Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 3 10
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Ελκυστικότατες οι φωτογραφίες με τις οποίες μας μπρίζωσε το Glamour. Ειδικά η δεύτερη, με τα δύο στήθη της Emily, που φαίνεται σαν το υπόλοιπο σώμα της να κρέμεται από αυτά. Δεν διέθετα την παραμικρή πληροφορία για την κοπέλα, ένοιωθα όμως εμπιστοσύνη στην καλή τύχη, το πλέον πολύτιμο αγαθό.

Στο γνώριμο πλέον ξενοδοχείο συνάντησα στην reception ένα πολύβουο πλήθος, ένα σχολείο υπερκινητικών εφήβων, που υποτίθεται ότι έκαναν check-in. Γιατί εμάς στην εποχή μας, δε μας πήγαν ποτέ μια εκδρομή σε ένα ξενοδοχείο γεμάτο Ρωσίδες πουτάνες; Με ένα αυθόρμητο χαμόγελο, προσπαθούσα να φανταστώ την έκπληξη των υπερτροφικών σε ανδρογόνα πιτσιρικάδων, μόλις συνειδητοποιούσαν τις τροφίμους του ξενοδοχείου, ένα Glamour και ένα GDE ατόφια! Η κοινωνία μας, τελικά ακόμη και σήμερα, μαστίζεται από τον πουριτανισμό. Θέλουμε να κατευθυνόμαστε αντίθετα στον ρου του ποταμού. Θέλουμε νέους πιστούς, αλλά η σε ελεύθερη επιλογή, η επίσημη θρησκεία μας δεν είναι ο Χριστιανισμός ή το Ισλάμ, αλλά τα ελεύθερα ήθη.

Στο διάδρομο συνάντησα μια γνώριμη φυσιογνωμία, που περπατούσε φιλήδονα. Με αναγνώρισε και χαμογέλασε, ενώ με χαιρέτησε δειλά, κουνώντας τον καρπό της και τα τρία μεσαία δάχτυλα της. Πάντα μου άρεσαν οι ντροπαλές κοπέλες!

Η πόρτα άνοιξε και μόλις μπήκα, με μια άνετη και προβαρισμένη κίνηση, δέχτηκα ένα παχύ φιλί στο στόμα! Το πρόσωπο της έχει σε μικρό βαθμό ασιατικά χαρακτηριστικά, που εμφανίζονται κάπως αμβλυμμένα στις φωτογραφίες. Το ασιατικό flair σε συνδυασμό με τις πλουσιοπάροχες καμπύλες, το βρίσκω ιδιαίτερα αισθησιακό. Φόρεμα διάφανο με ντεκολτέ, ειδικά καλουπαρισμένο για το διόλου ευκαταφρόνητο φυσικό στήθος της, που δε θα το έχανες ούτε σε μαζική έξοδο. Φορούσε ευκρινώς από κάτω, ένα οδοντικό νήμα, που προσποιείτο ότι ήταν βρακί. Είχε καλοσχηματισμένο σώμα, που σου κινεί το ενδιαφέρον να το ζωγραφίσεις. Ποτέ μου δεν είδα πίνακα, που να με πείθει πως οι παλιοί μεγάλοι ζωγράφοι προτιμούσαν τις αδύνατες γυναίκες.

Εξήγησα στην Emily βγαίνοντας από το μπάνιο, πως ήμουν καταπονημένος από τη ζέστη και από την ένταση της ημέρας. Εύθυμη, πρόθυμη και με ικανοποιητικά Αγγλικά με διαβεβαίωσε πως κατέχει την κατάλληλη θεραπεία. Έπεσε με τα μούτρα στο κέντρο του αντρικού κόσμου, για να εκπληρώσει την υπόσχεση της. Αυτή ήταν θεραπεία! Αν τη συμπεριλάβουν στον ΕΟΠΥΥ, θα έχουμε αποκτήσει το καλύτερο σύστημα υγείας στον κόσμο!

