Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 114 10
Call-Girls 161568
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Επόμενη στάση λοιπόν ακούγοντας τις συμβουλές των σοφοτέρων και παλαιοτέρων συμπαιχτών η Μαριαλένα….ΠροσκύνημαΠροσκύνημα
Σαν γνωστός assman δεν υπήρχε περίπτωση να το αφήσω!!!!!
Σώμα λαμπάδα, μωρό από τα λίγα… Τρελό απωθημένο μου από … αρχαιοτάτων χρόνων , όταν είχε βγει με τον δικό της στην αρχή!!!!! Μιλούσαν όλοι για τα τσιμπούκια της και για αυτό το κωλαράκι της( δεν υπάρχει…) που δεν μπορούσα να μην βάλω το δάχτυλό μου σε αυτό το μέλι!!!

Άψογη στην συνεννόηση, άμεση και πολύ κατατοπιστική σε όλα!!! Έτριβα τα χέρια μου λοιπόν ότι θα βρισκόμουν με αυτό το μωράκι γιατί για μωράκι πρόκειται στην αρχή κι μετά μεταμορφώνεται σε πολύ pse καταστάσεις που τρελαίνομαι και ήλπιζα να ζήσω…
Αλλά τελικά μόνο ήλπιζα …….. Στην πραγματικότητα δεν ήρθαν ποτέ αυτές οι καταστάσεις. Χμμμ;Χμμμ;Χμμμ;
Σε αυτό το σημείο θέλω να ξεκαθαρίσω ότι δεν έφταιγε η κοπέλα σε κάτι …. Απλά όλοι μας έχουμε τις άτυχες στιγμές μας. Η συνάντηση έγινε με δικιά μου επιμονή για αρκετά περασμένη ώρα, σε λάθος σημείο (ξενοδοχείο) και ήμουν πολύ κουρασμένος για ταρζανιές Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!

Και όπως λέει και μια πολύ καλή μου φίλη το μουνί και το βαπόρι , δεν το κουμαντάρουν φλώροι…… Πολύ πιθανόν να έφταιγα εγώ γιατί πραγματικά πρόκειται για ένα πολύ δυνατό μουνι!!!
Θέλω να ευχαριστήσω την Μαριαλένα γιατι ήταν άψογη στην συνεννόηση, συγκαταβατική με το βαρύ πρόγραμμά μου και παρόλο τις δυσκολίες που της έβαλα λόγο περιοχής, δεν μου χάλασε το χατίρι και ήταν παρόν!!!!! Απλά δεν μας βγήκε αυτό το οποίο ήθελα από αυτήν και αποτελούσε το απωθημένο μου……
Νασαι καλά κορίτσαρε και την επόμενη φορά θα είναι όλα καλύτερα!!!!!! ΚαπέλοΚαπέλο

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
160€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Ναι
koproskulo21
Σπουδαίος
Εγγραφή:
10 Μαρ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
17
Likes:
1.208
Πόντοι:
2.300
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Marcus77, Morgan/, makhswrx και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
19 Ιουνίου, 2018
"το μουνί και το βαπόρι , δεν το κουμαντάρουν φλώροι…"Money Mouth Καλό!!!
19 Ιουνίου, 2018
είναι οντως δυναμη η μαριαλενα
05 Αυγούστου, 2018
κουρασμενος θα ησουνα μωρο μου γιατι εσυ ευκολα μπορεις ενα (μουνι)...να το κανεις βαποριΈρωτας....οσο για την κοπελα ειμαι σιγουρη οτι ειναι δυναμη ..εχω ακουσει τα καλιτερα και απο φιλο μου στο Ρεθυμνο και απο φιλο στη Σαλονικη
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3