Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 158 10
Γενική βαθμολογία
 
4.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Πριν περίπου 2 εβδομάδες που πέρασα απο το μαγαζί αυτό στην απογευματινή βάρδια εργαζόταν 2 καινούριες κοπέλες.Η Σόνια και η Άννα.Η Σόνια λεπτή,μιλφ,με μαύρα μακριά μαλλιά,δέρμα μελαμψό,μικρό στήθος,πρόσωπο σκυλέ καβλωτικό.Η Άννα λεπτή και αυτή όχι όμως τόσο αδύνατη όπως η Σόνια με μαλλιά καστανά πιασμένα πάνω.Το πρόγραμμα που ανακοινώθηκε για τις δύο κοπέλες περιλάμβανε ελεύθερο στοματικό και 69.Αυτό ήταν και ο κράχτης για να περάσω με την Σόνια που μου άρεσε εμφανισιακά.
Ο κόσμος πολύς,γινόταν μεγάλη βαβούρα.Η υπηρεσία με πέρασε στο μέσα δωμάτιο για να έχω ησυχία όπως είπε.Η Σόνια μπήκε στο δωμάτιο μετά απο λίγο.Δεν γνωρίζει Ελληνικά και Αγγλικά,μόνο Αλβανικά όπως μου είπε.Της έκανα κάποια κοπλιμέντα να σπάσει ο πάγος.Γενικά ήταν πιεσμένη με τον χρόνο και δεν ήταν καθόλου θερμή.Πήγα να την φιλήσω αλλά ήταν αρνητική.Της χάιδεψα λίγο το μουνάκι και ξάπλωσα στο κρεββάτι. Ξεκίνησε με πίπα άφιλτρη η οποία ήταν μέσης ηδονικότητας,κατόπιν περάσαμε και σε στάση 69 όπου περιποιήθηκα το μουνάκι της.Η άφιλτρη πίπα της Σόνιας και το 69 ήταν υπόθεση 1 λεπτού περίπου. Άιντε μου λέει παιρνώντας μου προφυλακτικό. Τότε κατάλαβα ότι είχε πάρει γραμμή να με ξεπετάξει.
Ξεκινήσαμε με πρώτη στάση απο πάνω ξεκίνησα να την γαμάω και η Σόνια φαινόταν να ζορίζεται όντας ντελικάτη.
Γρήγορα περάσαμε στην στάση του πισοκωλητού όπου και εκεί ζοριζόταν και τραβιόταν μπροστά.'Αιντε μου ξαναλέει.Finito! Τι διάολο για κόκκορα με πέρασε σκέφτηκα.
Τελευταία στάση το ιεραποστολικό όπου όλη την όρα με προέτρεπε να τελειώνω λέγοντας μου Άντε και Άντε.
Μιας και πήρα γραμμή τι πρόκειται να συμβεί,αφαιρώ το προφυλακτικό και τον παίζω για να χύσω στο κορμί της.Εκεί γύρω στα 7 λεπτά η υπηρεσία την φωνάζει.Η Σόνια σηκώνεται και με παρατάει σύξυλο λέγοντας μου time out και "υπηρεσία".
Απο εμένα μαύρο γιατί είναι απαράδεκτο μέσα σε 7 λεπτά να παρατάνε τον πελάτη.
PS: H συνεύρεση ή μάλλον η ξεπέτα πραγματοποιήθηκε στο αριστερό μαγαζί.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Σόνια
professorx
Τιμημένος
Εγγραφή:
6 Ιαν 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
527
Likes:
28.978
Πόντοι:
35.368
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, alex2003, mallias20 και 24 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
12 Ιουλίου, 2018
Φίλε, αυτά είναι γνωστά στο μετάξι.Να σου φάνε τα 10 ευρώ.
Με το ΆΝΤΕ και το ΑΝΤΕ, το ΤΕΛΕΙΩΝΕ,την τσατσά να φωνάζει και την πουτάνα να απαντά από μέσα «ΕΡΧΟΜΑΙ-ΕΡΧΟΜΑΙ» ενώ εσύ δίνεις αγώνα και πιέζεις τον εαυτό σου να χύσει, καταντάς να αισθάνεσαι γελοίος.Όχι μόνο εσύ.Όλοι.
ΜΗΝ ΓΑΜΑΤΕ ΣΤΟ ΜΕΤΑΞΙ ΠΑΙΔΙΑ.Παρά μόνον στανταράκια που έγιναν στανταράκια στο μετάξι.Εξαιρέσεις.
Μ
Μααλάκας
12 Ιουλίου, 2018
Τι περίμενες με 10 ευρώ ρε φίλε , να κάνεις και διδακτορικό ;
12 Ιουλίου, 2018
Παρατηρώ μεγάλη κατηφόρα και απαξίωση των υπηρεσιών σε όλες τις κατηγορίες και στις χρηματικές ζώνες!
Κάτι πρέπει να κάνουμε...Χμμμ;
16 Ιουλίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

alafroiskiotos,ήλπιζε σε ανθρώπινη συμπεριφορά.Μήπως βρει την φωτεινή εξαίρεση για να πηγαίνει.Κατά τα άλλα,δεν αξίζει να γαμάς στο Μετάξι.
Μ
Μααλάκας
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4