Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 290 10
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
γεια σας συνμπουρδελιαριδες

μετα απο τις κριτικες για την Ιβανα και αφου μου αρεσε και το λουκ της ....ξανθια με μαλλια μεχρι τους ώμους
κανονικο νεανικο σωματοτυπο με μικρο σχετικα στηθος και ομορφο προσωπακι...
ειχε και την τζουλια εκει η οποια ειναι bbw... γενικα το σπιτι ειναι της ρωσικης σχολης ....
η τζουλια λοιπον με το που μπηκε στο δωματιο μου επιτεθηκε με γλωσσοφιλο
ομως δεν ηθελα και της προτεινα το υπολοιπο σωμα όπου αρχισε να γλυφει χωρις κανενα δισταγμό σε κανενα σημειο
νομιζω οτι αν της προτεινα θα εγλυφε και κωλοτρυπιδα....
καθως της χαιδευα το μνακι αφηνει μια κουφη σφυριχτη κλανια και βρωμισε ολο το δωματιο ....
αρχισε να γελαει και γελαγα και γω .... αλλα δεν ξερω αλλος συναγωνιστης μπορει να ξενερωνε πολυ.
ξεπερνώντας το συμβαν και λόγω της πολυ καλης διαθεσης της δεν με πειραξε και πολυ ....
μετα ηθελε με το ζορι να της γλυψω το νινι ... και καθησε πανω στη μουρη μου .... με κινησεις BJJ αποφευγω τον κολο ...
και της λεω παμε για γαμισι .... στην πιπα ειναι πολυ καλη αλλα μετα απο καποιο διαστημα αρχιζει δοντι και εγω εχω θεμα μαυτο.
μου λεει θελεις κολο (ενω δεν ηταν στο προγραμμα της ) της λεω οχι .... ειδικα μετα την κλανια ....
γενικα στο γαμισι ειναι δεκτικη και το ζει .... ηταν και 9 το βραδυ και την ειχαν καταγαμησει οποτε και αυτη η αποδοση που ειχε
ηταν οκ θα ελεγα .... τα δωματια ηταν συνεχόμενα αλλα και παρτουζες με τζουλια.
η τσατσα ευγενικη και διακριτικη ..... στο 15 λεπτο χτυπαει την πορτα και ξυπναει η ιβανα απτη καβλα και μου λεει πρεπει να τελειωσεις ..... σε αλλη περιπτωση θα εβγαζα κιτρινη καρτα αλλα η ολη δεκτικοτητα και ορεξη της με εκανε ναξεπερασω και αυτο...... γενικα η ιβανα ειναι ομορφη με νεανικο σωμα και με καβλα που εχει ζωντας το γαμισι θα σας ικανοποιησει
στα μειον ειναι οτι μπορει να σε πιεσει να της κανεις η να σου κανει κατι που δεν θες (ελα που δε θες) και ειναι συνεχεια γελαστη που σε βαζει σε υπονοια οτι εχει χτυπησει κανα χαπι σπεσιαλ!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 15, 2018
Όνομα κοπέλας
Ιβάνα
Katagavlomenos
Ανώτερος
Εγγραφή:
23 Ιουν 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
10
Likes:
2.674
Πόντοι:
6.205
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ, jimakos900, Peter Van Norden και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
16 Ιουνίου, 2018
Η κλανιά από πουτάνα,είναι γούρι. Ντροπή
16 Ιουνίου, 2018
Και εμένα το μεσημέρι μία από τα ίδια. Κλανιά - γέλιο, κλανιά - γέλιο. Μου ήρθε να σηκωθώ να φύγω. Οι υπηρεσίες της βέβαια ήταν όντως καλές, και νομίζω πως την πίσω τρυπούλα τη δίνει. Δεν το επεδίωξα σήμερα μιας και τη δοκίμασα για πρώτη φορά, την επόμενη μάλλον θα δοκιμάσω!
16 Ιουνίου, 2018
Tελικά ποιά κλάνει και παιδιά δεν πιάνει..
η Τζούλια ή Ιβάννα? Χμμμ;
P
pokerFace
16 Ιουνίου, 2018
καμια μερα που να μην κλανει να παμε εχει? απ οτι βλεπω σας εχει κλασει ολους!!Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο
16 Ιουνίου, 2018
Θα φαω δυο πιατα φασολαδα και θα παω....
16 Ιουνίου, 2018
Ενώ αναφέρεις κριτική για την Ιβάνα γιατι γράφεις η Τζούλια λοιπόν με το μπήκε στο δωμάτιο..;
Κάπου μπερδεύτηκα λίγο.
23 Ιουνίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

εχεις δικιο τωρα το ειδα κι γω .... στο σημειο αυτο βαλτε ιβανα .... δεν μπορω να αλλαξω την κριτικη!!
22 Οκτωβρίου, 2021
Αν και χροοοονιιιαα μετά,αυτό το τρελό πορνιδιο όπως αποδείχτηκε,έδινε αβερτα κώλο στην αρχή,πάντα την γύριζα στα τέσσερα και σχεδόν πάντα της τον εχωνα,στενή τρύπα και καυλωνε τρέλα.Στο τέλος μόνο,πριν εξαφανιστεί,δεν ήθελε ούτε να γαμιθει καλά καλά,τα λιγμενα μάλλον δεν ήταν και πολύ καλα
review reaction 1 Katagavlomenos
8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8