Λεπτομέρειες αξιολόγησης

4.4 2 10
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Απ' τα κόκκαλα βγαλμένη!!!
Βλέποντας τις φωτογραφίες της Nika στο κινητό μου και χωρίς ιδιαίτερη προσοχή, δεν ζούμαρα αρκετά στις 2 selfies που έχει και είπα να κάνω την Ταρζανιά και να τη δοκιμάσω.
Το ραντεβού με δύο μηνύματα ήταν κομπλέ και κατέληξα στο ξενοδοχείο στέλνοντας αριθμό δωματίου.
Η κοπέλα που περίμενε ήδη με τον οδηγό από κάτω ανέβηκε σχετικά γρήγορα!
Πρώτη εντύπωση, ψηλή αλλά νομίζω όχι 1,74 γλυκιά και υπερβολικά αδύνατη!!!
Εάν είχα δώσει έμφαση στις selfies θα είχα καταλάβει τι παίζει! Φαίνεται ξεκάθαρα το σώμα της!!!
Η Nika έχει όμορφο πρόσωπο σχετικά και ωραίες αναλογίες στο σώμα αλλά της λείπουν καμμιά 10αριά κιλά τουλάχιστον.
Για μένα στα όρια ή και κάτω της ανορεξίας!
Υπερβολικά αδύνατη, και εάν το κορίτσι είχε τα κιλάκια που της λείπουν θα ήταν κούκλα!
Όμορφο πρόσωπο αλλά με στεγνά μάγουλα και χαρακτηριστικά που αγριεύουν από την έλλειψη κιλών.
Στήθος λίγο κάτω από άσσο, αλλά με απίστευτα όμορφη ρόγα! Στο ύψος της!!!!
Μιλάει Αγγλικά σε ένα βαθμό απ' ότι κατάλαβα, αλλά γενικά ήταν κάπως περίεργη η συμπεριφορά της!
Φαντάζομαι ότι είναι η πρώτη της φορά στη δουλειά! Απλά ήταν λίγο αλλού (εώς πολύ) σα να είχε πάρει κάτι. Μπορεί πάλι έτσι να είναι το στυλ της.
Δεν είμαι βέβαιος, αλλά δε μου φάνηκε απόλυτα φυσιολογική.
Φιλιά με ΓΛΩΣΣΑ! Αλλά τόση γλώσσα και τόσο άγαρμπα ούτε στα πάρτυ του Δημοτικού πριν καμμιά 35αριά χρόνια!
Έβγαλε τη γλώσσα έξω, εντελώς και ούτε την κουνούσε ούτε τίποτα!
Τα πιο αλόκοτα φιλιά που έζησα ποτέ! Να ήταν τόσο πρωτάρα? Ή να είχε φορτώσει και να μην καταλάβαινε?
Έλα μου ντε!
Αναγκάστηκα να της κάνω μαθήματα πως να φιλάει.... κάτι έμαθε στα γρήγορα, αλλά τη γαμημένη τη γλώσσα κάθε τόσο την έβγαζε φουλ έξω, την κάρφωνε εκεί και προσπαθούσε να με φιλήσει! Κομικοτραγικό!
Μοσχομυριστό νινάκι και κωλαράκι που αφέθηκε στο γλύψιμό μου για ώρα... με δύο στενές τρυπούλες!
Παίξανε ταυτόχρονα δάχτυλα μπρος και πίσω κατά το γλύψιμο και το κορίτσι έγινε μούσκεμα!
Όταν ήρθε η σειρά της να τον πάρει στο στόμα, ξεκίνησε με χέρι και ελαφύ μπούκωμα.... Την καθοδήγησα και άρχισε μετά από λίγο να τον παιρνει όλον, να πνίγεται και να φτιάχνεται! Με μπόλικο σάλιο, και όταν την οδήγησα προς τα @@@@δια ανταποκρίθηκε άψογα!
Δεν πρέπει να έχει εμπειρία αλλά τα παίρνει γρήγορα!!!
Αφού της έκανα ένα βαθύ mouth fuck, είπα να δοκιμάσω τα ενδότερα!
Ζήτησα προφυλακτικό. Μου έδωσε και μου έδωσε και ένα μπουκαλάκι με gel.
To gel το άφησα στο κομωδίνο! Δεν χρησιμοποιήθηκε ποτέ και μάλιστα έφυγε αφήνοντας το στο κομωδίνο!!!
Πρωτοβουλίες δε θα πάρει, αλλά ούτε και ξέρει να πηδιέται! Αφήνεται όμως στις ορέξεις σου χωρίς έντονες αντιδράσεις!
Δεν μπόρεσα να καταλάβω γενικά τι φάση είναι.
Την πήρα για πολύ ώρα και σε 2 γύρους! Όλες τις πιθανές στάσεις, όπου έπεσε και σφυροκόπημα εκτός από τρυφερό κάρφωμα!
Η Nika άντεξε σε όλα με ερεθιστικά βογγητά!
Και τις δύο φορές κατέθεσα στο στήθος!
Γενικά ούτε κρύο, ούτε ζέστη! Πέρασα όμορφα, αλλά δεν τρελάθηκα κιόλας!
Δεν ξέρω εάν είναι πάντα έτσι, χαμένη στον κόσμο της, ή έτυχε σε μένα, αλλά σίγουρα εάν ήταν πιο "παρούσα" εγκεφαλικά και με αρκετά κιλά παραπάνω θα έλεγε ότι είναι μουνάρα!
Τώρα, εάν σας αρέσουν τα πολύ skinny κορίτσια (πολύ όμως) μπείτε!
Εαν σας αρέσουν τα τούμπανα με βυζάρες προσπεράστε εύκολα!
Όταν τελειώσαμε είχε μείνει κολλημένη πάνω μου και δεν έλεγε να φύγει!
Έπρεπε να της πω εγώ ότι έχει περάσει η ώρα και θα την περιμένει ο οδηγός~!
Αλλά αυτή εκεί! για ώρα αρκετή, εκεί... πανω μου!!!
Σχεδόν με το ζόρι την πήγα μέχρι την πόρτα!!!
Αυτά από εμένα! Βγάλτε τα συμπερισματά σας και πράξτε ανάλογα με τις ορέξεις σας!
Δεν είμαι σίγουρος εάν θα την ξανασυναντούσα! ϊσως... εάν έβαζε κανένα κιλό και έκοβε τα "βοηθήματα" που φαντάζομαι ότι ίσως να είχε πάρει!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 02, 2018
Διάρκεια
1μιση ώρα
Κόστος
210€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
YourLover
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
1 Απρ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
78
Likes:
5.366
Πόντοι:
24.000
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 jimy.m., Ettore, LanciaRallye037 και 15 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού