Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 7 10
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Σύντροφοι!!! Η ανασφάλεια είναι μεγάλο πράμα ....είπα να πάω σ'αυτήν που πήγε ο Αζα (Βικτόρια) αλλά λέω ας πάω στην Κέρρυ που έχω μυρωδιά από τα πέρσι. Το μωρό σκούρυνε το μαλάκι ήταν πολύ περιποιημένη και με το 12ποντο έδειχνε μοντελίσια ....τρυφερή γλυκιά πέρασα σούπερ πάλι ευτυχώς...πολύ GFE η μπέμπα όπως λέει ο Φακίρης...Περιγραφή έχω κάνει στην παλιά κριτική.
Τι άλλαξε;; το μαλάκι ποιο μεσογειακή πια και η υποδοχή με σατέν μαύρη ρόμπα και τα 12ποντα βαμμένη αυτήν την φορά ....Τούμπανο...
Τέτοια η υποδοχή ούτε η γκομενά σου που έχεις να δεις καιρό . Προσφορά νεράκι κρύο (απόγευμα ζέστη πολύ) και μετά αγκαλιές και παθιάρικα γώσσόφιλα για ώρα . Είπε πως με θυμάται, τώρα αλήθεια - ψέμματα.... Της λέω σταμάτα να πάω για μπανάκι ...
Βγαίνω και πέφτω να φάω το ομορφότατο μουνάκι της....της το ρουφούσα για ώρα ζουλώντας συνεχώς τα νεανικά βυζάκια της ...βελτίωσε και την πίπα της πήγαινε πιο βαθιά τώρα...μαεστρικά πέρασε στο 69 το οποίο το άλλαξα γιατί ήθελα να βλέπω την γλωσσίτσα της και τα ματάκια της στο εργαλείο μου....
στο σεξ αυτή από και μετά στα 4 και μπρούμυτα στα 4 ....Αφού κουράστηκα κυρίως από την ζέστη και το ιδρώτα (πολύ μέτριο ''Μακεδονικό'' χοτέλι) την έβαλα σε στάση Αζαζέλ να μου γλύφει τα παπόρια και τον έπαιξα ...τα πιο πολλά πήγαν στα μουτρακια της ....μάλλον δεν της άρεσε (δεν προβλεπόταν) αλλά χαμογέλασε και ευγενικά είπε ''δεν πειράζει΄΄
Πάλι αγκαλιές πάλι φιλία μου λέει μπανάκι μαζί ...σούπερ
Με τάισε στόμα με στόμα κερασάκια ....Α βελτίωσε πάρα πολύ τα Ελληνικά της ...ζει στην Αθήνα...μου έδειξε φώτος της τα είπαμε λίγο και αποχώρησα στην ζέστη και την μπόχα της περιοχής αλλά με δροσερές αναμνήσεις...
Αν και δεν θέλω να πηγαίνω στις ίδιες δεν το μετάνοιωσα
''Π Σοσιαλισμός τελειώνει, όταν τελειώνουν και τα λεφτά των άλλων'' Α ρε κωφάλα Μαργαρίτα Θάτσερ μας χαλάς τα συνθήματα

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 13, 2018
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
120€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο πρόσωπο
Πρωκτικό
Όχι
kostakios
Σπουδαίος
Εγγραφή:
21 Σεπ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
31
Likes:
3.576
Πόντοι:
2.606
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, koukoskoukou, chris1955 και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
14 Ιουλίου, 2018
Διαφωνώ με τη βαθμολογία αλλά πάρε ένα σοσιαληστικό like απο εμένα....
15 Ιουλίου, 2018
μ αρέσει το σοσιαληστικό με το η....Ναι!Ναι!Ναι!
16 Ιουλίου, 2018
από πρόσωπο λέει τίποτα ή για σακούλα;Εμμμμ
16 Ιουλίου, 2018
Από πρόσωπο τι λέει;
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4