Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 140 10
Γενική βαθμολογία
 
7.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Το μαγαζι ειναι επιπεδου Μεταξι (ως χωρος). Η τσα2 ωραια, θα την επερνα ευχαριστως.
Η Αντριανα τωρα:
προσωπο: 7
Βυζια: 9 δυαρια+, φυσικα και σφιχτα
Κωλος¨: 10 με πολλους τονους
Γαμπες: 8
Μυαλο: κουκουρουκου
Εδωσα το παραβολο, μπηκα και πλυθηκα στον νιπτηρα ενδελεχως.
Ηλθε η μικρη, αρχισαμε τα προκαρτικα, εχει πολυ καυλερο κορμι και ετσι μου συκωθηκε πριν μου τον πιασει.
Αφηνει να την φιλησεις παντου (εκτος στοματος) αλλα δεν ανταποδιδει, απλά καθεται υπομονετικα.
Με ρωτησε αν θελω ακαποτο, λεω ναι, δεν ειναι πλυμενο καλα μου λεει..
Τι λες μωρη, αντε να τον πλυνω παλι. Πηγα στο νιπτηρα, με κοιταγε και εδινε οδηγιες, και ετσι και αλλιως.
Αν δεν εβλεπα τον καταπληκτικο κωλο της στο καθρεπτη θα μου ειχε πεσει.
Πηγα παλι στο κρεββατι και τον καθαρισε και με μωρομαντηλο. Δεν εχεις αρωμα να βαλεις μου λεει? Να κλασω της λεω να κανω ατμοσφααιρα.
Αρχισε μια καλη πιπα, αισθησιακη με παραλλαγες αλλα με χερι. Δεν βιαζονταν καθολου.
Οταν χορτασα την εβαλα κατω για γλυψιμο. Ωραια κλειτοριδομπιλιτσα, εγλυφα απολαυστικα αλλα αυτη δεν ανταποκρινονταν.
Σηκωνω λιγο κεφαλι και τι να δω: το μουνι ειχε κλεισει τα ματια και ειχε δαγκωσει το χερι της για να μην αναστεναζει και βογγαει.
Η καριολα, δεν ηθελε να καταλαβω οτι την βρισκει. Λες και θα της ζηταγα να με πληρωσει το μουνι.
Αφου εγλυψα ακολουθησαν οι τρεις κλασσικες στασεις, σε ολες απεδωσε πολυ καλα, αλλα στο πισωκολλητο μαγκες μου ειναι κατι αλλο.
Μονο να βλεπεις αυτον τον τελειο κωλο την βρισκεις.
Αφου εχυσα, την κρατησα στα τεσσερα και γλυφοφιλαγα την κωλαρα της αρκετη ωρα.
Την συστηνω σε ολους τους οπαδους και φιλους του Ωραιου Κωλου

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 07, 2018
Όνομα κοπέλας
Αντριάνα
mkavlos
Ανώτατος
Εγγραφή:
1 Ιουν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
267
Likes:
3.427
Πόντοι:
10.450
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Larsonb, dmtrsxxx, brujeria69 και 13 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
20 Ιουλίου, 2018
Μεγάλο φάουλ για αυτήν που σου ειπε οτι δεν ειναι καλα πλυμένο κ για το άρωμα..
αλλά πάλι καλα που έκανε οτι ανακοινώθηκε στο σαλόνι,γενικά το σπιτι ειναι φόλα..
Οςο για το μυαλό για γαμιση την θελουμε οχι για να μας λύσει μαθηματικές εξισώσεις ιατρικής γενετικής..
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1