Ήρθε επάνω μου και το θέαμα λόγω εγγύτητας γινόταν όλο και πιο συναρπαστικό. Δεν χρησιμοποίησε καθόλου λιπαντικό. Η διείσδυση ήταν αργή, δύσκολη, απολαυστική και θορυβώδης! Θα χρησιμοποιήσω την κοινότυπη έκφραση, ότι θύμιζε την πιτσιρίκα γκόμενα από τα παλιά. Αλλά ποια πιτσιρίκα γκόμενα; Αυτή με τα μεγάλα βυζιά, που δεν μπορούσες να την κρατήσεις πάνω από μια εβδομάδα, γιατί μετά ερχόταν ένας βρωμιάρης με cross μηχανή, χωρίς πινακίδες και σου έτρωγε το κορίτσι, ενώ εσύ μαράζωνες και ευγνωμονούσες για όσα πρόλαβες να κάνεις! Το μεγάλο στήθος όμως σε κάθε περίπτωση ήταν τέλειο!

Την γύρισα στα τέσσερα, να ατενίζει τον καθρέπτη και εγώ όρθιος πίσω της. Τα στήθη της κινούνταν σαν τεράστιες μπάλες κατεδάφισης, που ευτυχώς δεν έβρισκαν τίποτε στο διάβα τους. Γυρίσαμε ανάσκελα, φιλιόμασταν σφιχταγκαλιασμένοι και κάναμε παθιασμένο σεξ. Που είσαι μαλάκα βρωμιάρη να δεις ποιος χαίρεται αυτό το κορίτσι!

Σου αρέσει η Vodka Emily; Daaa! Σου αρέσει το κρασί my dear; Λευκό το καλοκαίρι, κόκκινο το χειμώνα. Τι γνώμη έχεις για τους πιο ώριμους άνδρες; Την καλύτερη αν κάνουν καλό σεξ! Τι να της πεις τώρα … Μου αρέσουν οι άνθρωποι που έχουν το θάρρος της γνώμης τους. Ειδικά όταν συμπίπτει με τη δική μου!

Συνεχίσαμε πάλι με σεξ, πολύ σεξ, πάθος, φιλιά, φωνές και γέλια από τα απρόοπτα. Δεν ζήτησα και δεν είχα επιθυμία για κανένα εξτραδάκι, ήθελα μόνο έντονο σεξ μαζί της. Ήταν μια ωραία συνάντηση. Εξαιρετικά σπάνια μου βγαίνει με τέτοια φυσικότητα.
Καθώς γερνάω προτιμώ να κάνω παρέα με ζωντανούς ανθρώπους. Θα έχω την ευκαιρία να περνάω πολύ χρόνο με πεθαμένους όταν θα έχω πεθάνει κι εγώ. Το Glamour τον τελευταίο καιρό διανύει μια καλή περίοδο. Κάποια άλλα γραφεία ακολουθούν, κάποια άλλα νομίζουν ότι είναι Γραφεία Τελετών και περιμένουν τα Αμερικανάκια. Δε θα δουλέψει …

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
130€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Διαγραμμένο μέλος 141202
Ανώτατος
Εγγραφή:
10 Σεπ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
41
Likes:
6.779
Πόντοι:
15.256
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 artem82, cosgeor, Dildo Baggins και 43 άλλα μέλη

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
18 Ιουλίου, 2018
Σεβασμιε γεροντα .Γερο-μύστης.για μια ακομη φορα υποκλεινομαι ΠροσκύνημαΠροσκύνημα
Αυτο με το οδοντικο νημα ...μου αρεσε...θα το σημειωσω να το γραφω και στις δικες μου κριτικες
E
Excalibur
18 Ιουλίου, 2018
ΈρωταςΈρωταςΈρωταςΈρωταςΈρωτας Απίστευτος..εύγε...... Προσκύνημα
18 Ιουλίου, 2018
Πάντα άψογος! Γερο-μύστης Καπέλο ΚαπέλοΚαπέλο
ΔΜ
Διαγραμμένο μέλος 136408
18 Ιουλίου, 2018
Μου αρέσει πολύ ο τρόπος που γραφεις!
18 Ιουλίου, 2018
Θεός.... ξεχωρίζει η κριτική σου στο site
09 Ιανουαρίου, 2019
Απολαυστικός ταυτίστηκα σε πολλά...!
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6