Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 96 10
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Εδώ και αρκετό καιρό, πολλοί φίλοι με ρωτάνε την γνώμη μου για την Μαντόνα, αν είναι ωραία και εάν αξίζει τα λεφτά της.
Αποφάσισα να γράψω μία κριτική λοιπόν για να δώσω απαντήσεις στα ερωτήματα που ταλανίζουν τους αγνούς στουντιάκιδες και όχι μόνο.

Η Μαντόνα έρχεται από τη χρυσή εποχή των στούντιο. Για όποιον δεν είναι στουντιάκιας ή είναι νέος στο άθλημα, ας δώσει βάση. Γερο-μύστης
Κάποτε στα στούντιο όταν δούλευαν συγκεκριμένες κοπέλες, επικρατούσε πανικός. Ναι!
Σκεφτείτε, όλα τα δωμάτια γεμάτα, σαλόνι γεμάτο και να περιμένεις όρθιος για να δεις την κοπέλα να σαλονάρει. Να περιμένεις 45 λεπτά μέσα στο δωμάτιο, για να έρθει το μωρό από τους συναγωνιστές. Να βγαίνουν τα «τρελοκομεία» η Πένυ και η Αμάντα, να αρχίζουν τα κόλπα και να μην ξέρεις από που σου έρχεται.Κατσικογάμης Δεν μιλάω για την Άννα ΣέρβαΓλώσσα, μόλις μάθαινες ότι δουλεύει, έτρεχες μόνο και μόνο για να τη δεις, τέτοια κουκλάρα ήταν! Εποχές τρελές! Να ανεβαίνεις στο αμαρτωλό βουνό και να μην ξέρεις ποια να πρωτογαμήσεις. Να πηγαίνουν τα μονόωρα της Μαντόνας σύννεφο. Πολλά τα αστέρια εκείνη την εποχή και πολλές οι επιλογές.



Εμφάνιση
Η Μαντόνα είναι Ελληνίδα, ηλικία 4(;) μην είστε μαλάκες, δεν έχει σημασία η ηλικία της!
Είναι ξανθιά με πολύ μακριά μαλλιά(σπαστά) και τα έχει όλα πλούσια.
Βυζί κάτι ανάμεσα σε 2D και 3D, με υπέροχες ρόγες που γουστάρεις να γλύφεις.
Κώλος μεγάλος και μπουτάρες, να μην χορταίνεις να χουφτώνεις.
Πρόσωπο ωραίο με γωνίες, μεγάλα καφέ μάτια, μεγάλα χείλη που κοσμούν την είσοδο του στόματος που χωράει και γουστάρει να γλύφει τα πάντα σε dt mode. Μεγάλο χαμόγελο
Είναι έξτρα πληθωρική αλλά και ταυτόχρονα αρμονική. Καθώς την κοιτάς, δεν βλέπεις κάτι παράταιρο, βλέπεις μια γυναικάρα. Παρά πολύ καθαρή, πάντα με τα αντισηπτικά μέσα στα δωμάτια και πάντα με διάθεση να στον γυαλίσει πριν την πηδήξεις.


Σαλόνι
Η Μαντόνα, όσες φορές την θυμάμαι να σαλονάρει σε διάφορα ιδρύματα, δεν έκανε τίποτα τρέλες. Μην περιμένετε κόλπα στον στύλο και ατελείωτα τριψίματα στους καναπέδες.
Βγαίνει αισθησιακά στα ψηλά τακούνια της, συνήθως με ημιδιάφανα σύνολα και κοζάρει τους πελάτες. Χαιρετάει φίλους και γνωστούς, αναλόγως με τα κέφια, κάνει και λίγη καβλαντα και αποσύρεται. Αν σε πετύχει μόνο στο σαλόνι, τότε εκδηλώνεται περισσότερο και με τον τρόπο της δεν σε αφήνει να σκεφτείς την αποχώρηση για άλλες πολιτείες. Δεν την έχω δει ποτέ στο σαλόνι ή στο δωμάτιο και να μην είναι «στην πένα». Προτιμάει να αργεί από δωμάτιο σε δωμάτιο, παρά να έρχεται χύμα.

Δωμάτιο
Η Μαντόνα είναι πραγματικό ηφαίστειο μέσα στους τέσσερις τοίχους. Σε καμμία από τις συναντήσεις μας δεν έπεσε σε απόδοση κάτω από το 7, τις περισσότερες φορές ήταν 9+.
Την έχω πάρει σε απλό πρόγραμμα, σε ελεύθερο, σε ό,τι πρόγραμμα μπορεί να φανταστεί ο καθένας. Σε όλα αποδίδει καλά, στα ακριβά, όμως, δίνει ρέστα.

BJ Queen
Το στοματικό της είναι βαθύ, μπορεί να είναι αργό αλλά και γρήγορο, σε παίζει και σε βασανίζει αν καταλάβει ότι η καύλα σου είναι στα ύψη. Η γλώσσα της είναι τεράστια και γλύφει παντού, κάνει γλυφοκώλι(δεν μου αρέσει) και γουστάρει! Παίρνει τον πούτσο και τον χτυπάει στη γλώσσα της κοιτώντας σε στα μάτια απολαμβάνοντας την απόγνωση σου.

