Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 57 10
Call-Girls 133764
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Όταν διάβασα ότι η Λίλα ξεκίνησε anal, αποφάσισα να την συναντήσω για 2η φορά...Ματάκι
Η συνάντηση κανονίστηκε εύκολα με το γραφείο και η κοπέλα ήταν στην ώρα της στο δωμάτιο.
Εμφανισιακά είναι όπως την βλέπετε στις φώτος και στα βίντεο κλιπς.
Αφού έκανε το ντουζάκι της ξεκινήσαμε παιχνίδι στους γνωστούς δυνατούς ρυθμούς που μου αρέσουν και εκείνη ανταποκρίνεται.
Βαθιά φιλιά με γλώσσα, deep throats με μπόλικο σάλιο, γλύψιμο/ρούφηγμα αρχιδόμπαλων, κωλοτρυπίδας και ποδιών.
Στη συνέχεια την έστησα στα 4 και αφού της άλειψα τα κωλομέρια με λάδι, ξεκίνησα να την γαμώ δυνατά, κρατώντας την ή από τα μαλιά ή από τα καπούλια ή από τα πόδια.
Μεσολαβούσαν διακοπές για γλύψιμο πούτσας, αρχιδιών, κώλου και δακτυλιάσματος των τρυπών της.
Ώσπου κάποια στιγμή ξεκίνησα να βάζω 2, 3, 4, 5 και στη συνέχεια όλη την γροθιά μου στη μουνάρα της...Ναι! Το δεχόταν αδιαμαρτύρητα, παίζοντας με την κλειτορίδα της και σπρώχνοντας να μπει πιο βαθιά...Ναι! Παράλληλα, τα ζουμιά της είχαν κάνει μούσκεμα τα σεντόνια...Ναι!
Αφού ευχαριστήθηκα το φιστάρισμα της μουνάρας της, της ζήτησα να θωπεύσω την κωλοτρυπίδα της, αλλά αρνήθηκε λόγω μεγέθους...Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!
Οπότε συνεχίσαμε σε δυνατό γαμήσι στα 4 και ανάσκελα με το τέλος να έρχεται στο πρόσωπό της...Προσκύνημα

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουνίου 09, 2018
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
150€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο πρόσωπο
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
23 Οκτ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
119
Likes:
5.605
Πόντοι:
29.900
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 hornyasfuck, OUROBOROS, John.Greek και 17 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
10 Ιουνίου, 2018
φίλε σου να σε ρωτήσω μια ηλίθια ερώτηση??αφου εβάλες την γροθιά σου μέσα...μετά πως έβαλες το πουλί σου??θέλω να πω μετά πώς την γάμησες??αφού του νιμου είχε ξεχιλωθεί...Χμμμ;Χμμμ;Χμμμ;
review reaction 1 hornyasfuck
10 Ιουνίου, 2018
Εγώ τυπε όταν την πήρα κ πήγα να της βάλω δάκτυλο δεν το δέχτηκε σε καμία τρύπα. Όχι πως πέρασα άσχημα, απλά μου κάνει εντύπωση που δέχτηκε ολόκληρο χέριΧμμμ;
review reaction 1 hornyasfuck
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2