Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 57 10
Call-Girls 133803
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Στο δωμάτιο 55 του Bill, ο 5ος όροφος του οποίου μπορεί να είναι δυσπρόσιτος κάποιες μέρες με πολύ κίνηση είχα πάρει για πρώτη φορά τη Μαριαλένα. Η πρώτη αυτή φορά ήταν κάπως απογοητευτική, καθώς περίμενα περισσότερα γκάζια από την Μαριαλένα σύμφωνα με τις κριτικές των συναγωνιστών. Η τύχη τα έφερε και τη δεύτερη φορά που συνάντησα τη Μαριαλένα να βρεθούμε στο ίδιο δωμάτιο. Περισσότερα για αυτό παρακάτω.
Το προηγούμενο ΣΚ λοιπόν και εφόσον η Μαριαλένα όπως με ενημέρωσε είχε δώσει άδεια στον εαυτό της όφειλα να βρώ αντικαταστάτρια. Απευθύνθηκα λοιπόν στο Athens Diva και του έδωσα τρεις επιλογές: Λίλα, Φαίδρα ή Ελισάβετ. Αφού με ταλαιπώρησαν για μισή μέρα αλλάζοντάς μου συνέχεια ώρα και κοπέλα με την φτηνή δικαιολογία ότι "μας έδωσες τρείς επιλογές το ίδιο καλές για σένα" καταλήξαμε στη Λίλα.
Με τη Λίλα συναντηθήκαμε, σωστά μαντέψατε στο δωμάτιο 55. Κατέφθασε με 10λεπτη καθυστέρηση λόγω της παρουσίας στρουμφ στην περιοχή. Δε βαριέσαι. Ωραίο καβλάκι, ΠΟΛΥ καλύτερο από τις φωτο και τα βίντεο, μπήκε αεράτο στο δωμάτιο. Ντουζάκι από μέρους της αφού εγώ είχα ήδη κάνει και ξεκίνημα φιλάκια, χαδάκια και λοιπά χαμουρέματα. Το μεν πνεύμα πρόθυμο η δε σαρξ ασθενής όμως και ΔΕ μιλάω για μένα. Το κοριτσάκι είχε αρχίσει γυμναστική πριν κάποιες μέρες από ότι μου είπε και ευχαριστιόταν μόνο μπατσάκια στον πισινούλη από όλη το ρεπερτόριο των οπλικών συστημάτων καύλας που διέθετε γιατί ήταν ...πιασμένη. Αφού έγλείψε ότι βρήκε, καβάλησε την πατούσα μου μετά από εφαρμογή προφυλακτικού (food fisting για τους ακαδημαϊκους Χεχε!) και τη βρήκε έτσι για λίγη ώρα. Μετά, στήσιμο στα 4 και καλούτσικο σεξάκι που μου ήρθε μια εσάνς κωλίλας αν και το Λιλάκι είχε κάνει ντους. Κορίτσια προσοχή σε αυτά τα πράγματα. Απόθεση σπέρματος στο σκούφο. Χαλάρωμα, κουβεντούλα και 2ος γύρος με πίπα που κατέθεσα στο στόμα πριν τα αποθέσει στο μπάνιο.
Η όλη συνάντηση μου άφησε μια μικρή απογοήτευση αλλά και μια προσμονή να ξαναδώ την κοπέλα και να κάνω μαζί της όσα δεν έκανα την πρώτη φορά. Ακριβώς όπως και με τη Μαριαλένα που μετά το πρώτο μας μέτριο ραντεβού περάσαμε διαστημικά αυτές τις λίγες φορές δυστυχώς, που συναντηθήκαμε στο ...δωμάτιο 55 του χοτέλ Βασίλης Χεχε!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
170€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
hard_rocker
Ανώτερος
Εγγραφή:
27 Μαρ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
63
Likes:
2.597
Πόντοι:
7.181
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 hornyasfuck, chris1955, linear και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
28 Ιουλίου, 2018
Στο δωμάτιο 55 του Bill,
Πόλη συνάντησης Θεσσαλονίκη Χμμμ;Χμμμ;Χμμμ;
review reaction 1 hornyasfuck
29 Ιουλίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ουπς λάθος!
review reaction 1 hornyasfuck
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2