Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 247 10
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Με την εμμυ εχω βρεθει αρκετές φορές και παντα περναγα καλα εχω και παλιοτερη κριτική σημερα μπηκε στο δωματιο με αχημη διάθεση αφου χωρις προθερμανση μου λεει
..ελα ξάπλωσε
..εισε κουρασμένη λεω
 ναι μωρακι πολλοί πελάτες και περιμενει δωμάτιο,,, πιπα?
 οκ λεω ανθρωπινο και κατανοητο ειναι να μην ειναι στις καλες τις σημερα για διαφορους λογους
 ξεκιναει πιπα ενω μου φερνει το πεντακαθαρο μουνακι της για γλύψιμο διεκπεραίωτικη πιπα θα ελεγα αφου δεν ζητησα πέρασμα απο μπαλάκια που συνηθως έκανε διαρκειας το πολυ 2 λεπτων
Πέρασμα προφυλαχτικου η εμμυ ανασκελα και μπαινω βλεπω ενα προσωπο καμια σχεση με αυτο που ηξερα το χαμογελαστο χαρουμενο ναζιαρικο μονο ψευτικες φωνουλες να τελειώνουμε
Ξαπλώνω και τη βαζω απο  πάνω
στηριζόμενη στα ποδια ανεβοκατεβαινε για λίγο
μετα 1 2 λεπτα κουραστικε και εγυρε μπροστα ειχε ενα  ύφος σαν να κανει αγγαρεία λεω ας τελειωνω να μη τη ταλαιπωρώ
Χαιδευοντας τα πανεμορφα βιζακια της και  μαλαζωντας κυκλικά τον εξωτερικό δαχτυλιο της πεντακαθαρης τρυπουλας της τελείωσα
και.εδω αρχιζει το καλο ..... πριν ριξω την τελευταία ριπή σπέρματος κανει κίνηση να ξεκαβαληση ενώ τη πιεζω να μείνει εστω 10 δευτερόλεπτα η καριόλα τη βγάζει
γιατιιιιι
Εχω αλο δωματιο μωρο
γερνω στο πλάι και τη παρατηρω σκουπιζεται με το μωρομαντιλο φοράει το στρινγκ  μετα τα πορνοπαπουτσα με κοιτάει
 για σου μωρό  μου λέει
Αντιο της λεω  και αποχωρεί
Αν δεν γινοταν η φαση στο τελος δεν θα εγραφα γιατι η καθε κοπελα μπορει να βρεθει σε κακη μερα και εγω προσπαθησα να μη τη καθυστερήσω η όλη ιστορια δεν πηρε πανω απο 8 λεπτα αυτο ομως με ξεπερνάει και δείχνει πως βλεπει η συγκεκριμένη το πελατη
απο μενα λεφτά δεν πρόκειται  να ξαναδεί
 Και εδω θελω να αναφερω τη Πατρίτσια που ενω την επομενη μερα έφευγε για τη πατριδα και θα μπορουσε να με γραψει στη μουναρα της αφου εκανε τη μπαζα της
 το προηγούμενο βραδυ μου εκανε το καλύτερο γαμιση με παθος και ενταση σε φαση ανασκελα να κρέμεται εξω απο το κρεβάτι και να σταματαω να τη τραβαω πανω για να μη βρεθούμε στο πάτωμα
Ελπιζω να την ανακαλυψουν τα λαγωνικά της σελιδας το Σεπτέμβρη που θα επιστρέψει

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 05, 2018
Όνομα κοπέλας
Έμμυ
jimadams71
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
6 Απρ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
18
Likes:
872
Πόντοι:
311
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pskal, makhswrx, professorx και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
07 Ιουλίου, 2018
8 λεπτά ? μα η ίδια η τσατσά λέει για 15 η πουτάνα δεν έχει λόγο να αλλάξει κάτι σε αυτό...
07 Ιουλίου, 2018
Και γω προχτές την είδα κάπως διαφορετική ξεψαρωμενη να το πω, κουρασμένη σίγουρα πιο έμπειρη δεν είναι πια το κοριτσάκι που ήταν πριν κάτι μήνες.Παντως καλό γαμησακι παίχτηκε απλά διαφορετικό.Για μένα πλέον η Ιννα μου θυμίζει την παλιά Έμμυ...
08 Ιουλίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Δεν με ενοχλησε η τσατσά εγώ το τελείωσα στα 8 λεπτά και το αναφερω για να δειξω ότι ηταν φαουλ η κοπέλα που βιαστηκε στο τέλος ενω δε τη καθυστέρησα
08 Ιουλίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Το υφος της με χάλασε καμια σχεσει με την εμμυ πριν μια βδομάδα
βγηκε οταν ειδε οτι τελειώνω λες και θαχανε το τρενο
την ινα εχω σκοπο να τη τιμήσω καθως και καποια αλα κορίτσια που δεν ταχω δει απο οροφο και ισογειο
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4