Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 23 10
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
H πόρτα ανοίγει και μια πανέμορφη κοπέλα με γαλάζια μάτια , γλυκό χαμόγελο και σέξι εσώρουχα με καλωσορίζει. Χειραψία , φιλάκι σταυρωτό στα μάγουλα και συστηνόμαστε. Με ρωτάει αν γνωρίζω ρωσικά και απαντάω νιετ. Μιλάμε στα αγγλικά και καταφέρνουμε να συνεννοηθούμε. Μου δίνει πετσέτα και μπαίνω για μπάνιο , ίσα ίσα να φρεσκαριστώ στις επίμαχες περιοχές. Με περιμένει χαμογελαστή.
Αφήνω την πετσέτα την αγκαλιάζω και δίνουμε ένα βαθύ αργό και παθιάρικο φιλί διαρκείας. Ταυτόχρονα της χουφτώνω την κωλάρα της και τα χέρια μου ανεβαίνουν πιο ψηλά και ξεκουμπώνουν το σουτιέν της. Χουφτώνω με δύναμη τα βυζάκια της και μετά ξανά την κωλάρα της. Κατεβαίνει χαμηλότερα. Γλύφει τις θηλές μου , μου δίνει φιλάκια στην κοιλιά , βάζει τη γλωσσιτσα της στον αφαλό μου , δίνει μερικά φιλάκια στον πούτσο μου αλλά τον παρακάμπτει προς στιγμήν , κατεβαίνει χαμηλότερα με τη γώσσα της στα πόδια μου. Πιάνει πάτωμα και μου γλύφει τα δάχτυλα των ποδιών ενα ενα. Ανεβαίνει κατευθείαν προς τον πούτσο μου και τον βάζει ολόκληρο στο στόμα της μέχρι όσο πάει. Της πιέζω το κεφάλι με δύναμη , τινάζεται προς τα πίσω κοντεύοντας να πνιγεί και βήχει. Το σκηνικό επαναλαμβάνεται αρκετές φορές. Ξαπλώνω στο κρεβάτι , αυτη γονατιστή στο πάτωμα συνεχίζει το βαθύ τσιμπούκι μέχρι δακρύων. Καραμελώνει με ευλάβεια τα αρχίδια μου και κατεβαίνει πιο χαμηλά. Γλύφει με πάθος και λατρεία την τριχωτή μου κωλοτρυπίδα. Κι άλλες το έχουν προσπαθήσει αλλά καμία δεν το έκανε με τόσο πάθος.
Ανεβαίνει στο κρεβάτι και συνεχίζει την πίπα , φέρνοντας το κορμί της προς το μέρος μου για να έχω πρόσβαση στις τρύπες της. Πέφτει το πρώτο σκαμπίλι στα κωλομέρια και ακούγεται ένα βογγητό απόλαυσης ξεκάθαρα. Θα πέσουν εκατοντάδες ακόμη σκαμπίλια μέχρι το τέλος της συνάντησης. Ενα δάχτυλο στο μουνί , δυο , τρια , της τα χώνω δυνατά και με μανία και στο τσιμπούκι της προστίθενται νεες νότες στη μελωδία. Καταλήγω να της έχω τα δυο δάχτυλα , μέσο και παράμεσο και να τα κουνάω με μανία όπως στις τσόντες που οι γκομενες κανουν σκουιρτιγκ. Τρελενεται , τα πόδια της αρχίζουν να τρεμουν και συνεχίζει γλυψιμο κωλοτρυπίδας ενω νοιωθω τα μουνοζουμια της να κυλουν στο χερι μου και να σταζουν απο τον αγκωνα στο σεντονι.
