Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 164 10
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Ως αμετανόητος ΜΙΛΦακιας λογω ηλικιας μαλλον... εγώ θα έλεγα λογω κακης εμπειρίας απο συνομήλικες επαγγελματίες βεβαια(ξεπέτες γαρ) πετυχαινω σε βολτα στο MILF street της Διδυμου νεα σοβιετικη Μεγαλοκοπελα(κυριολεκτικα κ μεταφορικα εδω λογω κωλου) την Αλινα, μελαχρινη ψηλη με βυζαρες και μεγαλη περιφερεια, χαμογελο,πολυ περιποιητική μεσα και τιμιότατη οπως η πλειοψηφία των Ρωσσικων μεσηλιξ γυναικων του επαγγελματος. Να μη κουραζω, η ημερομηνια ειναι ενδεικτικη(τριτη φορα με την Αλινα) Πολυ παθιαρα στα προκαταρτικα τα Έχει ολα το προγραμμα(με εμένα? γενικά? δε ξερω) Καθαρη,δε βιάζεται και Από στασεις ό,τι θες παρα τον όγκο ειναι πολυ δυνατή και γουστάρει καλό σεξ σε όλες τι στάσεις. Σφυροκοπημα χωρις μα και μου, σκουφάτη πίπα, προκατ τοπ, διαθεση τοπ και δεν κοιτάει χρονο. Είναι ιδιαίτερη περίπτωση εμφανισιακα αλλά μεσα ειναι εξαιρετικη, προσωπικά εμπειρικά προτιμώ κάτι μέτριο εμφανισιακά(αναλόγως κ τη διαθεση/γουστα βεβαια) παρα τη τοπ γκομενα με το υπεραπλο προγραμμα που ενδεχεται είτε να ειναι κρυόκοωλη/διεκπαιερωτική ή κομοδινο που απλα θα τη βαλεις στα τεσσερα μπαμ μπαμ να τελειωνεις κ μετα θα πας σε κανα στανταρακι να ξεκαβλωσεις τελικά.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Αλίνα
Spectro7
Σπουδαίος
Εγγραφή:
19 Ιουν 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
45
Likes:
1.674
Πόντοι:
2.471
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Andrew256, veneto, dimmits και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού