Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.9 2 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η κοπέλα έχει αλλάξει το όνομά της σε Mika και ανήκει στις περιπτώσεις που βλέπεις τις φωτογραφίες και λες δεν παίζει να είναι δικές της, τις έχει δανειστεί από κάτι απίστευτα “λαγουδάκια» του Playboy. Κι όμως έρχεται η ημέρα που η τύχη σου χαμογελάσει και το καταλάβεις όταν ανοίξεις την πόρτα και δεις αυτόν τον άγγελο.
Για να μην μακρηγορώ, (ημερομηνία ενδεικτική)η συνάντηση κλείστηκε αρκετά εύκολα με sms σε γνωστό (όχι για το άθλημα) 4 αστέρων ξενοδοχείο στην Αθήνα.

Η κοπέλα διαθέτει ένα απίστευτο σώμαΠροσκύνημα, είναι αδύνατη, όχι skinny, όσο πρέπει για να υποστηρίζει το απίστευτο Νο4 στήθος της που είναι στητό λες και είναι 17 χρονών. Διαθέτει κάτι απίστευτα πόδια που εννοείται δεν συναντάς ούτε ίχνος κυτταρίτιδας και όσο για το πρόσωπο, έχει απίστευτα χίλια, μακρύ μαύρο μαλλί και γενικά γλυκά χαρακτηριστικά. Η τελευταία φωτογραφία που είναι στο μπάνιο και βγάζει shelfie είναι η πιο αντιπροσωπευτικότερη (οι βαθμολογίες θα ήταν υψηλότερες αλλά δεν με αφήνει το σύστημα).
Πρέπει να αναφέρω την καθαριότητα της κοπέλας και του χώρου της και επίσης μου έκανε εντύπωση το ότι μου ζήτησε ευγενικά να βγάλω τα παπούτσια μου πριν μπω στο μπάνιο.
Στα του αγώνα τώρα, η κοπέλα είναι πολύ δοτική, χωρίς βιασύνες και να σου τρώει τον χρόνο σε κουβέντες, με πολλά γλωσσόφιλα και πολλά χάδια, ότι της ζήτησα μου το προσέφερε και γενικά υπήρχε ένα πολύ ωραίο κλήμα μεταξύ μας. Είναι ιδανική για GFE .
Είναι κρίμα για τέτοιες γυναίκες να μην υπάρχουν κριτικές και να μην πληροφορούνται οι συναθλητές μας ότι έχουν φτάσει στον τόπο μας σε άσχημες εποχές τέτοια δυνατά πολυβόλαΓερο-μύστης.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 09, 2018
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
200
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ακριβέστατες
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Σίγουρα!
GanGan-Bank
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
28 Δεκ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
33
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 THV, doc_lin, satyrus και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
11 Ιουλίου, 2018
2η κριτική για τη φόλα από ανύπαρκτο προφίλ Μαλακία Να τις εκατοστήσετε τύπε.....έτσι να της πειςΓαμήσου
11 Ιουλίου, 2018
Ανύπαρκτο προφίλ γιατί? Επειδή κάθε φορά που την βγάζω έξω δεν γράφω και μια κριτική? Δεν σημαίνει επειδή εσύ δεν πέρασες όμορφα ότι δεν πέρασα κι εγώ, αν ξενέρωσες εσύ από την πρώτη στιγμή με την κοπέλα και της το μετέδωσες δεν σημαίνει ότι έγινε και με εμένα το ίδιο. Στο forum είμαι από το 2011 και δεν είμαι πιόνι κανενός.
12 Ιουλίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Δεν είσαι πιόνι κανενός, αλλά διάλεξες αυτή τη φορά να γράψεις από το 2011. Παρακαλώ επίσης να με διαψεύσεις και για το θέμα του hpv. Ή μήπως τα έβγαλε εκείνη τη στιγμή επειδή την "ξενέρωσα" όπως λες.
12 Ιουλίου, 2018
ΠΑΝΤΩΣ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΣΙΓΟΥΡΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ 4αρι, ΜΑΛΛΟΝ 6αρι (κ μη φυσικο, αλλα εξαιρετικη δουλεια)
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4