Λεπτομέρειες αξιολόγησης

4.4 2 10
Γενική βαθμολογία
 
2.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
3.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
2.0
Γενική συμπεριφορά
 
5.0
Επικοινωνία
 
2.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0

Μπαινοντας στο δωματιο, ενοιωσα σαν αξιωματκος των SS σε στρατοπεδο συγκεντρωσης , στον Β ΠΠ.
H Nika ειναι μια κοκκαλιαρα κοπελα (ενδεχομενως να πασχει απο anorexia nervosa) με σκυθρωπο μελαγχολικο, φοβισμενο βλεμα.
Εχει σκληρα χαρακτηριστικα προσωπου καμια σχεση με τη λαμψη των φωτο.. Ημουν σχεδον σιγουρος οτι ηταν αλλη κοπελα.
Δηλωνει φωτομοντελο κ αρχαρια στη δουλια.. πιστευω κ τα 2, καποια μοντελα πασαρελας εχουν τετοιες αναλογιες, αλλα εδω μιλαμε για πασαρελα του σεξ, οπου η Nika ειναι ακαταλληλη.
Δε θα περιγραψω πολλες λεπτομερειες, γενικα ολη η φαση ηταν ενας αγωνας να μη μου πεσει..
Η κοπελα αντιστεκεται τη καθε προσπαθεια να νοιωσει κατι ερωτικο (στο γλυψιμο με κοιταζε εντρομη!).. ακομα και στη διεισδηση σφιγει το προσωπο της λες και κρατα την αναπνοη της..
πιπα δεν κανει, απλα βαζει τα χειλη της στο τελος του χεριου της, με το ζορι την εκανα να παρει μεσα τον μισο.. Γενικα μια εμπειρια βαναυσοτητας για οποιον επιμεινει.
την πηρα ιεραποστολικα και γρηγορα. Δε τολμησα να τη γυρισω στα 4, λογω παντελους ελειψης κολου.. Η μονη στιγμη που ειδα να νοιωθει καλυτερα, ηταν οταν βγηκα απο το μπανιο στη ληξη της συνεδριας, οπου ανταλλαξαμε 2 κουβεντες.. παιζει ν ημουν κ ο πρωτος της πελατης απ οτι μου ειπε.. ευχομαι κ για την ιδια, να αλλαξει δουλια

Παμε γι αλλα

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Συμπεριφορά γραφείου
Μέτρια
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
mamasan
Ανώτερος
Εγγραφή:
28 Σεπ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
54
Likes:
2.041
Πόντοι:
5.595
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 HoneyVoskos, old boy, blizardeye και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
17 Ιουλίου, 2018
κοίτα τώρα που ενώ είμαι γενικά υπέρ των ανεξάρτητων, θα μιλήσω δεύτερη φορά για κοπέλα γραφείου...
με τον ίδιο ριβιούερ...χμμμ
φίλε δεν έχω κάτι μαζί σου αλλά όπως και στο προ 5λέπτου σχόλιό μου στην κοπελα του GDE (αν θυμάμαι καλά), δεν μπορώ να καταλάβω γιατί, μα γιατί, έμεινες σε ραντεβού που η κοπελα για σένα έχει πρόσωπο 3/10 και σώμα 2/10 !!!
έλεος, δεν λυπάσαι το πουλί σου και τα χρήματά σου????
επίσης αυτό που καμιά κοπέλα δεν συμμετέχει στο σεξ μαζί σου (και μάλιστα με βαθμολογία 1/10 - δύο φορές, δύο διαφορετικές από 2 γραφεία) πρέπει να το προσέξεις...
J
john100
17 Ιουλίου, 2018
Πωπω τύπε, φρίκη για εσένα, φρίκη και για την κοπέλα...Ήττα.
17 Ιουλίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Συναγωνιστη αδικως υποψιαζεσαι...
Γενικα συνευρισκομαι με πολυ περισσοτερες κοπελες απο αυτες που ανεβαζω κριτικες, ομως ο χρονος που μπορω να διαθεσω στο να γραψω εδω ειναι πολυ περιορισμενος. Επειδη πιστευω οτι καλυτερα ειναι να προστατευσω καποιον να φαει μια φολα, απο το να τον παροτρυνω να παει με μια κοπελα που εγω περασα καλα, οι περισσοτερες κριτικες μου αναφερονται σε αρνητικες εμπειριες, κυριως στο θεμα συμμετοχης κ ορεξης της κοπελας που για μενα ειναι μακραν το πιο σπουδαιο στοιχειο για μια επιτυχη συνευρεση. Σιγουρα υπαρχουν πολλες θετικες, ακομα και απο αυτα τα γραφεια. Αλλωστε γενικα το προβλημα ειναι οτι δεν υπαρχει κανενα control στις κοπελες απο τα γραφεια αυτα, και νομιζω ουτε και καμια σοβαρη επιρροη στο να βελτιωθουν η να αλλαξουν κατι.. ερχονται για μια αρπαχτη 2 βδομαδων και αντε γεια.

Οσο για τους λογους που δεν εφυγα.. κανονικα θα επρεπε, πολλες φορες η λογικη αργει να ερθει..
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3