Αλλαγη στασης ανεβαινω από πάνω της , αυτή ανάσκελα και της κανω mouthfucking ενω συνεχιζω να την δαχτυλιαζω οπως πριν με μανια και αυτη ουρλιαζει. Σκεφτομαι οτι ερθει η ωρα να τη γαμησω αλλα αποφασιζω οτι πρεπει να ανταμειψω την προσπαθει και τεχνη που κατεβαλε στο στοματικο. Έχω να χύσω κάπου 5 μέρες. Αδειάζω όλη την ποσότητα του καυτου πηχτου μου σπερματος στο στοματακι της. Κάνει κίνηση για να σηκωθεί , αλλά είναι αρκετά νωχελικη ώστε να την αποτρέψω και να της κάνω νόημα οτι πρέπει να τα καταπιει. Καταπινει , ανοιγει το στοματακι της και μου δειχνει οτι τα καταφερε. Good girl της λεω.
Φοράω άμεσα προφυλακτικό , δεν έχω χάσει στύση καθόλου. Τη στήνω στα τέσσερα και εισέρχομαι ολόκληρος με βια μέσα της. Ουρλιάζει από ηδονή. Της σκάω από ένα δυνατό σκαμπίλι σε κάθε κωλομέρι. Είναι κατακοκκινα ήδη από τις σφαλιάρες ενώ μου έπαιρνε πίπα. Αυτή τη φορά μένει και σημάδι από το χέρι μου. Ξεκινάω να τη σφυροκοπώ στα τέσσερα με φρενήρη ρυθμό και ρίχνοντας παράλληλα χαστούκια στην κωλάρα της. Ουρλιάζει. Σίγουρα ακουγεται σε όλο τον όροφο. I cum I cum motherfucker λεει ενω τη συνεχίζω να τη ξεσκίζω. Έχω γίνει μουσκεμα στον ιδρώτα , σταγόνες και μικροσωματίδια εκτοξευονται σε κάθε διείσδυση μα δε σταματώ. Δεν υπάρχουν πολλές που σε αφήνουν να ξεσκίσεις και να γαμησεις με τοση ενταση και βια. Μετά από ένα πεντάλεπτο έρχεται το λυτρωτικό τέλος , τη γυρνάω προς το μέρος μου και σοβαντίζω το προσωπάκι της. Wow super μου λεει και γελάει. I like. Φευγει στο μπανιο να καθαριστει και εγω σωριαζομαι στο κρεβατι να παρω ανασα. Μπαινω πάλι για μπάνιο , πιο πολυ για να ξεπλύνω τον απειρο ιδρωτα που εχω πανω μου.
Ξαπλώνω στο κρεβατι μαζί της και αρχίζουμε να μιλάμε. Λιγο με αγγλικά , λίγο με χρήση μεταφραστή βγάζουμε συνεννόηση. Μου λέει κάποια πράγματα για τη ζωή της. Μου λέει κάποιες προσωπικές της πληροφορίες. Το αν της άρεσε η πόλη μας , αν θα ξαναέρθει , μου λέει για το γκόμενο της , για το τι της αρέσει στο σεξ , ότι θέλει να κάνει παιδιά. Με ρωτάει κάποια πράγματα και για μένα. Σε όλη τη διάρκεια είναι με ένα βαθύ ειλικρινες χαμόγελο στα χείλη. Τα μάτια της λάμπουν από καλοσύνη. Μου προσφέρει νερό. Πίνω για να δροσιστώ. Συνεχίζουμε αγκαλιασμένοι την κουβέντα , όπου ο πούτσος μου ξανασκληραίνει. Τον ακουμπάω πάνω της ενώ μου μιλάει για κάτι άσχετο. Μόλις τον νοιώθει σταματά να μιλά και δίνουμε το πρώτο γλωσσόφιλο του δεύτερου γύρου μας.
Στέκομαι γονατιστός στο κρεβάτι πιάνω το κεφάλι της και της αρχίζω ένα βίαιο mouthfucking. Τις στιγμές που τραβιέται γιατί κοντεύει να πνιγεί της σκάω διαδοχικά χαστούκια στα δυο μάγουλα. Da μουγκρίζει και βαριανασαίνει. Φοράω καπότα και στήνεται στο πλάι. Αρχίζω να τη γαμάω , το αριστερό μου χέρι στο λαιμό της , όπου ρίχνω το κυρίως βάρος μου και με το δεξί σκάω χαστούκια στο εκτεθειμένο αριστερό της κωλομάγουλο. Τη γυρίζω ιεραποστολικά. Τη γαμώ αργά και δυνατά με βαθιες διεισδύσεις. Φέρνω τα πόδια της στους ώμους μου και συνεχίζω να την γαμω αργά και δυνατά. Έχω το προσωπάκι της σε απόσταση αναπνοής. Ανταλλάζουμε βαθιά παθιασμένα γλωσσόφιλα. Αρχίζω να τη βρίζω στα ελληνικά ενώ τη γαμω δυνατά. Πάντα ηθελα να πω αυτες τις λέξεις σε γκομενα όταν τη γαμάω. Μια φορά που το ειχα επιχειρησει με πρωην με παρατησε συξυλο στις πρωτες κουβεντες....Σε τρελαινει η πουτσα μωρη ψωλου , παλιοπουτάνα , γαμιόλα , ξεφτυλισμένη , παλιοκαριόλα και λοιπες βρισιές που της λέω ανεβάζουν τη λίμπιντό μου στα ύψη. Παράλληλα τη φτύνω στη μάπα και τα υποδέχεται χαμογελώντας σαν καλο ξεφτιλοπουτανο που ειναι. Κοντεύω να χύσω ξανά. Δε θέλω με τίποτα. Θέλω να τη ξεσκίσω κι άλλο.
Την βάζω να ανέβει πάνω μου. Ρουφάω τα βυζάκια της. Είναι μικρά και κρεμαστά , χωράνε ολόκληρα στο στόμα μου. Τα δαγκώνω. Δαγκώνω και τις ρώγες της. Δε μασάει μια. Ανεβοκατεβαίνει στη ψωλή μου και κοπανιέται με μανία. Σφυροκοπώ κι εγώ από κάτω ενώ παράλληλα συνεχίζω τα χαστούκια στα κωλομέρια της. Γέρνει προς τα πισω και συνεχίζει να κοπανιέται. Αρχίζω να τρίβω με μανία το μουνάκι της και βογγάει , τα ποδαράκια της τρέμουν και χύνει με σπασμούς. Με το που τελειώνει ο οργασμός της σηκώνομαι , της σκάω εκ νέου βαθύ γλωσσόφιλο και την ξαναστήνω στα τέσσερα να την ξεσκίσω.
Εισέρχομαι και πάλι με βία και τη γαμάω δυνατά. Ο ιδρώτας ποτάμι και πάλι. Έχω κουραστεί όμως από την μέχρι τώρα ένταση , τη ζέστη και το ξενύχτι μέχρι πρωίας την προηγούμενη μέρα. Σταδιακά χάνω στήση. Το καταλαβαίνει αλλά θέλει να με τελειώσει ξανά. Μου βγαζει το προφυλακτικό και παιρνει τον πουτσο μου παλι στο στομα της. Πιανω το κεφάλι της και αρχίζω να της κάνω mouthfucking ξανα. Γυρίζω το κορμί της στο πλάι και της ξαναβάζω τα δυο δάχτυλα και τα ανεβοκατεβάζω με απιστευτη μανία και δύναμη , ουρλιάζει και καραγουστάρει. Νοιώθω τα ζουμιά της να πλημμυρίζουν το χέρι μου και φωνάζει πάλι i cum motherfucker και ενω χύνει μου ξαναγλύφει με μανια την κωλοτρυπίδα. Την κατεβάζω στο πάτωμα και γονατίζει σαν σκυλάκι. Έχει έρθει η ώρα να την ξαναχύσω. Ο πόυτσος μου έχει ξαναγίνει κάγκελο. Της τον κοπανάω στο πρόσωπο με δύναμη και παράλληλα της ρίχνω χαστούκία. Της κάνω ένα τελευταίο mouthfucking με ένταση και αδειάζω το σπέρμα μου στο πρόσωπό της ουρλίαζοντας. Της χαμογελώ και την κοιτώ στα μάτια. Το πρόσωπό της είναι χάλια , γεμάτο απο τα χύσια μου , από δάκρυα και χαλασμένο βάψιμο ματιών. Υπέροχο θέαμα.
