Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 232 10
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Καλά ξέρεις σε ποιον χώρο αναφέρεσαι και χρησιμοποιείς αυτές τις λέξεις ????Θα μου έλεγαν κάποιοι που δεν έχουν συναντήσει αυτό το κορίτσι.
Όποιος όμως έχει περάσει έστω και μια φορά από αυτά τα χέρια ( και από αυτό το λαρύγγι μάλλον) σίγουρα γνέφουν καταφατικά και ένα μικρό χαμόγελο ήδη είναι διαμορφωμένο στα χείλη τους.Ματάκι
Ρε παίδες τι κορίτσι είναι αυτό??? Μιλάμε για ένα πλάσμα που πραγματικά αυτό που έχεις να πεις είναι ότι είναι γλυκύτατο!!! Ευγενέστατο !!! και πολύ χαρωπό!!!!!. Και ποιος μιλάει έτσι ??? ένας μιλφακιας πρώτης κατηγορίας και λάτρης του PSE και anal δηλαδή καμία σχέση με το κορίτσι….. αλλά το σωστό να λέγεται.Έρωτας
Η νεαρά από την στιγμή που θα την επιλέξεις θα προσπαθήσει να κάνει τα ΠΑΝΤΑ για να περάσεις καλά.. ΤΑ ΠΑΝΤΑ και δεν μιλάω μόνο από υπηρεσία αλλά σαν άνθρωπος!!! Μπράβο ρε Αννούλα σου αξίζει τουλάχιστον ένα μπράβο!!!!
Να μοιραστώ μαζί σας την εμπειρία μου λοιπόν : Με ξέβρασε το κύμα της κρεπάλη μου στην Αθήνα σε ξενοδοχείο της Πλατείας Αμερικής, καταλαβαίνετε τι σημαίνει αυτό τις νυχτερινές πρωινές ώρες. Στο πρώτο μου τηλέφωνο στην κοπελιά μεταμεσονύκτιο, απέκλεισε με την μια την πρόταση μου λόγο περασμένης ώρας και περιοχής!!! Αν και στην φωνή της άκουσα ένα δισταγμό και τύψεις γιατί μου είπε όχι… Στο δεύτερο τηλεφώνημα μου, δεν μπόρεσε να μου ξαναπεί όχι και συμφώνησε αμέσως… Είχε κάποιο ραντεβού αλλά η προθυμία της να εξυπηρετήσει και τους δυο ήταν εμφανείς σε σημείο να αγχώνεται….. Βρήκαμε λύση και το κουμπώσαμε ,οπότε περίμενα.. Όσο περνούσε η ώρα μάλλον άρχισα να αγχώνομαι εγώ γιατί σκέφτηκα ρε λες να εκμεταλλεύτηκα την καλοσύνη της και έγινε κάτι??(μιας και είναι ανεξαρτητη και όχι από την σιγουριά κάποιου γραφείου).
Αλλά σιγά ταξί θα την φέρει ταξί θα την πάρει σκέφτηκα και κοιτούσα την ευρύτερη περιοχή από το παράθυρό του ξενοδοχείου. Δεν πρόλαβα να ολοκληρώσω την σκέψη μου και βλέπω μια κοπελίτσα να παίρνει το δρόμο από απέναντι σε απόσταση 50-100 μέτρων από το χοτελι με γρήγορο βήμα και κανα 2-3 αλάνια να την ψιλοπειραζουν…. Τρελάθηκα!!!!!! Κατάλαβα ότι είναι η λεγάμενη… Εντάξει λέω δεν μασάει τίποτα η γκόμενα μεγάλος μάγκας και πραγματικά, ανέβηκε πάνω με κέρδισε κατευθείαν με την απλότητα της και με την προθυμία της, στο social και για κάποια προσωπικά της θέματα κατάλαβα πόσο τίμια είναι.
Έχουν χιλιογραφεί για την κοπελιά στο σερβις της τα πάντα οπότε είναι ανούσιο να πω κάτι απλά πρέπει να γίνει αναφορά στην πίπα της!!! Εντάξει μιλάμε για το τσιμπούκι!!!!!! Ακουμπάς αμυγδαλές σίγουρα. Μάγκες τον εξαφανίζει για πλάκα , πολύ Deep η γκόμενα.

Να σαι καλά ρε πιπινακι και σε ευχαριστώ για τις ωραίες σου στιγμές και αφού κέρδισες έναν λάτρη των μιλφ μπορείς να το κάνεις σε πολλούς άλλους!!!!!! ΚαπέλοΚαπέλο

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
80€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
koproskulo21
Σπουδαίος
Εγγραφή:
10 Μαρ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
17
Likes:
1.208
Πόντοι:
2.300
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 chris1955, kostasap, psolarmenistiz και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού