσιγάρο και κρασί μέχρι που ξαναρχίσαμε το χαμούρεμα και τα γλυψίματα και αφού αναστηλώθηκε για δεύτερη φορά ο ναός του Σωλομώντα, στήθηκε κατ’εντολή μου στα τέσσερα για να σοδομιστεί και το υπέροχο αυτό μικροσκοπικό κωλαράκι. Παρότι είχε ξεχάσει να φέρει λαδάκι, το σάλιο και η υπομονή έκαναν για άλλη μια φορά δουλειά. Η αίσθηση από το κωλαράκι της είναι πραγματικά τέλεια και με έφτιαχνε απίστευτα. Και ενώ δίνει μια πλασματικά εύθραστη εικόνα, άντεξε υπερήφανα στους βάρβαρους ρυθμούς που ακολούθησαν μέχρι το τέλος…

Για μένα είναι μια πολύ καλή επιλογή (εάν αρέσει σε κάποιον το skinny), που θα ήθελα να την ξανασυναντήσω. Η Ξένια είναι μια γυναίκα που της αρέσει το σεξ και το δείχνει. Μοναδικό της μειονέκτημα το πολύ μπλα μπλα που όμως είναι εύκολα διαχειρίσιμο, μια και πιστεύω ότι το κάνει λόγω χαρακτήρα και όχι με στόχο να σου φάει την ώρα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
2 ώρες
Κόστος
260€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Ναι
PSAXTIRI
Ανώτατος
Εγγραφή:
22 Σεπ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
51
Likes:
3.936
Πόντοι:
17.145
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 hornyasfuck, Paliotsarkadoros, NICK TRIVE και 24 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού