Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 116 10
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Η Μαριαννα ειναι μια λεπτη κοπελα απο τη Ρωσια που δεν μιλαει ελληνικα ουτε αγγλικα. Ειναι καστανοξανθη, εχει μικρα βυζακια κι ωραιο κωλο. Τα ποδια της ειναι καλοσχηματισμενα και το προσωπο της ομορφο/γλυκο.
Διαβασα οτι ειναι λεπτη και ειπα να περασω να τη δω. Μολις την ειδα αποφασισα να περασω και στο δωματιο αφου ειναι στα γουστα μου. Ο οικος διαθετει μονο 2 δωματια οποτε ειναι ευκολο να δημιουργηθει κινηση, αλλα εχει ενα ωραιο σαλονι. Τα δωματια ειναι σχετικα ευρυχωρα για την περιοχη, καθαρα και φιλοξενα.
Μολις ηρθε στο δωματιο κατευθυνθηκε στο κρεβατι κι αρχισε να βγαζει ρουχα. Δεν την προλαβα και εβγαλε τα παπουτσια και πατησε κατω δυστυχως. Ανεβηκαμε στο κρεβατι κι αρχισαμε τα φιλια. Στην αρχη δειλα, μετα με γλωσσα. Παρα το οτι ξερω οτι πριν λιγο την εχυνε στο στομα καποιος αλλος συνεχισα τα γλωσσοφιλα γιατι μου αρεσαν πολυ. Αρχισα να γλυφω τα βυζια της και να τον παιζω. Αυτη ξαπλωσε. Υστερα απο λιγο επιασα το ενα ποδι και το εγλυψα στο πελμα. Αυτη αρχισε να βγαζει ψευτικους ηχους καυλας. Δεν μου αρεσουν αυτα, οποτε ξαπλωσα και της ειπα να μου γλυψει τα αρχιδια ενω τον επαιζα, δεν ηθελα να της το δωσω ακοποτο. Αρχισε να γλυφει και να κατεβαινει. Σε μια φαση ανεβασα τον κωλο μου πιο πανω κι αρχισε ενα γλυφοκωλι δειλο στην αρχη κι επειτα πιο εντονο. Της επιασα το κεφαλι και το καρφωσα στον κωλο μου, αυτη τοτε εδωσε ενταση κι αρχισε να γλυφει δυνατα. Εχυσα ενω αυτη εφερνε το κεφαλι κοντα στην πουτσα μου, καποια σκαγια την πηραν. Μετα εφερε χαρτι να σκουπιστω κι εγω προσπαθησα να τη ρωτησω 1-2 πραγματα, δεν εβγαλα ακρη περα του οτι δουλευει μονο πρωινα.
Τιμια η κοπελα!
Καλες Τσαρκες!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 07, 2018
Όνομα κοπέλας
Μαριάννα
Ανώτατος
Εγγραφή:
17 Μαρ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
284
Likes:
4.488
Πόντοι:
10.751
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Επιρρεπής, kotsos81, giatros_xoris_tsinora και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
07 Ιουλίου, 2018
τιμιο!!
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1