Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 201 10
Sex Studio 297401
Γενική βαθμολογία
 
4.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Σάββατο βράδυ και επιλέγω το εν λόγω στούντιο με σκοπό να βρω την Κατερίνα που έχω δει στις φωτογραφίες. Πρόσβαση εύκολη με πάρκινγκ άνετο. Χτυπάω κουδούνι και μου ανοίγει ευγενικά η τσατσα παίρνανε οι κοπέλες και επιλέγω την Κατερίνα. Πηγαίνω στο δωμάτιο κάνω μπανάκι και έρχεται απευθείας η κοπέλα. Σχετικά παρόμοια με τις φωτογραφίες 5-6 παραπάνω κιλα. Με το που μπαίνει μου αναφέρει ότι είναι καμμένη και πονάει η πλάτη της. Λέω εντάξει προχωράμε. Ξεκινάμε προκαταρκτικά. Πιπα μέτρια έως κακή, υπερβολικά τυπική. Ξεκινάω να παίζω light με τις βυζάρες της και μου λέει πιο ηρεμα.. Στα κυρίως η κοπέλα είναι υπερβολικά μέτρια έως κακή. Ξεκινάμε με ιεραποστολικό αλλάζουμε Στα τέσσερα και αρχίζω να σφυρικοπαω της λέω έλα να αλλάξουμε και μου λέει γιατί Καλά δεν είμαστε έτσι; με τα πολλά ανεβαίνει από πάνω ξεκινάει σφυροκόπημα και με λίγη πίεση τελείωσα. Με κάτι τέτοιες κοπέλες πραγματικά αναρωτιέμαι γιατί πηγαίνω στα εν λόγω μαγαζιά.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 10, 2018
Όνομα κοπέλας
Κατερινα kinky
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
15 Ιουλ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
24
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 kostas8000, Eisenfaust, Farinos και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
15 Ιουλίου, 2018
Δυστυχώς η Κατερίνα ενώ ήταν μια από τις καλύτερες κοπέλες της πιάτσας έχει χαλάσει πολύ τον τελευταίο καιρό, δεν είσαι ο μόνος που το λέει.
P
px75
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1