Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 190 10
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Η Καρινα ειναι μια νεαρη Ρωσιδα με ομορφο προστυχο προσωπο, ισιο μακρυ μαυρο μαλλι , ωραιο φυσικο μικρο στηθος , λευκο δερμα ,τσιμπουκοχειλα, κοντο αναστημα και ωραιο κορμι με καλοσχηματισμενο κωλαρακι.Φοραει συνεχεια ενα μαυρο ολοσωμο μινι φορεμα και εχει πολυ καυλιαρικη και προστυχη εμφανιση.

Εδωσα το 20ρικο στην ευγενικη τσατσα και περασα στο δωματιο.Ξαπλωσα στο κρεββατι και υστερα απο εναν πελατη ηρθε η κοπελα σε μενα.Ηταν χαμογελαστη και ορεξατη.Δεν μιλαει καθολου ομως Ελληνικα αλλα και ουτε Αγγλικα! Αυτη εβγαλε το φορεμα της και το στρινγακι της και ξαπλωσε απο πανω μου.Αμεσως μου εκανε επιθεση και αρχισαμε να χαμουρευομαστε.Φιλιομασταν βαθια και παθιασμενα! Γλωσσοφιλαει ωραια! Η κοπελα μου εγλυψε και τα βυζακια μου και τον λαιμο μου.Εγω ταυτοχρονα επαιζα με το μουνακι της και αυτη δεν παραπονεθηκε που της εβαζα δαχτυλο στο μουνι της.Ειχα καυλωσει πολυ και η στυση μου βαρουσε κοφτες!
Φιλιομασταν και την βαρουσα στα κωλομερια.

Υστερα η κοπελα με ρωτησε αν θελω να μου παρει ακαποτη πιπα.Της ειπα να μου εφαρμοσει το προφυλακτικο και η κοπελα ξεκινησε την τσιμπουκοδρομια.Ενταξει η πιπα της ειναι μετρια και με γρηγορο σχετικα ρυθμο και με χρηση χεριου.Αυτη με πιπωνε με τα τσιμπουκοχειλα της που ειναι σαν σιλικονατα! Αυτη με πιπωνε και εγω της πατουσα το κεφαλι.Υστερα απο επιθυμια μου ξεκινησε ενα ωραιο καραμελωμα στα μπαλακια μου! Κανει ωραιο γλυψιμο και ρουφηγμα στα μπαλακια! Μου εκανε αρκετη ωρα καραμελωμα.

Οταν σταματησε την πιπα τοτε την ξαπλωσα και αρχισα να γλυφω το μουνακι της.Εχει ωραιο καθαρο και ξυρισμενο μουνακι.Δεν ειχε βαλει και κρεμα.Την εγλυφα και αυτη βογγουσε και επαιζε με τα μαλλια μου.Την εγλυψα για αρκετη ωρα με αυτην να το απολαμβανει.Σταματησα απο μονος μου χωρις αυτη να μου πει κατι και της τον καρφωσα και αρχισα να την γαμαω στην ιεραποστολικη σταση.Την γαμουσα βαθια και τα φιλια συνεχιζονταν ακαθεκτα! Αν και περνουσα καλα δεν ηθελα να χυσω σε αυτη την σταση.Την εστησα στα τεσσερα.Αυτη ειχε κατεβασει χαμηλα το σωμα της.Της τον εβαλα σιγα σιγα και αυτη εβγαλε βογγητο πονου!...χαχα...Την γαμησα για λιγο σε αυτη την σταση και αυτη κουνιοταν προς τα πισω.Οταν ενιωσα το τελος να πλησιαζει τοτε βγηκα απο μεσα της και πεταξα το προφυλακτικο.Αυτη εκατσε στην ακρη του κρεββατιου και εγω τραβουσα μαλακια στα βυζακια της.Αυτη επαιζε με τα αρχιδια μου.Μετα απο λιγο αρχισα να χυνω πανω της.Της εδωσα χαρτι να σκουπιστει , η κοπελα ντυθηκε με την ησυχια της , μου εδωσε ενα τελευταιο γλωσσοφιλο και αποχωρησε απο το δωματιο.

Συνοψιζοντας , η Καρινα ειναι μια εμφανισιμη ιεροδουλη.Εχει καθαρο σωμα και δεν μου ηρθαν ασχημες οσμες.Παντως περα απο την εμφανιση εχει και καλη αποδοση στο δωματιο που ειναι πανω απο τον μεσο ορο της περιοχης.Δεν ειναι ξεπετα και ουτε κανει απλο αποστειρωμενο προγραμμα! Ενταξει εχει μια καποια βιασυνη στις κινησεις της.Κανει καπως γρηγορα τα προκαταρτικα και η πιπα της εχει γρηγορο ρυθμο και με χρηση χεριου.Δεν ξερω αν το κανει επιτηδες για να χυσεις γρηγορα η αν ετσι ειναι το στυλ της.Παντως σε κανενα σημειο της συνευρεσης δεν εθιξε θεμα χρονου.Και η ευγενικη τσατσα δεν μας ενοχλησε.Η κοπελα ειναι δεκτικη σε βαθια γλωσσοφιλα αν της αρεσεις , της αρεσει το γλυφομουνι και κανει ωραιο καραμελωμα.Εγω παντως εμεινα ευχαριστημενος και περασα καλα με 20ευρω.Ελπιζω να σας βοηθησα!

Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Καρίνα
TOMMY DEVITO
Τιμημένος
Εγγραφή:
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
387
Likes:
8.850
Πόντοι:
25.056
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 sotis99, mallias20, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
23 Ιουνίου, 2018
Να Σάι καλά ρε φίλε μας έκανες να γελάσουμε πολύ όμως χαχαχαχαχα.
Εγώ πάντως μέχρι σήμερα δεν είδα ποτέ πουτανα που μην της αρέσει το 20€ο που περπατάει
23 Ιουνίου, 2018
Μπράβο συνάδελφε. Γλαφυροτατη περιγραφή του αγώνα
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2