Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 558 10
Γενική βαθμολογία
 
4.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Γράφω Κριτική και εγώ με την σειρά μου για να γλιτώσω όσους περισσότερο γίνεται από τις φόλες της Φυλής. Έχω κατέβει για βόλτα απόγευμα στη Φυλής και μετά την καθιερωμένη γύρα αποφασίζω να περάσω στον εν λόγω οίκο με την Άννα. Στο σαλόνι ανακοινώνεται ελεύθερο στοματικό και 69 και καθώς έψαψνα για κάτι τέτοιο είπα να περάσω. Η κοπέλα είναι αντικειμενικά όμορφη , μινιόν, ξανθιά, γλυκούλα και γενικότερα καλό σώμα αλλά που να ήξερα τι με περιμένει. ΘυμόςΘυμόςΘυμός

Στα του αγώνα με το που μπαίνει μέσα αρχίζει τα δήθεν ναζάκια για να μου πάρει πίπα με προφυλακτικό της λέω χωρίς και επιμένει να μου λέει με καπότΚεφάλι σε τοίχο!. ( Εκεί έπρεπε να ζητήσω τα λεφτά μου πίσω και να φύγω χωρίς πολλά πολλά).
Την καταλαβαίνω την φόλα άλλα καθώς μου άρεσε εμφανισιακά λέω δεν γαμιέται. Επίσης να συμπληρώσω ότι μόλις είχα κάνει μπάνιο και πλύθηκα μόλις μπήκα στον νιπτήρα για να αποφύγουμε παρεξηγήσεις πράγμα που της είπα και μου απάντησε ε και εγώ τι θες να κάνω. Οπότε αρχίζει και μία μέτρια - αδιάφορη πίπα που σταμάτησε στο μισό λεπτό και όταν της έλεγα συνέχισε ξίνιζε την μούρη της και επαναλάμβανε finish και finish για να χύσω. Καθότι χρόνιος μπουρδελιάρης δεν εγκατέλειψα την μάχη και την γύρισα στα 4 για σφυροκόπημα, στο οποίο ήταν επίσης αρνητική. Απ το πρώτο δευτερόλεπτο που ξεκίνησα το σφυροκόπημα μέχρι και τα 3 λεπτά που άντεξαν τα νεύρα μουΘυμός μου έλεγε finish συνεχόμενα λες και είχαμε δουλείες και είχαμε αργήσει.
Τον βγάζω και της λέω να γυρίσουμε σε 69 μπας και χύσω γλύφωντας την μουνάρα της, για να πάρω την απάντηση σήμερα δεν κάνω 69 παρότι είχε ανακοινωθεί στο σαλόνι. Τέλος τον έπαιξα μόνος μου και έχυσα γιατί δεν παλευόταν άλλο. Ξέχασα να αναφέρω ότι καθόλη την διάρκεια της συνεύρεσης ήταν εξαιρετικά επιθετική, σε βαθμό να με δαγκώνει δυνατά παντού και να μου αφήσει σημάδια με τα νύχια της στον λαιμό χωρίς να της έχω δείξει ότι γουστάρω κάτι τέτοιο και το έκοψε μόνο όταν της την είπα άσχημα για 3 φορά αφού της κράτησα χέρια και της είπα να κόψει τις μαλακίες.

Βγαίνοντας έριξα ένα κράξιμο στην τσατσά γιατί δεν γίνεται άλλα να λέγονται στο σαλόνι και άλλα στο δωμάτιο λες και φταίει αυτή και έφυγα.
Συμπερασματικά εδώ και τόσα χρόνια στην γύρα πρώτη φορά έφυγα τόσο νευριασμένος από Μπού. Οπότε συνάδελφοι και συναγωνιστές προσοχή στις φόλες, υπάρχουν πολύ καλύτερες επιλογές που βγάζουν τίμια το μεροκάματο. Δυστυχώς δεν είχα προλάβει να διαβάσει την κριτική από κάτω που προειδοποιεί για την εν λόγω κοπέλα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 10, 2018
Όνομα κοπέλας
Άννα
Μέλος
Εγγραφή:
27 Ιουν 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
30
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 The_Drill, Andrew256, professorx και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
22 Ιουλίου, 2018
Πράγματα η μέρα με τη νύχτα η δικιά μου εμπειρία.
Μήπως έπαιξε ρόλο το ότι είμαστε κοντά στην ηλικία Χμμμ;
23 Ιουλίου, 2018
Βρε παιδιά έχουν γράψει τουλάχιστον 5 νοματαίοι γι' αυτήν (συμπεριλαμβάνου κι εμένα) εντυπώσεις από κάτω του μετρίου μέχρι τις χειρότερες. Πώς είναι δυνατόν να την πατάτε κι άλλοι και να συνεχίζουν να γράφονται κριτικές; Τσάμπα τις γράφουμε; Γλώσσα
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2