Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 11 10
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Συνάντηση με την Αφροδίτη (ή Emily) λοιπόν...

Απογοητεύομαι δυστυχώς κάθε φορά που βαζω ψηλά τον πήχη. Κάθε φορά που νομίζω ότι θα ανοίξει η πόρτα και θα δω κανενα "μοντελάκι"Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο! σηχτιρίζω για όλες τις κριτικές που έχω διαβάσει. Ρε παιδιά....βγαίνει κανείς σας έξω να δεί τι γίνεται; Γαμάει κανείς στην "κανονική" του ζωή;;; Τι είδους τύποι είναι αυτοί που γράφουν όοοοολες αυτες τις σαχλαμάρες; Αυτά και άλλα τέτοια ρητορικά ερωτήματα μου έρχονται στο μυαλό όπως και να διατάξω μεταβολή και δρόμο στην εκάστοτε κορασίδα. Για την συγκεκρμένη, το έσωσε το πολύ ωραίο (για τα δικά μου γούστα)κολαράκι της.

Μπαίνω κατευθείαν στο θέμα. Πρώτη εντύπωση με το που άνοιξε η πόρτα αρνητική. Το πρόσωπό της δεν μου άρεσε καθόλου, θα το χαρακτήριζα, το λιγότερο, αρκετά άγριο. Σε καμία όμως των περιπτώσεων (μα σε καμία) όμορφο. Και εκεί είναι που λές: μα πώς γίνεται, τι ασχημο να κρύβει η μάσκα των φωτογραφιών. Πόσο άσχημη να είναι. Ε, πάρε για να καταλάβεις.
Το ντύσιμό της απλοικό. Πολλοί γράφανε για σικάτη γκομενα και αηδίες. Δεν ξέρω αν ήρθε έτσι σε εμένα επειδή το ραντεβού κλείστκε για μια ώρα μετά, αλλά ήταν μετριότατο. Ένα φόρεμα μακρύ με γόβες ούτε καν θυμάμαι τι και πώς. Επίσης, η φωνή της, αρκετά άγρια. Πάνω στη κουβέντα μου το πέταξε κανα δυο φορές ότι είναι Ελληνίδα. Έλεος. Λες και αποτελέι κάποιο ειδικό προσόν.

Ξενέρωσα, αλλά το κολαράκι της, όπως είπα και πιό πάνω ήταν πολύ καλό. Όπως ακριβώς το θέλω. Μικρό, τουρλωτό, γυμνασμένο. Το στήθος θα το χαρακτήριζα καλοφτιαγμένο. Τόσο όσο. Η πίπα της πολύ καλή. Προσπάθησε να το πάρει όλο μέσα, έγλειφε μπαλάκια (και πήγε και λίγο πιο πίσω) πολύ καλά και έδειχνε να το γουστάρει. Γενικά από διάθεση στο σεξ τα πήγε λείαν καλώς θα έλεγα. Ο αγώνας ήτο λίγάκι μονότερμα, μιας και την έστησα στα 4 και το πήγαμε έτσι σχεδόν σε όλη τη διάρκεια. Δεν διαμαρτηρήθηκε καθόλου. Απεναντίας στα μπατσάκια μου απαντούσε με εκφράσεις του τύπου : σκίσε με καριόλη, σκίσε τη μουνάρα μου, πηδαμε αγρια κτλ κτλ.

Συνοψίζοντας : Ένας ωραίος κόλος, μία ωραία πίπα, αλλα πολύ άγριο πρόσωπο και φωνή. Τίποτα το ιδιαίτερο, τίποτα που θα θυμάμαι.

Υ.Γ. Γράφετε κριτικές παίδες! Δεν μπορεί μόνο εγώ να είχα αυτή την άποψη...

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
150€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Όχι
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
4 Απρ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
19
Likes:
869
Πόντοι:
991
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ser2000, doc_lin, kosamf και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
04 Ιουλίου, 2018
Ωραιος κωλος, γυμνασμενη, πολυ καλη πιπα, με διαθεση στο σεξ, με ανταποκριση με σωστες εκφρασεις, καμια διαμαρτυρια στο ζορισμα.
Και σε χαλασε η αγρια φωνη και το μετριο φορεμα.
Ναι φιλε, εσυ εισαι ο περιεργος.
04 Ιουλίου, 2018
Στην εμφάνιση δεν βγαινει ακρη Χμμμ;. Εμενα μου φαινεται ομορφη αλλα βρισκω τον κωλο λιγο πλαδαρο και το στηθος οχι καλοφτιαγμενο. τρεχα γυρευε. τουλαχιστον εχει μια σταθερη αποδοση που ειναι και αυτο που συχνα αποτελει το μεγαλυτερο προβλημα, αν κι αυτο βρισκεται και αρκετα φτηνοτερα. Σαφως οχι μοντελο, αλλα νομιζω το ασχημη ειναι υπερβολη.
04 Ιουλίου, 2018
Τύπε τα πράγματα είναι απλά, ανήκεις στην κατηγορία του μοντελοπνίχτη, χωρίς να είναι κακό αυτό και εγώ στην ίδια κατηγορία παίζω Καπέλο
04 Ιουλίου, 2018
Αν περίμενες μοντέλο στα 150 κάτι λάθος κάνεις εσύ, ψάξε αλλού. Θα σου έδινα δίκιο σε ότι γράφεις αν δεν είχες βάλει μέσο όρο 9 στην Μαρία την Μολδαβή. Η Μαρία καλύτερη από την Αφροδίτη επειδή τον παίρνει με 80? Ήμαρτον κάπου!
K
kostassex
05 Ιουλίου, 2018
Alex71, καλή πίπα και ωραίο κόλο έχουν όλες. Δεν εξαντλούνται εκεί τα στάνταρ μου. Περιμένω το κάτι παραπάνω ειδικά αν η ίδια πλασάρεται και σαν "μοντέλο". Αν την εβλεπα έξω δεν της τον εδινα, πως το λένε. Μετριότατη. Κατεβαίνεις Σύνταγμα και μέχρι ν φτάσεις στο Pyblic θα βρείς άλλες 50 πολύ καλύτερες από αυτή.
Kostassex, ποτέ δεν κοίταξα τι βαθμολογία έβαλα σε μία κοπέλα για να προσαρμόσω αντίστοιχα σε μία άλλη. Η αλήθεια είναι ότι από τη Μαρία δεν είχα απαιτήσεις, πιό πολύ έκανα το ραντεβού για να δω τι είναι. Απο αυτή την άποψη, ανοίγοντας την πόρτα είδα κάτι πολύ καλύτερο από αυτό που περίμενα. Βέβαια, με την επανάληψη του ραντεβου, έκανα το 2ο και τελευταίο μαζί της. Και οι 2 στην ίδια κατηγορία για μένα. Η Μαρία είναι πιο προσεγμένη, πιο κοκέτα, πιο γυναίκα. Η Αφροδίτη ή Emily είναι πιο μικρούλα αλλά τίποτα άλλο. Αδιάφορες για μένα.
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5