Sex
Της αρέσει η ποικιλία αλλά είναι και προσεκτική, στην αρχή της διείσδυσης, μπορεί να βάλει λίγο χέρι και αυτό να ενοχλήσει. Μόλις υγρανθεί λίγο και καταλάβει ότι δεν είσαι κάγκουρας(ή μήπως είσαι;), αφήνεται και το απολαμβάνει. Παίρνει πρωτοβουλίες συνέχεια, αλλάζει στάσεις και δεν «κλέβει». Γουστάρει στο όρθιο, στους καθρέφτες και δίνει ρέστα στα τέσσερα(καμμία έκπληξη). Αφήστε την να σας καβαλήσει και να σας δαμάσει, η εμπειρία της είναι εφάμιλλη του Ρέντφορντ. Της αρέσει το dirty talking και σε αυτό βοηθάει η βαθιά καυλιάρικη φωνή της.

Cumshot
Γουστάρει CIM! «Δώστα μου στο στόμα», «τα θέλω όλα», «χύσε με γαμιά μου» και άλλες αντίστοιχες ευφάνταστες προτάσεις...
Σκέψου να έχει βάλει την πλάτη της στο εξωτερικό πλαϊνό του κρεβατιού, να της γαμάς το στόμα και να σε παρακαλάει να τελειώσεις.


Αξίζει ρε wired?
Αξίζει και με το παραπάνω! Είναι επαγγελματίας μέσα στο δωμάτιο και τιμάει τα χρήματα που παίρνει.
Η Μαντόνα έχει τιμοκατάλογο για τα πάντα, μιλήστε μαζί της, πείτε τι θέλετε και παίξτε μπάλα άφοβα. Η δίκη μου πρόταση είναι πάρτε ακριβό πρόγραμμα, ναι είναι πολλά τα λεφτά αλλά δεν θα μετανιώσετε, θα σας ξεζουμίσει.
Μοναδικό μείον, δεν κάνει πρωκτικό.

Respect
Εδώ θέλω να υποβάλλω τα σέβη μου, σε όλους τους παλιούς ρεπόρτερ που πάντα ενημέρωναν για βάρδιες και πάντα έγραφαν κριτικές. Κριτικές όταν δεν υπήρχε like, αγνή ενημέρωση προς όλους. Ιδιαίτερη μνεία θα κάνω στον Ινδιάνο που ήταν και αδυναμία μου, λόγω της μοναδικής ευγένειας που διακρίνει το λόγο του.

Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Μαντόνα
wired77
Μέγας
Εγγραφή:
25 Οκτ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
11
Likes:
5.517
Πόντοι:
4.096
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 anatoliz, Stratocaster, NICK TRIVE και 33 άλλα μέλη

Σχόλια

8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
20 Ιουλίου, 2018
Ρε φιλε τι εποχες θυμησες;; Αννα Σερβα φιλε οποιος δεν εχει ζησει πραγματικα δεν μπορει να καταλαβει τι εννοεις... ειναι αυτο που λενε οτι οι λεξεις χανουνε το νοημα τους. Δε θυμαμαι μεγαλυτερο πανικο για στουντιακη κοπελα τα χρονια που ασχολιομουν με το αθλημα και δεν νομιζω να ξαναυπηρξε, πανω απο μια ωρα(!!) μονο θα πω, αναμονη στο σαλονι για να αδειασει δωματιο, οχι για ναρθει η κοπελα στο δωματιο... αχ περασανε τα χρονια μαγκες...
20 Ιουλίου, 2018
Αυτη την κυρια πρεπει να την παρω μια παρτουζα με τη ναντια..καθαρα για επιμορφωση..Γερο-μύστης
E
Excalibur
20 Ιουλίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Φίλε thanouli είσαι παλιός και καταλαβαίνεις, αυτήν την ατμόσφαιρα ήθελα να καταγράψω.
Να θυμηθούμε οι παλιότεροι και να μάθουν και αυτοί που δεν τα έζησαν, πως ήταν τα πράγματα τότε.

Ήταν τρομερό μωρό η Σέρβα, συνδύαζε εμφάνιση με υπηρεσίες σε ποσοστό 100%!

Περάσανε όντως τα χρόνια ρε γαμώτο!
20 Ιουλίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Φίλε Excalibur μία επιμόρφωση χρειάζεται!!!
Ναι!
20 Ιουλίου, 2018
Τυπε. wired77 respect για την επική κριτική σου..Καπέλο
Τι μας θύμησες;
Παλιά αγνά στουντιακα χρόνια..
Σε ένα μόνο σε πιάνω αδιάβατο, δεν έχεις πάρει Μαντόνα σε διπλό;
Αν δεν έχεις πάρει, προχώρα για να συμπληρώσεις το πορνοπάνθεον με Μαντόνα..Ναι!

#Αννα-Σέρβα το πιστόλι, πήγαινες ξημερώματα πιωμενος και έφυγες λιώμενος..Ναι!#

Όπως τότε μάγκες
όπως παλιά..
20 Ιουλίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Συναγωνιστή μορφονιε, σ’ευχαριστώ πολύ!
Ωραίες εποχές!!!Ναι!
Πρέπει ένα τρίο με Μαντόνα τώρα που το σκέφτομαι.Γερο-μύστης

Άννα Σέρβα λέμε και κλαίμε! Κουλ

Είσαι ωραίος, όπως τότε.
Καπέλο
23 Ιουλίου, 2018
Άκρως ενημερωτική κριτική.
Κυρίως δι'ημάς οι οποίοι δεν ειμαστε γνώστες καί θαμώνες τών studio.
Καπέλο
23 Ιουλίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Πάντα ευγενής φίλε Borgia Καπέλο

Ευχαριστώ πολύ!
8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8