Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 247 10
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Ειχα κακοκεφιες και ηθελα να ξεδωσω. Η Μαργω απουσα, εκανε ζεστη, ειχα φαει στη μαπα την πολη ολο το πρωι. Θα πληρωνα και για ενα ντουζ.
Που εχει ντουζ στη περιοχη? Στα Λιοσιων 73. Στο κατω η ψευτο-Σερβα Κωνσταντινα. Ωραιο μουνι αλλα απο υπηρεσιες μετρια πραγματα.
Πηγα στο πανω για πρωτη φορα.
Το σαλονι καλο, ηταν 3 κοριτσια, μια ισπανοφωνη με απειρη κυτταριτιδα στον κωλο. Απο τους πιο χαλια κωλους, μια αλλη με μρεμαστα βυζια και η Κλεο μακραν η πιο ωραια απο τις τρεις.
Βεβαια, εχει ξανθηνει τα μαλλια και εχει αλλαξει χτενισμα, μονο με Κλεοπατρα δεν μοιαζει, μαλλον για Ρωσιδα βλαχοπουλα της στεπας.
Εχει παρει και λιγα κιλα και παρουσιαζει σημαδια χαλαρωσης σε κοιλια και γλουτους. Παρολα αυτα ηταν οτι καλυτερο ειχε το πουτανομαγαζο.
Το δωματιο καθαρο με ντουζιερα κλπ. Η αρκουδα σε σωστη θερμοκρασια αλλα εχει το δωματιο ενα μεγαλο μειον, οπως και ολα του 73Πανω: δεν εχει καθρεπτες. Ειναι δυνατον να σου περνουν πιπα και μη βλεπεις κωλο?
Ασχετος απο γαμησια ο διακοσμητης αλλα τα αφεντικα πρωην αγαμοι καλογεροι ειναι?
Ενας καθρεπτης απο το Πρακτικερ ρε παιδια να πολλαπλασιαζει τις ηδονες. Καλυτερα καθρεπτης απο τσοντοτουβου.
Μεχρι να βγω απο το ντουζ ηλθε και η Κλεο.
Τα προκαρτικα της ικανοποιητικα, με καυλωσε πριν πιασει καν το εργαλειο στο χερι της. Φιλακια παντου, χαδακια και απαλα (0χι βαθεια οπως παλια) γλωσοφιλακια. Καθαρη και φρεσκοξυρισμενη/
Η πιπα της ικανοποιητικα αισθησιακη αλλα με χερι. Εχει πεσει γραμμη και βαζουν ολες χερι?? τι φοβουνται? μη τους πειραξουμε τις αμυγδαλες?Χμμμ;
Αφου χορτασα τσιμπουκι την εβαλα κατω για γλυφομουνι. Στηθηκε καλα αλλα ειχε μετρια ανταποκριση. Πιαστηκε ο σβερκος μου και σταματησα.
Μου περασε καποτα με το χερι και αρχισε την καβαλαρια ρουστικανα. Χτυπηθηκε ικανοποιητικα και φιλοτιμα μικροκραυγαζοντας ηδονικα. Αφου απολαυσα τα βυζια της, χουφτωσα το κωλι της αρκετα, την εβαλα κατω και αρχισα ενα ατελειωτο και πολυ εντονο σφυροκοπημα. Μια τα ποδια της ψιλα, μια εντελως προς τα πισω και το μουνι πιατο...εσπρωξα δεοντος.
Το δεχτηκε (το σφυροκοπημα) με ελαφρα μου-μου και κοιτοντας με προκλητικα στα ματια.
Οταν ενοιωσα τα φλόκια να ανεβαινουν την εστησα πισωκολλητα, ξανασφυροκοπησα και εχυσα.
Εξεταζε μετα την καποτα, μαλλον γιατι φονηθηκε ρηξη με τοσο εντονα σφυροκοπηματα. Διαπιστωσε οτι δεν ειχε σπερμα.
Παλινδρομη εκσπερματιση,Γερο-μύστης της λεω λογω χαπιου για προστατη. Αναθεμα και αν καταλαβε.
Γενικα η Κλεο συστηνεται. Αν και εχει πεσει λιγο, δεν κλαις το εικοσαρικο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Κλεοπάτρα
mkavlos
Ανώτατος
Εγγραφή:
1 Ιουν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
267
Likes:
3.427
Πόντοι:
10.450
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dmtrsxxx, xristos2010, John.Greek και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
20 Ιουλίου, 2018
Σίγουρα μπράβο τους που έχουν ντουζιέρα..δεν αντιλέγω απενατιας μάλιστα..
Αλλά ποτέ προφτενεις να κανείς ντους;;
Κάποιες φορες πριν ξεντηθεις καν μπαινει μεσα η κορασίδα..
21 Ιουλίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Νομίζω φίλε πως μπορείς να φρεσκαριστείς τουλάχιστον ή να κάνεις μετά το γαμήσι.
Σίγουρα, είναι τεράστιας σημασίας η ντουζιέρα στα προγράμματα 0,5 1 και 2 ωρών...
Καπέλο
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2