Krasivaya της λέω και σκάει στα γέλια.
Κάνουμε εκ νέου μπάνιο , ντύνομαι και συνεχίζουμε να μιλάμε. Το γλυκό χαμόγελό της δε φεύγει ποτέ. Μου γράφει κάτι στο κινητό και μου το δείχνει. You are a hot man γραφει το google translate. Ξαναγραφει: highly.
Μιλάμε κι άλλο. Της αρέσει να τη γαμάνε δυνατά και να τη δέρνουν οι άντρες. Της αρέσει το bdsm. Της αρέσουν και οι γυναίκες. Αγαπημένο της σχήμα είναι το FFM. Φοράει μια λευκή μεταξωτή νυχτικιά. Γαμω πόσο θέλω να ξεσκίσω αυτή τη νυχτικιά και να την αφήσω γυμνή και να την ξεσκίσω ξανα άγρια. Ο χρόνος μου όμως έχει τελειώσει. Της λέω να ξαναέρθει. Τα Χριστούγεννα. Θα ξαναέρθω μου λέει. Δεν ξέρω πότε. Θα σου πώ όταν έρθω. Δώσε μου το whatsapp σου.......ΜατάκιΓλώσσα
Well i go now ok?
ok....σηκώνομαι και πισωβαδίζω προς την πόρτα. Έρχεται προς το μέρος μου και με αγκαλιάζει. Με φιλά στο στόμα. Ξαναπισωβαδίζω. Με ξαναφιλά. Φτάνουμε στην πόρτα και συνεχίζουμε να φιλιόμαστε αγκαλιασμένοι με πάθος για κανένα πεντάλεπτο.
Ντασβιντάνια κρασιβαγια της λέω. Ανοίγω την πόρτα και φέυγω.


Χρόνος ραντεβού , περίπου 1,5 ώρα. Χρόνος σεξουαλικών πράξεων περίπου μια ώρα.
Anal δεν έγινε , δεν το ζήτησα , δεν το πρόσφερε.
Ήταν η πρώτη μου εμπειρία με κοπέλα που έχει παίξει σε ερωτικές ταινίες. Χάρηκα για το πως εξελίχτηκε το ραντεβού. Πάντα έτσι φανταζόμουν την σεξουαλική μου συνεύρεση με μια πορνοσταρ.
Φαντάζεσαι να πέσεις σε καμία ξενέρωτη που να στο παίζει κ ντίβα επειδή έπαιξε σε τσόντα?
Πιστεύω πάντως οτι την προπόνησα καλά για τις τσόντες που θα γυρίσει στο μέλλον με rocco , mike angelo κλπ Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο

Πιστεύω οτι η κοπέλα έχει μεγάλο μέλλον στο χώρο. Είναι χομπίστρια. Το θέλει , το ζητά , το ζει.
Μακάρι να ξαναέρθει. Θα την τιμήσω σίγουρα! Για κανα ολονύκτιο όμως αυτή τη φορά.

Κάθε άντρας πρέπει να ζήσει μια τέτοια εμπειρία. H Liberta Προτείνεται 100% Ναι!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 15, 2018
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
130€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα καταπίνει)
Πρωκτικό
Όχι
skieros
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
9 Μαϊ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
26
Likes:
1.233
Πόντοι:
976
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 GEORGE G, james034, chris1955 και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
18 Ιουλίου, 2018
Πολύ αναλυτική και συνάμα γλαφυρή κριτική φίλε μου, αλλά αν κατάλαβα καλά στον πρώτο γύρο, όπως αναφέρεις, τελείωσες 2 φορές σε ένα πεντάλεπτο;Χμμμ;
19 Ιουλίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

ναι με πολυ εντονο σφυροκοπημα στα 4 μπορω να το κανω αυτο.ΚουλΚουλ
23 Αυγούστου, 2018
Πολύ καλογραμμένη κριτικήΜατάκιΜπράβο σουΚαπέλο
23 Αυγούστου, 2018
Πολύ καλογραμμένη κριτικήΜατάκιΜπράβο σουΚαπέλο
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4