Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.8 23 10
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Κατέβηκα στο υπόγειο και στο σαλόνι εμφανίστηκε μία όμορφη γυναίκα από μολδαβία η Ντιανα.
Πρόκειται για μία 35+ χρονών όμορφη γυναίκα με αδύνατο κορμί όμορφο γλυκό πρόσωπο και 3αρι βυζί ελαφρώς πεσμένο.
Τα μαλλιά της είναι δεμένα κότσο καστανού χρώματος το πρόσωπό της όμορφο γλυκό. Το πρόγραμμα της περιλαμβάνει ελεύθερο στοματικό στα 10€.
Είσοδος της Ντιάνας στο δωμάτιο όπου ήταν ασυγκράτητη, μου την έπεσε κατευθείαν και άρχισε να μου δίνει βαθιά ζουμερά γλωσσόφιλα.
Ξάπλωσα στο κρεβάτι και με καβάλησε χωρίς είσοδο εννοείται, φιλιόμασταν για κάνα δίλεπτο με πάθος.
Κατέβηκε προς τα κάτω με φιλάκια και μου πήρε μία καλή βαθιά ακαποτη πίπα με προσπάθειες για deep throat. Από όρχεις δεν πέρασε.
Τις πρότεινα να την τελειώσω στο στόμα χωρίς σεξ αλλά δεν δέχτηκε.
Πέρασμα καπότας και στήσιμο σε κανονική στάση οπου μπήκα μέσα της .
Δεν χρησιμοποιεί κρέμα ωστόσο την βρήκα και πάλι χαλαρή.
Της έγλειψα της βυζάρες της και πιπίλισα τις ρόγες της και έδειχνε να γουστάρει. Πιαστήκαμε ξανά στα γλωσσόφιλα και φιλιόμασταν με πάθος. Την γάμησα σε αργό ρυθμό με βαθιά μπασίματα μέσα της ενώ συνεχώς χούφτωνα τα μαλακά πόδια της η ίδια συμμετείχε με το να με χαϊδεύει συνεχώς και να με φιλάει με ένταση και πολύ πάθος.
Δεν αλλάξαμε στάση γιατί έδειχνε ότι γουστάρει πολύ έτσι. Την γάμησα σε φουλ γfe ρυθμό όπου τελείωσα μέσα της και έκατσε μέχρι να στραγγίξω.

Συμπερασματικά η Ντιάνα είναι μία όμορφη αδύνατη γυναίκα όπου μέσα στο δωμάτιο γαμιεται με πάθος και όρεξη ενω δινει και πολύ ωραία γλωσσόφιλλα σίγουρα θα ξαναπροτιμηθεί.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 24, 2024
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Ντιάνα
Κόστος
10€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
DmtrsxXx
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
5 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
496
Likes:
61.785
Πόντοι:
39.662
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, Milfomaniac, ThE και 18 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
25 Απριλίου, 2024
Είναι η Ντιάνα που δούλευε Ιάσωνος 19α και στο άλλο Λεωνίδου 28;
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1